Combo Gra Jak Z Gainem A Nie Jest Wlaczone

Combo gra jak z Gainem, a nie jest włączone.

Cześć!

Jestem posiadaczem Fender Rumble 350. Kończąc codzienne granie chciałem
pobawić się jeszcze z podkręconym potencjometrem „Gain”. Wszystko fajnie,
lecz następnego dnia włączam Combo, a tam na czystym trybie słyszę jak bym
grał z Gainem. Chcąc sprawdzić w czym leży problem nagrałem na komputer
ścieżki z Fendera i z mojego 2-giego comba Marshalla (z wejsć Headphones). Z
Marshalla wszystko grało czysto, z Fendera źle. Wywnioskowałem więc, że to
nie wina samych głośników, a wzmacniacza siedzącego w Fenderze. Co mogę
zrobić, by wszystko wróciło do normy? A! W fenderze gdy zmieniam na tryb z
gainem (zapala się dioda) to w samym brzmieniu się nic nie dzieje. Na
„czystym” i z „gainem” combo brzmi tak samo.

Co się dzieje z moim kombem Fender Rumble 350, że na czystym trybie słyszę jakbym grał z Gainem?
Jak rozwiązać problem z Fender Rumble 350, który brzmi jakby był włączony Gain, gdy jest ustawiony na tryb czysty?
Co zrobić, aby w Fender Rumble 350 ona nie działała jakby była włączona, gdy jest ustawiona na czysty tryb?
Który element wzmacniacza Fender Rumble 350 powoduje, że brzmi jakby był włączony Gain, gdy jest ustawiony na tryb czysty?
Jakie działania mogę podjąć, aby rozwiązać problem z Fender Rumble 350, który brzmi jakby był włączony Gain, gdy jest ustawiony na tryb czysty?
Co może powodować, że mój Fender Rumble 350 brzmi jakby był włączony Gain, gdy jest ustawiony na tryb czysty?
Jakie mogą być przyczyny, że w Fender Rumble 350 czysty tryb brzmi jak z Gainem?
Czy istnieje jakaś metoda rozwiązania problemu z Fender Rumble 350, który brzmi jakby był włączony Gain, gdy jest ustawiony na tryb czysty?
Co muszę zrobić, aby przywrócić normalne brzmienie Fendera Rumble 350, gdy na czystym trybie brzmi jak z Gainem?
Czy istnieją inne sposoby, aby rozwiązać problem z Fender Rumble 350, który brzmi jakby był włączony Gain, gdy jest ustawiony na tryb czysty?

Podziel się swoją opinią

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.