Warsztaty

Share your love:

Jeff Dodd

Odkryłem niezwykłego artystę basowego - Jeffa Dodda. Jego muzyka i sposób gry na basie to prawdziwa uczta dla ucha, całkowicie mnie pochłonęła.

Warsztaty Multiinstrumentalne PYTANIE

Warsztaty Multiinstrumentalne Pytanie
Zaplanowano warsztaty multiinstrumentalne i wokalne z udziałem czołowych polskich muzyków, mające odbyć się w Lubawie. Będą trwały 3 dni, a koszty uczestnictwa będą dostępne dla każdego.

Warsztaty z Kubiszynem

Miałem okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Roberta Kubiszyna w ramach Ogólnopolskich Dni Artystycznych z Gitarą w Mosinie. Spotkanie było intensywne, oferując praktyczne lekcje gry na gitarze, technik rozgrzewki, a także naukę o harmonii i znaczeniu timingu.

III Ogólnopolskie Warsztaty Jazzowo-Bluesowe Częstochowa 2010

W dniach 24-27 czerwca 2010r. w Częstochowie odbędzie się trzecia edycja Ogólnopolskich Warsztatów Jazzowo-Bluesowych, skierowanych przede wszystkim do młodych muzyków. Wydarzenie będzie obfitować w warsztaty prowadzone przez wybitnych muzyków oraz koncerty.

Klang i palce – roznica glosnosci.

Zainspirowany warsztatami postanowiłem solidniej poćwiczyć klang. Nigdy nie przykładałem do niego większej wagi, ale teraz napotkałem w tym obszarze istotny problem - mocny atak z palca sprawia, że przy przejściu na klang, gram wyraźnie ciszej.

Klinika Gitary Basowej z W.Pilichowskim w Warszawie 2-3.11.2007

Warsztaty Klinika Gitary Basowej, prowadzone przez profesora Wiesława Pilichowskiego oraz doktora Tomasza Łosowskiego, odbyły się w Warszawie w dniach 2-3 listopada 2007. Zapewniono różnorodność programu, w tym uroczyste otwarcie, warsztaty dla basistów oraz sekcji rytmicznej, oraz koncert zespołu Pilichowski-Raduli-Łosowski.

Graj[mi]dół 2017

W dniach 24-25 czerwca 2017 roku w Miejski Ośrodek Kultury w Zgierzu odbędzie się szósta edycja festiwalu gitary basowej Graj(mi)dół. Festiwal zaoferuje warsztaty basowe, koncerty oraz możliwość konsultacji z ekspertami.

Graj[mi]dół 2015 [27-28 VI 2015]

Grajmidol 2015 27 28 Vi 2015
Graj[mi]dół 2015 to wydarzenie muzyczne, które odbędzie się w dniach 27-28 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Zgierzu. Pierwszego dnia warsztaty i koncert poprowadzi Robert Szewczuga, drugiego dnia wystąpi Bartozzy Wojciechowski oraz Pendofsky z warsztatami.

Przestrzeń Sztuki – nowa sala prób w Zabrzu!

Przestrzeń Sztuki to wyjątkowe miejsce, będące połączeniem profesjonalnej sali prób i studia fotograficznego, stworzone z myślą o artystach i twórcach szukających przestrzeni do realizacji swoich projektów. Swoim gościom oferuje nie tylko doskonałe warunki do pracy, ale również dostęp do profesjonalnego sprzętu muzycznego oraz możliwość korzystania z dodatkowych usług.

tubas – GRAJ[MI]DÓŁ 2013, nieuchronna cz. 2…

Drugiego dnia festiwalu GRAJ[MI]DÓŁ 2013, mimo nieudanego startu z marnym śniadaniem w McDonaldsie, udało mi się znacznie wzbogacić swoje doświadczenia muzyczne. Od warsztatów realizacji nagrań basu po nocne rozmowy pełne filozoficznych rozważań i anegdot z życia estradowego - był to dzień pełen muzycznych i ludzkich odkryć.

Darmowe warsztaty z Andy Irvine dla basistów.

Andy Irvine, znany muzyk z USA, będzie prowadził darmowe warsztaty dla basistów w wybranych sklepach muzycznych w Polsce od 13 do 17 maja. Podczas spotkań przedstawi swoje techniki gry na basie oraz zaprezentuje sprzęt firmy Warwick.

