Ampeg BA115HP

Przedstawiam moje do艣wiadczenia z wzmacniaczem Ampeg BA115HP, w tym problemy z pykaniem przy graniu na pustej strunie oraz charakterystyczne 'brumienie' podczas u偶ywania. Zastanawiam si臋, czy to kwestia uziemienia, czy po prostu cecha tego modelu.

Witam, jestem nowy na forum, w basowaniu sta偶 te偶 mam kr贸tki bo nieca艂e 3
lata 馃槈 Mam par臋 pyta艅 co do wy偶ej wspomnianego wzmacniacza, kt贸rego jestem
w艂a艣cicielem. Kiedy podczas grania oderw臋 jedn膮 r臋k臋 i uderzam w pust膮
strun臋, w g艂o艣niku pojawia si臋 pykanie. Wnioskuj臋, 偶e to co艣 z
uziemieniem, ale sprawdza艂em to na dw贸ch gitarach(aktywie i pasywie) i w
dw贸ch r贸偶nych pomieszczeniach i problem jest ten sam, przy pasywie gitara
czasami kopa艂a pr膮dem. Wios艂a s膮 uziemione, wzmacniacz te偶 poniewa偶
sprawdzi艂em kable w 艣rodku i wszystko jest na swoim miejscu. Nie mam poj臋cia
czego to mo偶e by膰 wina, gitary nie s膮 wysokich lot贸w, ale na innych piecach
nic takiego si臋 nie dzia艂o. Drugie pytanie odnosi si臋 do brzmienia, czy
„brumienie” podczas grania bo inaczej tego nie umiem nazwa膰, jest normalne w
tym modelu? Nie chodzi mi o syczenie gwizdka wyst臋puj膮ce w tym combie.

Czy jestem nowy na forum i gram na basie kr贸cej ni偶 3 lata, a moim problemem jest pykanie w g艂o艣niku po oderwaniu jednej r臋ki od gitary – czy to mo偶e by膰 problem z uziemieniem Ampega BA115HP?
Czy jestem w艂a艣cicielem wzmacniacza Ampeg BA115HP i mam problem z pykaniem w g艂o艣niku, gdy uderz臋 w pust膮 strun臋 podczas gry – czy mo偶e to mie膰 co艣 wsp贸lnego z uziemieniem?
Czy mam problemy z pykaniem w g艂o艣niku mojego Ampega BA115HP, a mimo to sprawdza艂em to na dw贸ch r贸偶nych gitarach i w r贸偶nych pomieszczeniach, a problem jest ten sam – co mo偶e by膰 przyczyn膮?
Czy moje gitary nie s膮 wysokiej klasy, ale mam problemy z pykaniem w g艂o艣niku Ampega BA115HP – co zrobi膰 w takiej sytuacji?
Czy mam pytanie odno艣nie brzmienia Ampega BA115HP i czy brz臋czenie podczas grania jest normalne w tym modelu?
Czy mam problem z brz臋czeniem w Ampegu BA115HP i czy istniej膮 sposoby na rozwi膮zanie tego problemu?
Czy mam problem z brz臋czeniem w Ampegu BA115HP i jakie kroki powinienem podj膮膰, aby to rozwi膮za膰?
Czy moja gitara czasami kopie pr膮dem, a mimo to jest uziemiona, a tak偶e moim problemem jest pykanie w g艂o艣niku Ampega BA115HP – co mo偶e by膰 przyczyn膮?
Czy mam problem z brzmieniem mojego Ampega BA115HP i czy jest to normalne, 偶e s艂ycha膰 brz臋czenie podczas grania?
Czy mam problemy z pykaniem w g艂o艣niku Ampega BA115HP, a mimo to sprawdza艂em to na dw贸ch r贸偶nych gitarach i w r贸偶nych pomieszczeniach, a problem jest nadal ten sam – co mog臋 zrobi膰, aby rozwi膮za膰 ten problem?

Podziel si臋 swoj膮 opini膮
Basoofka_NET
Basoofka_NET
Artyku艂y: 3402

2 komentarze

  1. Zamieszczam pr贸bk臋 d藕wi臋ku:
    http://www.w498.wrzuta.pl/audio/5HNNRM0pBPy/ampeg

    Nagrywanie telefonem dlatego wyra藕niej s艂ycha膰 brumienie, normalnie zlewa
    si臋 z niskimi i jest mniej s艂yszalne, jednak gdy gram na ma艂ej g艂o艣no艣ci
    to przeszkadza. Czy kto艣 spotka艂 si臋 z czym艣 takim i wie gdzie mo偶e
    le偶e膰 problem? ; )

Mo偶liwo艣膰 komentowania zosta艂a wy艂膮czona.