Constans Mortality

Zapraszam do przesłuchania dema mojej zacnej (:)) kapeli. Znalazły się na
nim dwa pierwsze utwory 'projektowanego’ przez nas koncept albumu. Nie będę
rozpisywał się na temat tego co gramy – posłuchacie będziecie wiedzieli 🙂
.

www.constansmortality.com

Będe wdzięczny za kazdą konstruktywną opiniię.

Czy mogę zaprosić Cię do przesłuchania dema mojej zacnej kapeli, Constans Mortality?
Czy zechciałbyś odsłuchać dema mojej kapeli, Constans Mortality, gdzie znajdują się dwa pierwsze utwory projektowanego przez nas koncept albumu?
Czy interesuje Cię posłuchanie dema mojej kapeli, Constans Mortality, aby poznać nasze brzmienie?
Czy jesteś zainteresowany/a przesłuchaniem dema kapeli Constans Mortality i podzieleniem się swoją opinią?
Czy możesz poświęcić chwilę na przesłuchanie dema zacnej kapeli Constans Mortality?
Czy chciałbyś/chciałabyś posłuchać dema kapeli Constans Mortality i podzielić się swoimi wrażeniami?
Czy jesteś otwarty/a na przesłuchanie naszego pierwszego demo zacnej kapeli Constans Mortality?
Czy byłbyś/byłabyś zainteresowany/a przesłuchaniem dema mojej kapeli Constans Mortality i podzieleniem się swoją konstruktywną opinią?
Czy miałbyś/miałabyś ochotę przesłuchać dema zacnej kapeli Constans Mortality i podzielić się swoją opinią?
Czy zechcesz posłuchać dema mojej kapeli Constans Mortality i wyrazić swoją opinię na temat naszych utworów?

Podziel się swoją opinią

7 komentarzy

  1. spróbuję konstruktywnie:

    postarajcie się skonkretyzować trochę, pomysły aranżacyjne Wam się
    mnożą, ale w kompozycji wieje nudą – nie mam nic przeciwko 7mio minutowym
    numerom, ale pod warunkiem, że nie opierają się tylko na naprzemiennym
    graniu dis i fis

    poza tym gładko weszło, znaczy równo jest i pulsacje bas/perka bez zarzutu:)

  2. Ja znam już panów, gdyż reklamowali się na moim forum. Mi się naprawdę
    podoba.

  3. Technicznie bardzo dobrze, kompozycyjnie już mniej. Przekombinowane. Za dużo
    staracie się upchać na raz. I zamiast ciekawie i oryginalnie robi się nudno.
    Ale myślę że ogólnie jesteście na dobrej drodze, tylko trochę więcej
    instynktu samozachowawczego potrzeba 😛 .

Możliwość komentowania została wyłączona.