Aguilar Tone H 350 Vs Eden Wtx 260 Plus Paczka

aguilar tone h. 350 vs eden wtx-260 plus paczka

W artykule rozwijam tematyk臋 poszukiwania idealnej, niewielkiej g艂owy basowej w zestawie z paczk膮 do uniwersalnego u偶ytku. Dyskutuj臋 o mo偶liwo艣ciach modeli Eden WTX-260 oraz Aguilar Tone Hammer 350, z uwzgl臋dnieniem r贸偶nych opcji paczek - nowych i u偶ywanych, z r贸偶nych przedzia艂贸w cenowych.

Witam

Potrzebuj臋 Waszej opinii. Chc臋 sobie sprawi膰 jak膮艣 niedu偶膮 g艂ow臋 i
zgrabn膮 paczk臋. Szukam czego艣 w miar臋 uniwersalnego bo gram praktycznie
ka偶dy rodzaj muzyki z wyj膮tkiem ci臋偶kich brzmie艅:p lubi臋 ciep艂e
mi臋siste brzmienia, zestawu b臋d臋 u偶ywa艂 na pr贸bach, ma艂ych koncertach i
czasami na cha艂turach jak si臋 trafi:p. Generalnie nie potrzebuj臋 du偶ej mocy
do tej pory gra艂em na apmegu ba115 htp i by艂 a偶 za wystarczaj膮cy i troch臋
za ci臋偶ki. Zastanawiam si臋 nad edenem wtx-260 nie mia艂em z nim do czynienia
na 偶ywo, i nad aguilarem tone hammer 350, gra艂em na preampie th aguilara i
bardzo mi pasowa艂. Co do paczki zastanawiam si臋 u偶ywana czy nowa, z nowych
my艣la艂em o
www.thomann.de/pl/aguilar_gs112_b_stock.htm

lub

www.thomann.de/pl/gallien_krueger_neo112_bassbox.htm

lub

www.thomann.de/pl/tecamp_xs_112_classic.htm

Wola艂bym raczej sprz臋t nowy to si臋 tyczy g艂owy bo mam z艂e wspomnienia z
zakupami u偶ywanego a paczka nie musi by膰 jaka艣 super bo b臋dzie mi s艂u偶y膰
w roli ods艂uchu:P

Mo偶e co艣 dordzicie ?

Czy warto wybiera膰 mi臋dzy aguilar tone h. 350 a eden wtx 260 plus paczk膮, aby zyska膰 universale brzmienie?
Jaki sprz臋t basowy polecacie do u偶ytku na pr贸bach, ma艂ych koncertach i cha艂turach, bior膮c pod uwag臋 wyj膮tek ci臋偶kich brzmie艅?
Jakie s膮 Wasze opinie na temat aguilar tone h. 350 i eden wtx 260 plus paczki w kontek艣cie ciep艂ego i mi臋snego brzmienia?
Czy polecaliby艣cie zakup u偶ywanej kolumny basowej, czy lepiej postawi膰 na now膮?
Jakie paczki ods艂uchowe polecacie dla niedu偶ej g艂owy basowej?
Czy zdecydowanie dobra膰 si臋 do jednej konkretnej marki, czy pozwoli膰 sobie na wi臋kszy wyb贸r?
Jaki sprz臋t basowy polecaliby艣cie dla osoby graj膮cej w ka偶dy rodzaj muzyki z wyj膮tkiem ci臋偶kich brzmie艅?
Na jaki sprz臋t warto postawi膰, aby nie przem臋cza膰 kr臋gos艂upa podczas transportu np. na cha艂tur臋?
Jak dobrze zaznajomiony jeste艣cie z dzia艂aniem aguilar tone hammer 350 oraz eden wtx 260?
Czy jeste艣cie w stanie pom贸c w znalezieniu g艂owy i kolumny basowej, kt贸re spe艂ni膮 moje wymagania dotycz膮ce brzmienia i wyposa偶enia?

Podziel si臋 swoj膮 opini膮
bassbart
bassbart
Artyku艂y: 0

Jeden komentarz

  1. Edeny z tej serii nie powalaj膮. Dzisiaj gra艂em na obu: 500 i 260 i ka偶dy d贸艂 mia艂 ok ale jakie艣 takie strasznie niemuzyczne mi si臋聽wyda艂y. Potencjometr Enhance maskarowa艂 brzmienie o kompresorze nie wspominaj膮c… Z tych co wypisa艂e艣聽to mog臋 Galliena poleci膰 (komplet paczka plus head do tego nie wiem jak graj膮聽te mniejsze ale RB s膮聽ok) . Bardzo uniwersalne ale musisz pami臋ta膰聽偶e maj膮 mocny dolny 艣rodek i ostr膮聽g贸r臋. Podejrzewam, 偶e TecAmp i Aguilar b臋d膮聽prezentowa膰 si臋聽bardzo 艂adnie. A tak w og贸le to je偶eli chodzi o dobr膮聽paczk臋聽1×12 to polecam firm臋聽NoisyBox i g艂o艣nik Celestion TF1225. Brzmi膮 艣wietnie.

Mo偶liwo艣膰 komentowania zosta艂a wy艂膮czona.