Warsztaty dla basistow z Andy Irvine 13-17 Maj Polska

Andy Irvine, znany z gry na basie w wielu zespołach, przybywa do Polski, aby poprowadzić serię darmowych warsztatów dla basistów. Od 13 do 17 maja, w wybranych sklepach muzycznych w Polsce, uczestnicy będą mieli okazję poznać techniki gry na basie oraz zapoznać się z instrumentami i wzmacniaczami marki Warwick.

WARSZTATY Warwick BASS CAMP 2013 !

Warsztaty Warwick Bass Camp 2013 to wyjątkowe wydarzenie dla fanów niskich tonów, które odbędą się w Niemczech. Wyjątkowe ze względu na udział światowej sławy basistów jako instruktorów.

WARWICK BASS CAMP 2013 !

Warsztaty Warwick Bass Camp 2013 to unikatowa okazja, by uczyć się od najlepszych basistów świata. Wydarzenie odbędzie się w Niemczech, w Markneukirchen, z kadrami tak wybitnymi jak Andy Irvine czy John Patitucci.

naucz się grać na gitarze basowej w OKO

Warsztaty gitarowe prowadzone przez Marcina 'Pendo' Pendowskiego w Warszawskim Ośrodku Kultury Ochoty to świetna okazja do nauki gry na gitarze basowej. Zajęcia oferują indywidualne podejście do każdego uczestnika, skupiając się na grze grupowej, harmonii, kompozycji i improwizacji.

TC & Sandberg workshops tour

Seria warsztatów z udziałem światowej klasy muzyków odbędzie się w dniach 7-9 stycznia w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Thomas Risell, Holger Stonjek oraz Han Van Den Essenburg podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami w grze na gitarze basowej.

VI Letnie Warsztaty Bluesowe – Puławy

VI Letnie Warsztaty Bluesowe, które odbyły się w dniach 15-18 sierpnia 2012 r. w Puławach, zgromadziły entuzjastów bluesa z całej Polski. Wydarzenie to nie tylko warsztaty muzyczne, ale także fantastyczne koncerty, jam sessions i całkowity zakaz używek.

Gdyńskie Warsztaty Basowe

Warsztaty Basowe organizowane w Gdyni przez Pomysłodalmię z Tomaszem Przyborowiczem jako prowadzącym. Odbędą się one w dniach 31.03-1.04.2012 w Gdyńskim Liceum Autorskim, oferując szeroki zakres tematyczny od nauki czytania nut, przez zasady muzyki na basie, po konserwację instrumentu.

Graj[mi]dół 2012 – zgierski festiwal gitary basowej!

Graj[mi]dół 2012 to pierwszy zgierski festiwal gitary basowej, który odbędzie się w dniach 30 VI - 1 VII 2012 roku. Program imprezy obejmuje warsztaty prowadzone przez Krzysztofa Ścierańskiego, koncert, jam session, wystawę sprzętu basowego oraz inne atrakcje.

Warsztaty Gitarowe – Blues Rock

Darmowe warsztaty gitarowe poświęcone muzyce blues-rockowej dla zarówno początkujących, jak i zaawansowanych gitarzystów. Sprawdź historię gitary i bluesa, naucz się standardów, technik i zagraj na koncercie!

Gdyńskie Warsztaty Muzyczne

Gdyńskie Warsztaty Muzyczne to unikalna okazja dla ludzi w każdym wieku, aby zgłębić tajniki gry na wybranych instrumentach i home recording pod okiem doświadczonych muzyków. Warsztaty odbędą się w dniach 15-16.10.2011 w Gdyńskim Liceum Autorskim, oferując uczestnikom doskonałe warunki do nauki i wspólnego muzykowania.

Warsztaty Eric Unsworth – Poznań

Erik Unsworth, znany profesor muzyki z University of Texas w El Paso, poprowadzi warsztaty basowe w Poznaniu w dniach 13-14 lipca 2011. Odbędą się one w Muzycznej Szwalni i oferują zarówno jednodniowe, jak i dwudniowe sesje po 150zł i 300zł od osoby.

V Letnie Warsztaty Bluesowe – Puławy

V Letnie Warsztaty Bluesowe to wydarzenie z serii edukacyjnych, odbywające się w Puławach w dniach 17-20 sierpnia 2011 r., zorganizowane przez Puławski Ośrodek Kultury 'Dom Chemika' oraz Towarzystwo Inicjatyw Własnych 'Inspiracje'. Warsztaty skierowane są do miłośników muzyki bluesowej i oferują zajęcia w klasach takich jak gitara elektryczna, harmonijka ustna, perkusja, gitara basowa, gitara akustyczna oraz śpiew.

