zamiennik tweetera w eden nemesis

Witam wszystkich. Spalilem wysokotonówkę w EDden Nemesis NSP410. Nigdzie nie
ma mozliwości dokupienia takiej. Może ktoś z was poradzi jaką kupić by
dobrze gadała w tej paczce. Kolumna jest na 8 ohm. Linki mile widziane. Pozdrawiam

Jaką wysokotonówkę mogę zastosować w kolumnie EDden Nemesis NSP410, która spaliła mi się?
Czy ktoś ma sugestię dotyczącą zamiennika tweetera w mojej paczce EDden Nemesis NSP410?
Co powinienem zrobić, gdy spalę wysokotonówkę w kolumnie EDden Nemesis NSP410?
Czy ktoś ma informację, gdzie mogę znaleźć zamiennik tweetera do EDden Nemesis NSP410?
Jaką wysokotonówkę polecicie do kolumny EDden Nemesis NSP410 na 8 ohm?
Co zrobić, gdy nie można znaleźć oryginalnego zamiennika tweetera do EDden Nemesis NSP410?
Czy ktoś przetestował wysokotonówkę, która idealnie pasuje do kolumny EDden Nemesis NSP410?
Jakie linki polecacie dotyczące zamienników tweeterów do kolumny EDden Nemesis NSP410?
Czy ktoś może polecić wysokotonówkę, która będzie dobrze działała w paczce EDden Nemesis NSP410?
Gdzie mogę znaleźć informacje na temat zamienników tweeterów do kolumny EDden Nemesis NSP410?

Podziel się swoją opinią
ŁYSY013
ŁYSY013
Artykuły: 0

Jeden komentarz

  1. monacor serii MHD230 lub zwykly polski tonsil gdwt9/100/5f daj przed zwrotnica
    zarowke samochodowa 24/21W to nie upalisz ponownie. Jaka zwrotnice dla horna ma
    ta kolumna?

    wrzuc fotke jak mozesz. Zmierz również srednice zewnetrzna i otwor montazowy
    tego horna.

    Cos znajdziemy alternatywnego.

Możliwość komentowania została wyłączona.