Roland V-Bass

Chciałbym się coś dowiedziec o tym efekcie.Moze ktoś go ogrywał albo cós…
Cenowo wiem że nowy kosztuje koło 4k

ze względu na przystawkę Midi która jest w zestawie. Ktos może coś o tym
powiedziec. Jak to się ma np. do Line-6 albo BOSSa ?

Chciałbym dowiedzieć się więcej o efekcie Roland V Bass. Czy ktoś z Was miał okazję go używać?
Czy ktoś z was zna efekt Roland V Bass i może mi o nim coś powiedzieć?
Czy ktoś używał efektu Roland V Bass i mógłby podzielić się swoimi wrażeniami?
Jakie są Wasze doświadczenia z efektem Roland V Bass?
Może ktoś z Was miał styczność z efektem Roland V Bass i mógłby powiedzieć, jak się sprawuje?
Czy ktoś z Was jest zaznajomiony z efektem Roland V Bass i mógłby mi coś o nim powiedzieć?
Chcę dowiedzieć się więcej na temat efektu Roland V Bass. Czy ktoś z Was może mi pomóc?
Czy ktoś z Was zna się na efekcie Roland V Bass i mógłby mi doradzić, czy warto go kupić?
Czy ktoś z Was używał już efektu Roland V Bass i mógłby mi powiedzieć, jak się on sprawuje w porównaniu do innych efektów, takich jak Line 6 czy BOSS?
Jakie są Wasze opinie na temat efektu Roland V Bass i czy warto go kupić, mając na uwadze jego cenę?

Podziel się swoją opinią

5 komentarzy

  1. Roland=BOSS. To ten sam koncern

    —————————

    Herp zwany Jack-Jackiem

    Mayo Precission Deluxe => Neutrik Silent => Proel Die Hard => Line6 LD
    110 Studio

  2. Tak tylko zastanawia mnie czemu Boss np.BOSS GT 10 B kosztuje ok.450E, Line6
    live ok.400E, a Roland V-bass (bez przystawki, ponieważ dokupuje się ją
    oddzielnie kosztuje 950E + przystawka 130E.

    Niby to ten sam koncern co Boss cena inna:

    http://www.music-town.de/cgi-bin/mtshop/front/shop_main.cgi?func=det&wkid=177309364&rub1=Gitara+i+Bas&rub2=Dzial+basowy,+Efekty+basowe+i+akcesoria&artnr=6659&pn=0&partnr=08.103.00010

    http://www.music-town.de/cgi-bin/mtshop/front/shop_main.cgi?func=det&wkid=177309364&rub1=Gitara+i+Bas&rub2=Dzial+basowy,+Efekty+basowe+i+akcesoria&artnr=6658&pn=0&partnr=07.103.00350

  3. :\

    Roland to Roland, Boss to Boss – koncern ten sam, ale firmy inne. Nie
    porównywałbym efektów Rolanda do efektów Bossa – Roland specjalizuje się w
    midi i takich tam czarodziejskich rozwiązaniach.

Możliwość komentowania została wyłączona.