Bas w domu, a piec basowy w przyszłości.

Witam! Dziś żyłem wiadomością że kupuje moje pierwsze wiosełko 400zł. Postałem
w zestawie pasek i pokrowiec. NIe wiem czy nastrojony czy co, piec na razie nie
będzie. Ok 2-3miesiące za nim uzbieram. Moje pytanko brzmi czy uczyć się na
nic coś grać ? Już się wziąłem ze Wódkę w wykonaniu Pidżamki. Taby
znalazłem dzięki tej stronie :). Uczyć się jakiś teorii ? Kolega co
sprzedawał powiedział żebym nauczył się dźwięków na danym progu, ale
nie wiem o co chodzi. Na początku pic wybiorę do 300zł max. Potem może kupi
się coś lepszego. Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

Czyli mam bas w domu i planuję kupić piec basowy w przyszłości. Dziś dostałem wiadomość, że kupuję swoją pierwszą gitarę basową za 400zł. Czy powinienem uczyć się grać na niej i czy warto uczyć się teorii?
Jaki mam plan: mam już bas w domu, a w przyszłości kupię piec basowy. Czy powinienem uczyć się grać na mojej nowej gitarze basowej za 400zł?
Czy mam teraz jeden bas i planuję kupić piec basowy w przyszłości? Czy powinienem uczyć się grać na nowej gitarze basowej za 400zł i czy warto uczyć się teorii?
Planuję kupić piec basowy w przyszłości i właśnie kupiłem swoją pierwszą gitarę basową za 400zł. Czy powinienem teraz uczyć się gry na basie, a także teorii?
Czy mam już swoją pierwszą gitarę basową za 400zł? Chcę kupić piec basowy w przyszłości – czy powinienem obecnie uczyć się grać na basie i podejrzeć trochę teorii?
Czy właśnie kupiłem swoją pierwszą gitarę basową za 400zł? Czy powinienem teraz uczyć się gry na basie i teorii, zanim kupię piec basowy w przyszłości?
Czy planuję kupić piec basowy w przyszłości i mam już swoją pierwszą gitarę basową za 400zł? Czy powinienem teraz uczyć się gry na basie i teorii?

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.