Virgo Vintage Celtic czy Yamaha Rbx374 czy Yamaha Rbx270J

Autor rozwa偶a wyb贸r mi臋dzy trzema modelami bas贸w: Virgo Vintage Celtic, Yamaha RBX374 i Yamaha RBX270J, planuj膮c gr臋 w gatunku metalu. Prosi o opinie i ewentualne inne propozycje, zwracaj膮c uwag臋 r贸wnie偶 na wygl膮d instrument贸w.

Witam… jak w temacie zastanawiam si臋 nad tymi trzema basikami, planuje grac
ostra muzyk臋 czyli Metal… ;], prosz臋 o pomoc w podjeciu decyzjii co do bassu,
a mo偶e jakie艣 wlasne propozycje posiadacie co do metalowego bassu, nieukrywam
ze wyglad tez musi by膰 jaki艣 w miar臋.

oto linki do gitarek:

– Virgo Vintage Celtic Bass:
www.bcrich.com/bass_virgo_vintage.asp#

– Yamaha Rbx 374:
www.guitarcenter.pl/catalog/bas/basy/4-strunowe/yamaha-rbx374-bk

– Yamaha Rbx 270J:
www.yamaha-europe.com/yamaha_europe/uk/10_musical_instruments/30_guitars_basses_amps/70_bass_guitars/10_bass_guitars/20_rbx_basses/70_RBX270/index.html

Prosz臋 o szybka odpowiedz i pomoc, oczekuje r贸wnie偶 waszych propozycji(czyt.
innych gitarek)

Pozdrawiam i dzi臋ki z g贸ry

Jakie s膮 r贸偶nice mi臋dzy Virgo Vintage Celtic, Yamaha Rbx374 a Yamaha Rbx270J i kt贸ry z nich by艂by najlepszy do grania ostr膮 muzyk臋, tak膮 jak Metal?
Kt贸ry z bas贸w, a mianowicie Virgo Vintage Celtic, Yamaha Rbx374 czy Yamaha Rbx270J, jest najlepszy do grania Metalu?
Jaki bas polecacie do grania Metalu spo艣r贸d Virgo Vintage Celtic, Yamaha Rbx374 i Yamaha Rbx270J?
Co my艣licie na temat Virgo Vintage Celtic, Yamaha Rbx374 i Yamaha Rbx270J w kontek艣cie grania Metalu?
Czy kt贸ry艣 z Virgo Vintage Celtic, Yamaha Rbx374 i Yamaha Rbx270J jest lepszy do grania Metalu, a je艣li tak, to kt贸ry?
Czy jeste艣cie w stanie poleci膰 mi dobry bas do gry w Metal spo艣r贸d Virgo Vintage Celtic, Yamaha Rbx374 i Yamaha Rbx270J, a mo偶e macie jakie艣 inne propozycje?
Jaki bas jest najlepszy do gry w Metal – Virgo Vintage Celtic, Yamaha Rbx374 czy Yamaha Rbx270J?
Jakie s膮 wasze propozycje bas贸w do grania Metalu w kontek艣cie Virgo Vintage Celtic, Yamaha Rbx374 i Yamaha Rbx270J?
Czy zna kto艣 inne basy do gry w Metal poza Virgo Vintage Celtic, Yamaha Rbx374 i Yamaha Rbx270J, kt贸re mog膮 by膰 warte uwagi?
Kt贸ry z bas贸w, takich jak Virgo Vintage Celtic, Yamaha Rbx374 i Yamaha Rbx270J, spe艂ni艂by moje potrzeby w graniu Metalu, r贸wnie偶 pod k膮tem wygl膮du?

Podziel si臋 swoj膮 opini膮

8 komentarzy

  1. Yamaha Rbx 374

    _____________________________________________________

    Bow to me faaaaithfullyy, boow to me spleeeendidlyyy.

  2. dzi臋ki za odp, a mo偶e jakie艣 uzasadnienie bo chialbym si臋 dowiedziec dlaczego?
    馃檪

  3. z tych trzech rbx 374 chyba ma najlepsze mo偶liwo艣ci brzmieniowe i nie
    wygl膮da jak narz臋dzie tortur, tylko jak bass

  4. ja bym na Twoim miejscu sprobowal virgo vintage je艣li musisz co艣 z tych 3. a
    je艣li nie, to poszukaj czego艣 ciekawszego bo rbx to wielkie rozczarowanie, a
    bcrich to dla mnie niewiadoma

  5. @flageton: ja bym na Twoim miejscu sprobowal virgo vintage je艣li musisz co艣 z tych 3. a je艣li nie, to poszukaj czego艣 ciekawszego bo rbx to wielkie rozczarowanie, a bcrich to dla mnie niewiadoma

    p*rdolicie Hipolicie i to r贸wno…

    _____________________________________________________

    Bow to me faaaaithfullyy, boow to me spleeeendidlyyy.

  6. Kolejny w膮tek z cyklu „Udowodni臋 Wam, 偶e to ja mam racj臋, nie wy”. Jak
    mawia healfwer: „prawda jest jak d*pa, ka偶dy ma swoj膮”. Niech tak
    zostanie.

  7. @flageton: ja bym na Twoim miejscu sprobowal virgo vintage je艣li musisz co艣 z tych 3. a je艣li nie, to poszukaj czego艣 ciekawszego bo rbx to wielkie rozczarowanie, a bcrich to dla mnie niewiadoma

    Nonsens – Yamaha RBX 374 to bardzo zbalansowane i dobre wios艂o, jak za
    pieni膮dze, kt贸re trzeba za nie zap艂aci膰. O tej drugiej nie mam nic do
    powiedzenia, natomiast je偶eli chodzi o tego BC Richa – ot贸偶 firma ta ka偶e
    sobie p艂aci膰 troch臋 za du偶o za logo, ta gitara fajnie wygl膮da (dla
    niekt贸rych), ale moim zdaniem jest niewiele warta. No i jeszcze to
    nieszcz臋sne nato – ma艂o to ma wsp贸lnego z mahoniem (takim jak w jest np. w
    Gibsonach) – brzmi podobnie, ale jest lekkie i og贸lnie badziewiaste. Stosuje
    si臋 to w basach, kt贸re nowe potrafi膮 kosztowa膰 oko艂o 600z艂 i mniej.

Mo偶liwo艣膰 komentowania zosta艂a wy艂膮czona.