Ashdown Perfect Ten (30W) czy Fender Rumble 15 v3 (15W)

Ashdown-Perfect-Ten-30W-czy-Fender-Rumble-15-v3-15W

Witam basoofkowicze! Jestem tutaj nowy i od razu kieruje do was pytanie, mianowicie, które combo basowe będzie lepsze na początek do domowych ćwiczeń: Ashdown Perfect Ten (30W) czy Fender Rumble 15 v3 (15W)? Oba mam okazję kupić za około 250 zł (Mało używane) i teraz pytanie do was, co będzie dla mnie lepsze? 🙂

PS: Nie oczekuje wiele, dlatego prosiłbym o pomoc w wyborze comba spośród tej dwójki.

Czy powinienem zdecydować się na Ashdown Perfect Ten (30W) czy Fender Rumble 15 v3 (15W) do domowych ćwiczeń na basie?
Które combo basowe – Ashdown Perfect Ten (30W) czy Fender Rumble 15 v3 (15W) – będzie lepsze dla mnie jako początkującego basisty?
Ashdown Perfect Ten (30W) czy Fender Rumble 15 v3 (15W) – którego z tych comb basowych powinienem kupić dla lepszej jakości dźwięku podczas ćwiczeń domowych?
Które z tych dwóch combo basowych – Ashdown Perfect Ten (30W) czy Fender Rumble 15 v3 (15W) – ma lepszą jakość dźwięku dla początkującego basisty?
Czy warto zainwestować w Ashdown Perfect Ten (30W) czy Fender Rumble 15 v3 (15W) jako combo basowe do domowych ćwiczeń na początek?
Jakie combo basowe – Ashdown Perfect Ten (30W) czy Fender Rumble 15 v3 (15W) – powinienem wybrać jako początkujący basista?
Które z tych dwóch combo basowych – Ashdown Perfect Ten (30W) czy Fender Rumble 15 v3 (15W) – byłoby lepsze dla mnie jako początkującego basisty?
Czy Ashdown Perfect Ten (30W) czy Fender Rumble 15 v3 (15W) będzie lepsze jako combo basowe do domowych ćwiczeń?
Które combo basowe – Ashdown Perfect Ten (30W) czy Fender Rumble 15 v3 (15W) – oferuje lepszy dźwięk dla początkującego basisty?
Czy Ashdown Perfect Ten (30W) czy Fender Rumble 15 v3 (15W) będzie lepszym wyborem jako combo basowe dla mnie?

Podziel się swoją opinią
Adamskyy
Adamskyy
Artykuły: 0