Combo Bugera BXD12

Combo-Bugera-BXD12
Witam wszystkich. Mam pytanko odnosnie tego comba.. a mianowicie o co tutaj chodzi ? Combo Bugera, okej fajna firma. Ale czy jest mozliwe z comba o 12 calowym glosniku wyciagnac 1000 wat jak wszedzie podaja ? Jeszcze za niespelna 1.300 zl, z napisem Bugera i malym rozmiarze ?
Jezeli tak to po jaka cholere te wszystkie heady i paczki ? 😀

Cześć, jako basista mam pytanie odnośnie comba Bugera BXD1 Co to dokładnie za sprzęt?
Witam, czy ktoś z Was miał już doświadczenie z combem Bugera BXD12? Jakie macie opinie na temat tej marki?
Hej, zastanawiam się nad zakupem comba Bugera BXD1 Czy jest możliwe, by 12-calowy głośnik wyprodukował 1000 watów, jak to jest opisane w opisie?
Cześć wszystkim, chciałbym zapytać o wasze doświadczenia z combem Bugera BXD1 Czy jest to dobre combo do grania na żywo?
Dzień dobry, jako basista szukam dobrego comba. Czy combo Bugera BXD12 może być dobrym wyborem? Co sądzicie o tej marce?
Cześć, czy ktoś z Was gra na combo Bugera BXD12?
Hej, zastanawiam się nad kupnem comba Bugera BXD1 Czy jest to dobry wybór na potrzeby grania na żywo?
Dzień dobry, jako basista zastanawiam się nad zakupem comba Bugera BXD1 Czy ktoś z Was miał już z tym sprzętem do czynienia? Czy warto inwestować w tę markę?
Cześć, powiedzcie mi, czy combo Bugera BXD12 jest warte swojej ceny? Czy jest to wydajny sprzęt?
Witam, mam pytanie do wszystkich basistów. Czy combo Bugera BXD12 jest wystarczająco wydajne do grania na żywo? Co o nim sądzicie?

Podziel się swoją opinią
Loczkins
Loczkins
Artykuły: 0

16 komentarzy

  1. Na allegro wszedzie jest ze 1000, moj blad. Ale jest wersja 3 zl drozsza z glosnikiem 15′ i juz ma ponoc bankowe 1000

  2. I tak niezle. Niedawno kupiłem heada kustom deep end 200 i teraz rozgladalem sie za jakas paczke do 1000-1100 zl.. a tutaj patrze, na tego Bugera i nie wiem czy nie lepiej kupic po prostu to combo z 15′ glosnikiem. Jak ma 400 wat to.mniej wiecej tyle ile bym potrzebowal na proby i male koncerciki jak kiedys przyjda

  3. Ma normalnie moc, jak u większości producentów. 😀 A to 1000W – to taki gownochwyt marketinowy tzw. PEAK (czyli ile mocy MAX potrafi taki głośnik przyjać w ułamku sekundy, zanim się spali). 😉 Moc ciągłą ma ok 400W na 15″, czyli na 12″ będzie pewnie z 250-300W (masz napisane nawet na tabliczkach znamionowych kolumn Bugery):

  4. Ja już nie raz widziałem basistów z combosami Behringera na scenie i było ok. To te Bugery, to taki jakby re-brand, jak Behringer popadł w surową niełaske, poprzez rożne wtopy z wyrobami. W każdym razie Titus z Acid Drinkers swego czasu sporo koncertów objeżdżał z gratami Behringera i raka od tego nie dostał 😀

  5. Czytalem o tych hartke, podobno swietne. Ale 150 wat mi nie wystarczy 🙁 gitarzysci maja po headzie i paczce wiec.. nawet jak leca na minimalnej glosnosci to moj.ashdown electric blue (180 wat ponoc) nie przebija sie kompletnie nic a nic. Dlatego kupilem heada kustoma deep end ( za grosze) ponoc jest bardzo dobry. I musze znalezc jakas dobra kolumne co na 4Ohm pracuje 🙁 a wtedy patrze, kuzwa jakie combo 😀

  6. O takim myslalem, przegladam uzywki i mozna go znalezc do tysiaca.
    Metalowe granie na drop c chyba udzwignie co ? 😀 od tego sa ponoc ashdowny w sumie.
    Ciekaw jestem tej glowy kustoma ktora mam bo niektorzy mowia, ze przez wbudowany limiter nie daje sie przesterowywac, inni, ze spokojnie equalizerem moze mruczec. Ale mysle, ze to tez kwestia gitary. Co do kolumny to kupuje od razu jak sprzedam mojego trabena array attack :)))

  7. W sensie, że sygnał podbijasz EQ i dostajesz zniekształceń od limitera? Niby można… Sprawdź – najwyżej pozbędziesz sie tego heada 😉

  8. Ten Hartke co zaproponował Omson zagra pewnie głośniej niż ta Bugera (napewno głośniej niż ta na 12 calach). W ilość Wattów nie ma co wierzyć a napewno nie powinien być to wykładnik – co głośniejsze. Przykład: Proszę bardzo: 60W EBS Classic Combo wydaje się 5x głośniejsze od comba Ashdowna 515 a Ashdown na większy głośnik i 2x tyle mocy. Albo Hartke HA3500, który wydaje się nie cichszy a nawet i głośniejszy od 1000W heada Darkglassa.

    Titus z Acid Drinkers gra na 2x head behringera 450h + 2 x lodówka Heritage

  9. Fakt. Ja mam poki co head kustoma i musze w paczke zainwestowac. Mam nadzieje, ze ten head sprawdzi sie w metalowym graniu 😉

Możliwość komentowania została wyłączona.