Ashdown Eb 8211 Lite 15 220 Evo Iii

Ashdown EB – LITE 15-220 EVO III

Sprawa trochę nietypowa bo potrzebuję piec na orkiestre dętą więc musi być to coś co w miar ę przekrzyczy te wszystkie dęciaki 🙂 Musi to być coś głośnego ale z przyzwoitym dźwiękiem 🙂 Kopałam trochę w necie i ten Ashdown wydaje się być najlepszy. Czy ktoś miał z nim styczność? Warto w niego inwestować czy szukać dalej? A może lepsza jest wersja 12-220?? 😉

Czy potrzebuję pieca na orkiestrę dętą i szukam czegoś, co przekrzyczy dęciaki? Czy ktoś może polecić Ashdown EB LITE 15 220 EVO III?
Czy ktoś miał doświadczenie z Ashdown EB LITE 15 220 EVO III piecem? Czy warto w niego zainwestować dla orkiestry dętej?
Szukam głośnego pieca z dobrym dźwiękiem do grania z orkiestrą dętą. Czy Ashdown EB LITE 15 220 EVO III będzie dobrym wyborem.
Czy Ashdown EB LITE 15 220 EVO III jest najlepszym wyborem dla orkiestry dętej, gdy chodzi o głośność i jakość dźwięku?
Czy warto rozważyć inwestycję w Ashdown EB LITE 15 220 EVO III piec, aby zagrać z orkiestrą dętą? Czy jest to dobry wybór?
Szukam sprzętu odpowiedniego dla bassisty w orkiestrze dętej. Czy Ashdown EB LITE 15 220 EVO III piec będzie odpowiedni.
Czy Ashdown EB LITE 15 220 EVO III piec jest kompatybilny z instrumentami dętymi? Czy warto go kupić do orkiestry dętej?
Jestem zainteresowany kupnem Ashdown EB LITE 15 220 EVO III pieca do grania z orkiestrą dętą. Czy ktoś miał z nim doświadczenie.
Czy Ashdown EB LITE 15 220 EVO III jest wystarczająco głośnym piecem do orkiestry dętej? Czy jest to dobry wybór dla basisty?
Czy warto szukać alternatywnych opcji, zamiast Ashdown EB LITE 15 220 EVO III pieca, do grania z orkiestrą dętą? Czy są jakieś lepsze propozycje?

Podziel się swoją opinią
gm225005
gm225005
Artykuły: 0

8 komentarzy

  1. ŻADNEGO Ashdowna serii EB, to straszna kapota te graty.
    Powiedz ile chcesz pieniędzy wydać i coś doradzimy.

  2. Zgadzam się. EB to straszna lipa i 180W (teoretycznie) electric blue jest
    niesłyszalny na głośnej próbie, tymbardziej na koncercie.

  3. Piec sponsoruje szkoła muzyczna. Co do budżetu powiedezieli mi tylko tyle że
    mam nie patrzeć na cenę tylko wybrać coś naprawdę dobrego ale nie sądze
    żeby udało mi się wysępić więcej niż +/- 1500zł

  4. Nie 🙂

    Poleciłem w kolejności od najdroższego do najtańszego sprzęt który:

    a) miałem okazję ograć grając z rożnymi składami

    b) jest w miarę lekki i kompaktowy, co może mieć znaczenie szczególnie dla
    przedstawicielki płci pięknej 😉

    c) w mojej ocenie powinien sobie poradzić w konfrontacji z dętkami…

    d) …brzmiąc przy tym przynajmniej przyzwoicie (ten najtańszy trochę na
    styk, ale te dwa droższe brzmią po prostu dobrze).

    To, że na tej liście znalazły się dwa TC wynika tylko i wyłącznie z tego,
    że akurat oba konkretnie te modele miałem okazję ograć i oba wydają mi
    się sensownym rozwiązaniem w twojej konkretnej sytuacji. Nie ręczę za
    pozostałe ich produkt 🙂

  5. 12 cali + 150W.

    Prawie na pewno będzie zauważalnie cichszy od tych które wymieniłem
    powyżej, prawdopodobnie zbyt cichy do gry z dętkami.

    Nie miałem okazji go ograć, tak naprawdę zgaduję na podstawie jego
    parametrów i moich doświadczeń z piecami o zbliżonym gabarycie.

Możliwość komentowania została wyłączona.