Line 6 BACKTRACK

Witam,panowie potrzebuje kupić coś do nagrywania basu , co proponujecie ?

na ta chwile znalazłem Line6 BACKTRACK , czy w tych pieniadzach ( 500zł)jest
coś lepszego ?

Pozdrawiam

Jacek

Co polecacie do nagrywania basu? Znalazłem Line 6 BACKTRACK, ale czy w tej cenie znajdę coś lepszego?
Potrzebuję czegoś do nagrywania basu, co mi polecacie? Czy Line 6 BACKTRACK byłby dobrym wyborem?
Czy ktoś z Was ma doświadczenie z nagrywaniem basu i może polecić mi jakiś sprzęt? Czy Line 6 BACKTRACK jest dobry w swojej klasie?
Chciałbym kupić coś do nagrywania basu, ale nie wiem, co będzie najlepsze w moim przedziale cenowym. Czy warto kupować Line 6 BACKTRACK?
Jaki sprzęt do nagrywania basu byłby dla mnie odpowiedni? Czy Line 6 BACKTRACK spełniłby moje oczekiwania?
Jakie macie doświadczenia z Line 6 BACKTRACK? Czy polecalibyście mi to urządzenie do nagrywania basu?
Zastanawiam się nad zakupem Line 6 BACKTRACK do nagrywania mojego bassu. Czy warto wydać te pieniądze i czy ma to sens?
Szukam dobrego sprzętu do nagrywania basu, ale nie chcę przepłacać. Czy Line 6 BACKTRACK jest wart swojej ceny?
Czy ktoś z Was testował Line 6 BACKTRACK do nagrywania basu? Jakie macie wrażenia?
Co sądzicie o Line 6 BACKTRACK do nagrywania basu? Jest to dobry wybór dla początkującego muzyka?

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.