Cochise – kapela z Białegostoku

Wpadłem przypadkiem na info o zespole, w którym frontmanem jest,!!! UWAGA !!!
dziewczyny: Paweł Małaszyński.

www.img207.imageshack.us/img207/8637/cochiserockfest3.jpg

Jak grają? Niech każdy sam oceni:

https://www.youtube.com/watch?v=IcqPpPiOjMw

Wrzucam, jako ciekawostkę.

Więcej info w necie.

Jakiego zespołu przypadek sprowadził mnie do informacji o jego frontmanie, a mianowicie dziewczynie o imieniu Paweł Małaszyński?
Czy posłuchaliście już jak gra zespół o nazwie Cochise z Białegostoku, którego wokalistą jest Paweł Małaszyński?
Czy macie jakieś informacje na temat zespołu Cochise z Białegostoku z dziewczyną na czele – Pawła Małaszyńskiego?
Czy obejrzałeś już nagranie na YouTube zespołu Cochise i jej frontmana, Pawła Małaszyńskiego, o którym przypadkiem dowiedziałem się z informacji?
Czy już samodzielnie oceniłeś styl gry zespołu Cochise z Białegostoku, którego wokalistką jest Paweł Małaszyński?
Czy rzucacie okiem na więcej informacji o zespole Cochise, którego frontmanem jest dziewczyna o nazwisku Paweł Małaszyński?
Czy wiecie, że zespół Cochise z Białegostoku ma na czele dziewczynę o imieniu Paweł Małaszyński, których styl gry można zobaczyć na YouTube?
Czy już w ogóle słyszeliście o zespole Cochise z Białegostoku, którego wokalistką jest Paweł Małaszyński?
Czy obejrzeliście nagranie na YouTube zespołu Cochise i ciekawych stylów gry wokalistki Pawła Małaszyńskiego?
Czy chcielibyście dowiedzieć się więcej o zespole z wokalistką o imieniu Paweł Małaszyński – Cochise z Białegostoku?

Podziel się swoją opinią
grzestato
grzestato
Artykuły: 22