Warsztaty w ramach Bruk Festivalu 2011

Bruk Festival 2011 to wyjątkowe wydarzenie promujące kulturę uliczną, które łączy w sobie występy ulicznej muzyki, tańca, graffiti, beatboxu, teatru i dj'ingu. Festiwal ten, organizowany przez Dobra Sztuka i Prezydent Miasta Olsztyn, przyciąga zarówno artystów jak i młodych entuzjastów z całej Polski, oferując warsztaty i konkursy w różnych dziedzinach artystycznych.

7. Międzynarodowe Leszczyńskie Warsztaty Jazzowe

7. Międzynarodowe Leszczyńskie Warsztaty Jazzowe, zorganizowane przez Fundację Edukacyjną Pro Musica we współpracy z Miastem Leszno, odbyły się w dniach 30.06.2011 - 07.07.2011. Wydarzenie skupiło wybitnych muzyków jazzowych i edukatorów, oferując szeroką gamę aktywności muzycznych, w tym Jam Sessions, Mszę św. w oprawie jazzowej oraz Koncert Galowy.

Warsztaty muzyczne w Busku Zdroju

W weekend 7-8 maja 2011 roku w Busku Zdroju odbędą się warsztaty muzyczne dla pasjonatów jazzu, bluesa i rocka. Warsztaty poprowadzą doświadczeni muzycy z zespołu PiBAND, a kulminacyjnym punktem będzie koncert Wojtka Pilichowskiego.

E – A – D – G

Projekt 'E-A-D-G' to unikalna inicjatywa skupiająca się na warsztatach basowych prowadzonych przez uznanych polskich basistów, Krzysztofa Ścierańskiego oraz Bartka "Bartozzi" Wojciechowskiego. Uczestnicy będą mieli nieograniczoną możliwość nauki pod okiem mistrzów, uczestniczenia w jam sessions oraz kontaktu z profesjonalnymi muzykami.

MyBand

Projekt My Enterprise – The Band wraca z czwartą edycją, w której uczestnicy znów zmierzą się w warsztatach, konkursie oraz koncercie finałowym. To niepowtarzalna okazja dla zespołów bez kontraktów, by pokazać się światu.

tubas – rzucam pomysł…

Podczas sesji gawędziarskiej z przyjacielem, 'Pepsi', podjęliśmy temat wspólnego grania w stylu vintage i możliwości dzielenia się wiedzą muzyczną z innymi. Rozważaliśmy potencjał warsztatów muzycznych, wspieranych przez ośrodki kultury, dla doświadczonych muzyków chętnych do nauki innych.

tubas – groove…

W tym wpisie dzielę się moją inspiracją do gry na basie po obejrzeniu warsztatów z Bernardem Purdiem. Zachęcam również innych basistów do dzielenia się swoimi pomysłami na groovy.

Tzar

Jędrzej opowiada o swojej pasji do gry na basie, zaczynając od Iron Maiden aż po ambitniejsze klimaty jazzowe i funky. Obecnie korzysta z Epiphone Thunderbird IV i wzmacniacza Hartke B200, planując przyszłe zakupy.

Bass Days Poland 14-15.08.2010

Już po raz czwarty Bass Days Poland zaprasza miłośników niskich dźwięków do Końskich. Impreza obfituje w koncerty i warsztaty prowadzone przez gwiazdy gry na gitarze basowej.

Music Media 2010

Targi Music Media to miejsce, gdzie pasjonaci muzyki mogą doświadczyć czegoś wyjątkowego. Od marimby po DJ'ską konsoletę, to wydarzenie oferuje możliwość odkrycia najnowszego sprzętu muzycznego i uczestniczenia w warsztatach.

IV Światowy Festiwal Kontrabasowy

IV Światowy Festiwal Kontrabasowy to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w dniach 8 - 14 sierpnia w Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Festiwal oferuje cykl wydarzeń związanych z kontrabasem, w tym warsztaty i koncerty klasyczne oraz jazzowe, prowadzone przez znanych muzyków z całego świata.

2-MIESIĘCZNE WARSZTATY GITAROWE – NIE PRZEGAP –

Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER zaprasza na 2-miesięczne warsztaty gitarowe w Poznaniu. Kurs kierowany jest do osób na wszystkich poziomach zaawansowania i prowadzony przez wykwalifikowanego muzyka, Jarosława Chmielewskiego.

