Ciezsza muzyka – gitara za max 1800 ?

Witam !!!

Na wstepie od razu powiem ze szukalem na forum ale nic konkretnego nie
znalazłem po za „poszukaj” itp, jeśli macie wiedze podzielcie się z nia ze
mna:

Szukam basu:

-konieczknie nowy

-koniecznie 5tka

-koniecznie 24-progowa (wkurza mnie ze czegoś nie mogę zagrac bo mi brakuje 4
progow)

-cena 1700-1800

-cieplo mruczacego do grania ciezszego rocka i metalu

-proszę o linki do sklepow bo np Squiera VM nie moglem znajsc na polskich
stronach

-zalezy mi tez żeby gitarka nie wygladala jak „jazzowy” bas

Proszę pomozcie bo koncert się zbliza a z moim starym basem wole na scene nie
wychodzic:(

Dziekuje drodzy Parafianie !!!

Czy znacie jakieś sklepy, w których można kupić 5-strunowy, używany bas z 24 progami, dobrze nadający się do grania cięższej muzyki za cenę maksymalnie 1800 zł?
Czy możecie polecić mi jakiś bas, który byłby idealny do grania heavy metalu i rocka, a nie przypominałby jazzowego basu, za cenę 1700-1800 zł?
Jaki bas polecacie do cięższej muzyki, który byłby używany, 5-strunowy i z 24 progami, a cenowo nie przekraczałby 1800 zł?
Czy macie jakieś propozycje basów do grania ciężkiej muzyki, które można kupić za cenę 1700-1800 zł, a nie przypominałyby jazzowego basu?
Gdzie w Polsce można znaleźć bas 5-strunowy, używany, z 24 progami, ciepło mruczący, dobrze nadający się do grania cięższej muzyki, a cenowo nie przekraczałby 1800 zł?
Czy znacie sklepy muzyczne, w których można kupić bas do grania heavy metalu i rocka, z 24 progami i nie przypominający jazzowego basu, za cenę maksymalnie 1800 zł?
Jakie modele basów polecacie, które byłyby idealne do grania cięższej muzyki i kosztowałyby maksymalnie 1800 zł?
Czy możecie polecić bas do grania heavy metalu i rocka, z 24 progami, który byłby używany, a cenowo nie przekraczałby 1800 zł?
Gdzie w internecie lub sklepach muzycznych w Polsce można znaleźć bas z 24 progami, dopasowanym do grania cięższej muzyki, a cenowo nie przekraczającym 1800 zł?
Czy wiecie, gdzie można kupić Squiera VM w Polsce lub jakieś podobne modele basów do grania cięższej muzyki za cenę maksymalnie 1800 zł?

Podziel się swoją opinią
lepiej_zapytac
lepiej_zapytac
Artykuły: 0

Jeden komentarz

  1. tyle się naprodukowałeś słońce a temat poleci bo nawet w trackerze na
    pierwszej stronie jest stosowny wątek

    z resztą prewencja 🙂 cię zaraz spacyfikuje regulaminem pkt.3

    amen

Możliwość komentowania została wyłączona.