Ćwiczenia na wyjeździe

Cwiczenia-na-wyjezdzie
Hej, jestem w miarę początkującym basistą, jutro wyjeżdżam na dwa
tygodnie, a wiem już ze sportów, że odstawienie czegoś na taki okres trzeba
potem nadrabiać.

Polecacie jakieś apki, ćwiczenia czy cokolwiek co mogę porobić?

Inb4 po wpisaniu w szukajke „na wyjeździe” nic nie znalazłem

Czy jako początkujący basista, macie jakieś sugestie dotyczące ćwiczeń podczas mojego dwutygodniowego wyjazdu?
Jakie apki lub programy do nauki gry na basie polecalibyście na czas mojego wyjazdu?
Co mogę zrobić, aby nadrobić trening podczas mojego dwutygodniowego wyjazdu?
Czy potrzebuję dostępu do instrumentów lub sprzętu muzycznego, aby ćwiczyć w czasie mojego wyjazdu?
Jaki jest najlepszy sposób ćwiczenia na basie podczas wyjazdu?
Jakie techniki gry na basie powinienem rozwijać podczas mojego dwutygodniowego wyjazdu?
Czy systematyczność w ćwiczeniach jest kluczowa podczas wyjazdu?
Czy powinienem szukać grupy lub muzyków, z którymi mogę ćwiczyć podczas mojego wyjazdu?
Czy musicie mi polecić jakieś ćwiczenia na basie, które mogą być wykonywane bez konieczności posiadania instrumentu lub sprzętu muzycznego?
Czy istnieją jakieś specjalne techniki ćwiczenia na basie, które mogą pomóc mi w zwiększeniu tempo nauki i postępu nawet podczas wyjazdu?

Podziel się swoją opinią

7 komentarzy

  1. Właśnie trafiłem przypadkiem:

    OLX.pl/oferta/hfner-shorty-bass-bk-ampeg-ba-108-zoom-b2-1u-CID751-IDmGNkS.html#9d52fb5b04

  2. Wg. mnie samo szczegółowe analizowanie partii basowych w poszczególnych kawałkach już będzie fajnym ćwiczeniem.

  3. Jest sporo aplikacji na smartfony do ćwiczenia słuchu i rytmu. Manualnie nie pomoże, ale lepsze niż nic. A koszt zerowy.

Możliwość komentowania została wyłączona.