Rack Case 3U Shallow

Rack-Case-3U-Shallow
Witam nie wiem czy odpowiedni dział jesli nie proszę przenieść 😉

Mam pytanie czy do takiego case 3u:

Wejdzie head który ma na głębokość 26,5 cm czy nie ?? Wymiary na stronie są tylko zewnetrzne , 36 cm jak mniemam te wymiary to są razem z pokrywkami , które pieron wie ile mają wewnatrz.

Czy bassista może powiedzieć, czy w Rack Case 3U Shallow zmieści się head o głębokości 26,5 cm?
Czy ktoś z Was ma doświadczenie z wykorzystaniem Rack Case 3U Shallow do przechowywania skrzyni basowej o głębokości 26,5 cm?
Czy Rack Case 3U Shallow jest odpowiedni do przechowywania mojego heada basowego o wymiarach 26,5 cm?
Czy przypadkiem nie wiecie, czy w Rack Case 3U Shallow zmieści mi się head bassowy z wymiarami 26,5 cm?
Czy mogę zadać pytanie dotyczące Rack Case 3U Shallow i możliwości pomieszczenia w nim mojego heada basowego?
Czy ktoś z Was wykorzystuje Rack Case 3U Shallow do przechowywania bassowych headów o podobnych wymiarach?
Czy bassista potwierdzi, że Rack Case 3U Shallow pomieści head o głębokości 26,5 cm?
Czy Rack Case 3U Shallow jest dobrym rozwiązaniem dla mojego heada basowego o wymiarach 26,5 cm?
Czy mogłabym zapytać, czy heaad bassowy o wymiarach 26,5 cm zmieści się w Rack Case 3U Shallow?
Czy mógłby mi ktoś poradzić, czy Rack Case 3U Shallow będzie wystarczająco dużym rozmiarem do przechowywania mojego heada bassowego o wymiarach 26,5 cm?

Podziel się swoją opinią

4 komentarze

  1. Powinien się zmieścić .. ja właśnie zakupiłem od Thomanna 8U tylko ten głębszy i nawet jeżeli będzie ( i może ) trochę wystawać to pokrywy są w kształcie samego rack-case’a zatem schowa się w przestrzeni pokrywy.

    P.S A jeżeli interesuje Cię tradycyjny case 3U to mam w idealnym stanie na motylowych zamknięciach i grubej sklejce – oddam za 150 Złotych ( bo ja właśnie kupiłem 8U )

  2. Jak to tylko zewnętrzne?
    Depth of the lid: 6.5 cm
    Mounting depth: 21 cm
    Czyli będzie chyba wystawał z tyłu jakieś 5,5 cm a głębokość pokrywki to 6,5 cm. Może na styk się zamknie.

  3. Hej, z tego co podają to (głębokość) Mounting depth = 21 cm

    Jeśli mogę zasugerować, to zobacz na Warwick Rockcase RC 24012 (2U) lub 24014 (4U), w obu masz max. głębokość= 35 cm

  4. @j4444 ok dzieki!! nie obczaiłem tego.

    Moge kupić wiekszy ale jakby się zmieścił do tego swallow to bylaby deczko mniejsza skrzynka do transportu 😉 i stąd mój dylemat.

    @pablokuz wyslalem pw 😉

Możliwość komentowania została wyłączona.