Laney RB9 – mówcie co wiecie

Siema chciałbym usłyszeć coś o tym wzmacniaczu, wypowiedzi tylko tych
którzy go mają lub na nim pograli co najmniej kilka godzin i nie podpinali
tam sklejłeja. Opinie niezależne od tego jakie lubicie brzmienie.

jaram się tym filmikiem już parenaście minut i zaskakuje mnie doskonałe
brzmienie basu, no i oczywiście wokalu cudownego.

Pytanie następujące, czy faktycznie ze zwykłego rb9 można uzyskać takie
brzmienie ??

Czy ktoś z Was grał na wzmacniaczu Laney RB9 i mógłby się ze mną podzielić swoją opinią na temat tego sprzętu?
Czy ktoś z Was posiada wzmacniacz Laney RB9 i mógłby ocenić jakieś jego cechy, np. brzmienie?
Czy ktoś z Was miał okazję grać na wzmacniaczu Laney RB9 i może mi powiedzieć coś więcej na jego temat?
Czy jest ktoś, kto miałby pozytywne lub negatywne doświadczenia z wzmacniaczem Laney RB9 i podzieliłby się ze mną swoją opinią?
Czy ktoś z Was polecałby mi wzmacniacz Laney RB9 do grania na basie?
Czy ktoś miałby porównanie między wzmacniaczem Laney RB9 a innymi modelami i mógłby się ze mną podzielić swoją opinią?
Czy ktoś z Was grał na wzmacniaczu Laney RB9 przez kilka godzin i mógłby mi powiedzieć jakie są jego wrażenia z użytkowania?
Czy istnieje ktoś, kto zna się na wzmacniaczach basowych i mógłby mi powiedzieć, jakie są plusy i minusy wzmacniacza Laney RB9?
Czy ktoś z Was miał problemy z podpinaniem sklejek pod wzmacniacz Laney RB9 i mógłby mi powiedzieć, czy warto zainwestować w ten sprzęt?
Czy jest ktoś, kto potwierdziłby, że ze zwykłego wzmacniacza Laney RB9 można uzyskać takie doskonałe brzmienie basu jak na filmiku?

Podziel się swoją opinią
romeokamil
romeokamil
Artykuły: 10