Co z tą naszą Polską Pocztą ?

Zamówiłem akcesoria do gitary no i wybrałem formę płatnosci – za
zaliczeniem pocztowym.

Przychodzi poczta z paczką i listonosz mowi ze już zapłacone i nie muszę nic
płacic (naklejka żółta czyli wychodziloby ze wyslali zwykła zamiast
pobraniowej)

no i teraz nie wiem co zrobić

bo nie chce żeby mnie po sądach ciągali

mam napisac do sklepu czy co ? oni się kapną ?

Co powinienem zrobić z Polską Pocztą, jeśli wybrałem formę płatności za zaliczeniem pocztowym i listonosz powiedział mi, że już zapłaciłem za moje zamówienie?
Czy powinienem pisać do sprzedawcy, jeśli otrzymałem przesyłkę od Poczty Polskiej i nie wiem, co zrobić z naklejką żółtą?
Jak powinienem postąpić, jeśli chcę uniknąć problemów prawnych, ponieważ nie wiem, czy moje zamówienie zostało opłacone przez Pocztę Polską?
Czy powinienem skontaktować się ze sprzedawcą, jeśli otrzymałem przesyłkę i jestem w szoku, ponieważ nie musiałem nic płacić, mimo że wybrałem płatność za zaliczeniem pocztowym?
Czy powinienem starać się rozwiązać ten problem z Pocztą Polską samodzielnie, czy skontaktować się ze sprzedawcą?
Co powinienem zrobić, jeśli otrzymałem przesyłkę z Poczty Polskiej, ale nie wiem, jaką formę płatności wybrałem dla mojego zamówienia?
Czy powinienem zapytać listonosza, jak to się stało, że już zapłacił za moją przesyłkę, kiedy wybrałem opcję płatności za zaliczeniem pocztowym?
Jak powinienem postępować, aby uniknąć problemów prawnych związanych z tym, że nie wiem, czy zapłaciłem za moje zamówienie?
Co powinienem zrobić, aby poprawnie rozwiązać ten problem z Pocztą Polską i sprzedawcą?
Czy powinienem złożyć skargę na Pocztę Polską, jeśli nie wiem, czy moje zamówienie zostało opłacone przez nich?

Podziel się swoją opinią

8 komentarzy

  1. Tak jasne już się kapnelismy, napisz do mnie pw to podesle Ci numer konta.

    Chcesz być uczciwy to do nich zadzwon, nie chcesz to nie odzywaj się i czekaj
    na rozwoj sytuacji.

  2. Była kropka w kropkę identyczna sytuacja ostatnio tutaj, kolega się
    zdecydował powiadomić sklep. To jest batalia o Twoją moralność, a nie
    temat na forum o gitarze basowej Kolego ;).

  3. @Kapral: Była kropka w kropkę identyczna sytuacja ostatnio tutaj, kolega się zdecydował powiadomić sklep. To jest batalia o Twoją moralność, a nie temat na forum o gitarze basowej Kolego ;).

    ale to jest Hyde Park w koncu więc wolna amerykanka nie ?

    a temat trochę muzyczny jednak jest bo przesyłka dotyczyła gitary ;]

  4. No niby Hyde Park, ale to jest pytanie, na które sam musisz sobie
    odpowiedzieć. Poczytaj tamten poprzedni wątek, dokonaj wyboru :).

  5. ale to raczej zależy od nadawcy jak zaadresował przesyłkę i czy zażądał
    zapłaty przy odbiorze

Możliwość komentowania została wyłączona.