Sprawdzanie sprawności wzmacniacza

Sprawdzanie-sprawnosci-wzmacniacza
Witam

Jestem w trakcie pierwszych poszukiwań wzmacniacza basiwego (Combo). Po znalezieniu pewnego wzmacniacza  z dwoma przedwzmacniaczami: tranzystorowym i lampowym, otrzymałem informację od właściciela, że używał go tylko w studio domowym przez okres około 7 lat i go nie katował (dogrywał sobie tylko linię basową pod gitarę) , a wcześniej miał go jego znajomy, który podobno grał trochę mocniej niż właściciel (ale bez przeginy). Czyli myślę, że wiek można szacowac na coś powyżej 10 lat. Jak sprawdzić czy wzmacniacz ten jest sprawny w 100%? Na co należy zwrócić uwagę podczas ogrywania takiego pieca? Wiem, że dla niektórych z Was pytania mogą być banalne, ale proszę o poradę jak basowy brat basowych sióstr i braci.

Pozdrawiam

Jak szukać wzmacniacza basowego?
Czy znalazłem idealny wzmacniacz basowy?
Czy kiedykolwiek używałem wzmacniacza basowego z przedwzmacniaczem tranzystorowym i lampowym?
Jak długo właściciel używał tego wzmacniacza basowego?
Czy jest jakiś sposób, aby sprawdzić, czy wzmacniacz basowy jest w pełni sprawny?
Na co powinienem zwrócić uwagę podczas grania na tym wzmacniaczu basowym?
Czy wiek wzmacniacza basowego ma znaczenie dla jego jakości?
Czy mogę kupić używany wzmacniacz basowy z dobrym wynikiem?
Czy jest sens kupować wzmacniacz basowy z przedwzmacniaczem tranzystorowym i lampowym?
Czy ktoś może mi doradzić w sprawie wzmacniacza basowego, jako basowy brat basowych sióstr i braci?

Podziel się swoją opinią
Jarek_1234
Jarek_1234
Artykuły: 0