LDM ba100’s- pomocy

Witam, nie wiem, czy to dobry dział na ten temat ale jestem zbyt nie teges do
myślenia.

Mam piec jak w nazwie tematu i gram sobie gram, na moment przestaję idę do
pokoju obok (z gitarą). Po jakimś czasie coś mi zaśmierdziało ale
myślałem ze z dworu. Wracam do pieca podłączam gitarkę i nic. Ni jednej
nutki. Potem się skapowałem, że nic mi się nie świeci. Zmieniam kabel od
zasilania, gniazdko i dalej nic. Proszę o pomoc co to może być. Piec
kupiłem używany dosłownie dwa- trzy tygodnie temu. Za wszelką pomoc
dziękuję.

Co powinienem zrobić, gdy mój piec basowy LDM ba100s przestaje działać po chwili grania i nie świeci się nic?
Czy ktoś mógłby pomóc mi z moim problemem z piecem LDM ba100s, który przestał działać, gdy byłem poza pomieszczeniem?
Jaki może być powód, że mój używany piec basowy LDM ba100s przestał działać i nie świeci się nic?
Czy jest ktoś, kto mógłby mi pomóc rozwiązać problem z moim basowym piecem LDM ba100s, który przestał działać po krótkim czasie grania?
Co mogę zrobić, jeśli mój piec basowy LDM ba100s przestał działać po chwili grania, a nie świeci się nic?
Czy ktoś może mi pomóc, gdy mój piec basowy LDM ba100s przestał działać po kilku minutach grania i nie świeci się nic?
Jaki może być powód, że mój używany piec basowy LDM ba100s przestał działać, gdy przestałem grać na chwilę i nie świeci się nic?
Czy jest ktoś, kto mógłby zaoferować mi pomoc w rozwiązaniu problemu z moim basowym piecem LDM ba100s, który przestał działać po krótkim czasie grania?
Co powinienem zrobić, jeśli mój piec basowy LDM ba100s przestał działać po chwili grania, a nie świeci się nic, pomimo zmiany kabla zasilającego i gniazdka?
Czy ktoś jest w stanie mi pomóc w rozwiązaniu problemu z moim używanym piecem basowym LDM ba100s, który przestał działać, gdy przestałem grać i nie świeci się nic, mimo zmiany kabla i gniazdka?

Podziel się swoją opinią

10 komentarzy

  1. Wszystko mogło się popsuć, transformator, jakiś kabelek etc.

    Na odległość nikt Ci nie pomoże.

    ps: sprawdź bezpieczniki.

  2. to takie czarne obok miejsca na kabel zasilania okragłe z napisem t 2,5A

    była edycja, nie wrzucajcie takich szerokich zdjęć
    bezpośrednio

    zakwas

  3. A w czym problem? Mam 120W combo i też na nim w domu gram. Nie muszę go
    przecież rozkręcać do ćwiczeń nie? 🙂

  4. ja miałem combo 10W i wszyscy w okół dostawali ku*wicy jak grałem,po jakimś
    czasie sprzedałem, i teraz jeżdże na sale prób żeby poćwiczyć, mam
    stosunkowo blisko, bo 5km, a tam już czeka sprzęcik który potrafi szyby z
    okien wybijać.

Możliwość komentowania została wyłączona.