Wzmacniacz gitarowy + Zoom B2

Mój problem polaga na tym, że gram w szkolnym zespole na basie (swoim) na
wzmacniaczu gitarowym Marshalla. Wszystko ok, ale jak wiadomo nie jest to
dźwięk basowy. Czy jeśli kupiłbym zooma b2 i podłączył w pętlę
efektów to pomogłoby to uzyskac lepszy dźwięk (bardziej „basowy”)?

Czy powinienem kupić Zoom B2, żeby uzyskać bardziej basowy brzmienie na szkolnym koncercie?
Co zrobić, żeby dźwięk basowy był lepszy na wzmacniaczu gitarowym Marshalla podczas występu z zespołem szkolnym?
Czy myślisz, że Zoom B2 pomoże mi uzyskać lepszą jakość dźwięku basowego na moim wzmacniaczu Marshalla?
Jak mogę poprawić dźwięk basowy na moim wzmacniaczu gitarowym Marshalla podczas występu z zespołem szkolnym?
Co sądzisz o tym, żeby kupić Zoom B2 i podłączyć go do pętli efektów mojego wzmacniacza gitarowego?
Czy ktoś korzystał już z Zooma B2 na wzmacniaczu gitarowym do uzyskania lepszego basowego brzmienia podczas występu z zespołem szkolnym?
Co zrobić, żeby mój bas brzmiał lepiej na szkolnym koncercie na wzmacniaczu gitarowym?
Czy zoom B2 jest dobry do uzyskania lepszego dźwięku basowego na wzmacniaczu gitarowym na szkolnym koncercie?
Co mogę zrobić, żeby mój bas brzmiał bardziej basowo na moim wzmacniaczu gitarowym Marshalla?
Czy Zoom B2 na wzmacniaczu gitarowym może wpłynąć na jakość brzmienia basu na szkolnym występie?

Podziel się swoją opinią

5 komentarzy

  1. a oprocz głośnika, konstrukcje preampu, czestotliwosci filtrow, czulosc
    wejsciowa.

  2. To wtedy moglbys się w linie wpinac nawet, bo zoom to tez preamp.

    ————————————————————

    Ten głęboki dźwięk ta przenikająca wszystkie członki barwa, majestat…

Możliwość komentowania została wyłączona.