III LETNIE WARSZTATY BLUESOWE – PUŁAWY 2009

III Letnie Warsztaty Bluesowe w Puławach to wyjątkowa okazja dla muzyków zainteresowanych bluesem, aby rozwijać swoje umiejętności pod okiem doświadczonych artystów. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli szansę na praktyczną naukę gry na gitarze elektrycznej, harmonijce ustnej, perkusji i gitarze basowej.

Festiwal Etniczny Zawrót Głowy, Toruń 23-24.04.09

Festiwal Etniczny Zawrót Głowy odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia w Toruniu, będąc miejscem spotkań miłośników kultur świata zarówno w warstwie muzycznej, jak i tanecznej. Uczestnicy będą mieli okazję do uczestniczenia w warsztatach gry na djembe, tańca irlandzkiego, tańca afrykańskiego oraz wielu innych atrakcjach.

No Bass No Fun II

Projekt No Bass No Fun II, wspierany przez ArtBem, zaprasza młodych basistów do nagrania autorskich utworów w profesjonalnym studio nagrań. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny, a na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia.

Warsztaty basowe w Lublinie

Warsztaty basowe w Lublinie to cykl zajęć praktycznych na gitarę basową i nie tylko, prowadzony przez znanego lubelskiego basistę, Wojtka Dzikiego. Spotkania odbywają się w soboty co 2 lub 3 tygodnie i są otwarte również dla perkusistów.

KILINIKA GITARY BASOWEJ – 26 Luty

26 lutego odbędzie się warsztat dla basistów z udziałem znanych muzyków i prezentacją wzmacniacza basowego RH450 firmy TC Electronic. Spotkanie to wyjątkowa okazja do zgłębienia wiedzy o rytmie, technice gry na basie oraz prawidłowym nagłaśnianiu sprzętu.

PULAVIAN BLUES FESTIVAL 2009 20-21 LUTY

Puławski Festiwal Bluesowy w 2009 r. oferował warsztaty, koncerty zespołów oraz sesje jam session dla miłośników bluesa. Z udziałem gwiazd takich jak Piotr Nalepa czy Alex Rossi, festiwal obiecywał niezapomniane doznania muzyczne.

II OGÓLNOPOLSKIE WARSZTATY MUZYCZNE MIKOŁAJKI 2009

Centrum Kultury „Kłobuk” w Mikołajkach zaprasza na drugą edycję Ogólnopolskich Warsztatów Muzycznych Mikołajki 2009. Warsztaty są szansą na naukę od doświadczonych muzyków takich jak Robert Luty, Piotr Żaczek czy Marek Napiórkowski i obejmują zajęcia oraz jam session.

Bass Days Poland 2008, Artbem, Warszawa, 20-23 listopada

Bass Days Poland 2008 to wyjątkowa impreza, która odbyła się w Warszawie. Wydarzenie to było świętem miłośników niskich częstotliwości, gitar basowych oraz muzyki basowej, zgromadziło znakomitych muzyków i ponadto oferowało warsztaty instrumentalne.

Klinika Gitary Basowej także dla gitarzystów-29.03.2008, Warszawa

29 marca 2008 roku w Warszawie odbyło się wyjątkowe spotkanie z lutnikiem Jackiem Kobylskim i warsztaty gitary basowej z Markiem Raduli. Uczestnicy mieli okazję nie tylko nauczyć się od najlepszych, ale również przynieść swoje instrumenty i popracować nad swoimi umiejętnościami.

OGÓLNOPOLSKIE DNI ARTYSTYCZNE Z GITARĄ “BEZ BARIER”

Ogólnopolskie Dni Artystyczne z gitarą 'Bez Barier' to wydarzenie, które w dniach 17-20 kwietnia 2008 roku po raz drugi zorganizowane zostanie w Mosinie. Impreza skupia adepty i mistrzów gitary, oferując warsztaty i koncerty z udziałem znakomitych muzyków.

KGB w styczniu [26.01.2008]

Warsztaty gitarowe z udziałem Marka Raduli oraz prezentacja gitar NEXUS i GITARY ROBOT firmy Gibson, odbędą się 26 stycznia w Bemowskim Centrum Kultury.

Warsztaty Gitarowe w Obornikach

Ogólnopolskie Warsztaty Gitarowe w Obornikach, prowadzone przez takich gigantów gitary jak Lesicki, Raduli i Królik, to szansa na rozwój muzyczny w dobrym towarzystwie. Od 30 stycznia do 1 lutego za jedyne 70 zł uczestnicy będą mogli zgłębiać tajniki gitarowych brzmień.

