Warwick Corvette Basic 4 [medium scale]

Warwick-Corvette-Basic-4-medium-scale
Jako że nie mogę się zdecydować jaki bas sobie kupić/zamówić (scala, string spacing), wymyśliłem
sobie na początek tańszy bas na próbę.

Warwick Corvette 4 się do tego nadaje idealnie.
Jest dostępny w wersji „medium scale” i ma regulowany rozstaw strun na mostku.

Czy ktoś miał taką gitarę i może napisać w jakich granicach (mm) jest możliwa regulacja rozstawu strun ?
Ciekawi mnie też czy można ten bas kupić w używce, bo nie widzę na ebayu żadnych ofert.

Podziel się swoją opinią
szczyrzuja
szczyrzuja
Artykuły: 0

4 komentarze

  1. Warwicków jest generalnie malo na rynku wtórnym , a już wogole jak szukasz konkretnego modelu może być ciężko coś znaleźć , obawiam się ze jak nie chcesz czekac na bass rok czasu i interesuje Cie konkretnie ten model no to w gre wchodzi tylko nowy bass ze sklepu.

  2. Dziękujemy za zainteresowanie basami Warwick, niestety aktualnie mamy dostępne jedynie fretlesy.
    Progowe basy, z racji zmiany drewna podstrunnicy (przepisy CITES), będą pewno dopiero dostępne pod koniec roku.

    Ewentualnie polecam szukanie w sklepach, być może ma ktoś je na stanie.
    Gdybyś potrzebował konkretnej daty, daj proszę znać na pw swoje dane kontaktowe (email) i postaram się ustalić z naszym magazynem centralnym kiedy przychodzi nowa dostawa.

  3. No ja to mam szczęście..
    Dzięki za info, przynajmniej wiem na czym stoję.
    Zakup planuje niekoniecznie na dzisiaj, więc jeśli będą pod koniec roku to nie przeszkadza.
    A czy jest szansa zamówić w innym kolorze niż te dwa podstawowe w jakich dostępne są wersje medium scale ?

  4. Jeśli chodzi o kolory to Medium Scale akurat jest dostępny jedynie w dwóch wersjach Solid Black High Polish oraz Natural Satin.

Możliwość komentowania została wyłączona.