Digital delay ads 1000 podłączenie pod combo basowe

W artykule opisuję swoje podejście do podłączenia efektu digital delay 1000 do combo basowego trace elliot series 6 715. Zmagam się z brakiem możliwości bezpośredniego włączenia efektów oraz zastanawiam się nad prawidłowym sposobem podłączenia przez wejścia effects.

Digital-delay-ads-1000-podlaczenie-pod-combo-basowe
Witam. Bawię się aktualnie wszelakiego rodzaju efektami które mam pod ręką i chciałem podłączyć kamerę pogłosową bezpośrednio do pieca. Kamerą ową jest digital delay 1000 marki ADS, piec to kombi basowe trace elliot series 6 715. Podpinałęm sprzęcie już bezpośrednio przez wejście pasywne, jednak wadą jest to że kamera musi być włączona aby wogóle przesyłała jakikolwiek sygnał i nie ma w niej jakiegokolwiek włącznika samych efektów. Postanowiłem spróbować podpiąć ją przez wejścia effects, , jednak nie wiem czy jest to w ogóle możliwe a jeśli już to które wejścia do czego, tak aby niczego nie popalič. Elektronik ze mnie żaden, dlatego wolę spytać się kogoś kto ma o tym większe pojęcie, lub robił już coś takiego. Poniżej zaraz dam zdjęcia wszystkich możliwych wejść i wyjść, może ktoś ma jakiś ciekawy pomysł 🙂 pozdrawiam.

Jak podłączyć kamerę pogłosową do swojego combo basowego Trace Elliot Series 6 715 za pomocą digital delay 1000 ADS?
Czy ktoś wie, jak podłączyć kamerę pogłosową do swojego basowego pieca Trace Elliot Series 6 715 za pomocą digital delay 1000 ADS?
Jakie są najlepsze sposoby podłączenia kamerę pogłosową do mojego kombi basowego Trace Elliot Series 6 715 przy wykorzystaniu digital delay 1000 ADS?
Czy ktoś ma doświadczenie w podłączaniu kamery pogłosowej do pieca basowego i czy może mi pomóc z moim Trace Elliot Series 6 715 i digital delay 1000 ADS?
Co muszę zrobić, aby podłączyć kamerę pogłosową do mojego Trace Elliot Series 6 715 oraz użyć digital delay 1000 ADS?
Jakie są alternatywne sposoby podłączenia kamery pogłosowej do Trace Elliot Series 6 715, aby korzystać z efektów digital delay 1000 ADS?
Czy ktoś zna najlepszy sposób na podłączenie kamery pogłosowej do Trace Elliot Series 6 715 razem z digital delay 1000 ADS, aby uniknąć uszkodzenia sprzętu?
Jakie są możliwe ryzyka przy podłączeniu kamery pogłosowej przez wejścia effects w Trace Elliot Series 6 715 z użyciem digital delay 1000 ADS?
Jakie wejścia powinienem użyć, aby podłączyć kamerę pogłosową do Trace Elliot Series 6 715 z użyciem efektów z digital delay 1000 ADS?
Czy ktoś zna skuteczny sposób na podłączenie kamery pogłosowej do Trace Elliot Series 6 715 za pomocą digital delay 1000 ADS, aby uzyskać najlepszy efekt?

Podziel się swoją opinią

2 komentarze

  1. Kabel z „send” idzie do „inputu” efektu, z „outputu” wyprowadzasz kabel do „return” wzmacniacza. Nic nie popalisz.

  2. Dzięki, trybi choć nie uzyskałem efektu niestety dokładnie takiego jakiego oczekiwałem. Ale kombinuje dalej.

Możliwość komentowania została wyłączona.