Basowe podsumowanie roku 2007

Rok 2007 przyniósł wiele zmian i wydarzeń w świecie basistów i basoofkowiczów. Od zmian na Basoofka.net, przez warsztaty i koncerty, po rozwój polskich marek muzycznych, zakończony refleksjami i życzeniami na przyszły rok.

Warsztaty KGB w centrum kultury artbem 21-22 grudnia.

Ostatnia w tym roku sesja Kliniki Gitary Basowej z udziałem uznanych mistrzów. Warsztaty prowadzone przez Krzysztofa Ścierańskiego poświęcone będą magii groovu oraz technikom basowym w muzyce blues i rock.

Marcin Pospieszalski

Marcin Pospieszalski to nie tylko doskonała technika gry na basie, ale i głębokie poczucie muzyki. Jego unikatowy sposób aranżowania linii basu i niezrównane panowanie nad instrumentem zasługują na uznanie.

Klinika Gitary Basowej – WARSZAWA

Program Kliniki Gitary Basowej w Warszawie zapowiada intensywne warsztaty z Wojtkiem Pilichowskim, Krzysztofem Ścierańskim i innymi. Oferowane są zajęcia dla początkujących, jak i zaawansowanych basistów.

Warsztaty jazzowe w Chodziezy 2007

Warsztaty Jazzowe W Chodziezy 2007
Opowieść o doświadczeniach z warsztatów jazzowych, które miały niewiele wspólnego z muzyką, a więcej z zabawą i nieoczekiwanymi konsekwencjami. Mimo wszystko autor uznaje warsztaty za wartościową formę nauki.

Ogólnopolski Festiwal Gitary Bez Barier

Ogólnopolski Festiwal Gitary Bez Barier odbędzie się w Mosinie w dniach 20-22 kwietnia, łącząc w sobie koncerty i warsztaty gitarowe. Zachęca do udziału zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, oferując bezpłatne szkolenia oraz możliwość uczestniczenia w otwartych lekcjach indywidualnych.

Prezentacja sprzętu dla basistów – 14.04.2007

W dniu 14 kwietnia 2007 roku o godzinie 18:00 w Bemowskim Centrum Kultury ArtBem w Warszawie odbędzie się prezentacja sprzętu dla basistów, połączona z warsztatami prowadzonymi przez Krzysztofa Ścierańskiego oraz koncertem. Przystępna cena biletów oraz ekskluzywna lista marek sprzętów.

Warsztaty GROOVEnalia

Zapraszam serdecznie na warsztaty dla zespołów i solistów GROOVEnalia.Więcej info:…

Warsztaty Gospel

jeśli kto chce się troszki podszkolić: www.warsztatygospel.pl/

Gdynia 2008

Wiem, że co roku od dziesięciu lat były organizowane Ogólnopolskiewarsztaty…

Warsztaty [ogół]

Ostatio (ten piątek, sobota) mieliśmy w szkole warsztaciki jazzowe, wktórych…

Warsztaty Basowe

Warsztaty Basowe

Witam. Chciałbym abyście tutaj wypowiadali się na temat warsztatówbasowych, organizowanych…

Warsztaty Basowe
Warsztaty

Zapraszamy na WarsztatyCzy marzyłeś kiedyś, aby móc grać jak najlepsi basiści na świecie? Czy chciałbyś poznać tajniki profesjonalnej gry na basie od uznanych muzyków? Nasza sekcja 'Warsztaty’ w Basoofka_NET jest właśnie dla Ciebie. Tutaj zgromadziliśmy wszelkie informacje o warsztatach basowych – zarówno tych lokalnych, jak i międzynarodowych.Znajdziesz tu relacje z warsztatów, na których wystąpili tacy artyści jak Janek Gwizdala, Hadrien Feraud, Andy Irvine, czy też Tomasz Grabowy. Dowiesz się o możliwościach nauki i doskonalenia swoich umiejętności w każdym aspekcie gry na basie – od technik śpiewu palcowego, przez slap, po arpeggio.Warsztaty to także świetna okazja do sieciowania z innymi basistami, wymiany doświadczeń i nawet wspólnego muzykowania. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym entuzjastą, czy doświadczonym basistą, nasza sekcja 'Warsztaty’ ma coś dla Ciebie. Warsztaty to nie tylko szansa na rozwój umiejętności muzycznych, ale także okazja, aby spotkać się z czołowymi basistami i muzykami. W Basoofka_NET znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o nadchodzących i minionych wydarzeniach warsztatowych.