Studio nagrań

Share your love:

Marcus Miller V7 Swamp Ash-5 vs Jazz Bass Japan

Podczas nagrywania muzycznego projektu, autor na chwilę zostaje bez swojego ulubionego instrumentu i próbuje Fender Mex 5, co inspiruje go do zastanowienia się nad zakupem Sire Marcus Miller V7. Autor jest pod wrażeniem pozytywnych opinii na temat tego basu i zastanawia się, czy dorównuje on jakością jego obecnemu instrumentowi, Cimar z 1984 roku.

Sala prób Warszawa Ośrodek Kultury Ochoty 25zł/h

Sala Prob Warszawa Osrodek Kultury Ochoty 25zlh
Ośrodek Kultury Ochoty w Warszawie oferuje klimatyzowaną salę prób z profesjonalnym sprzętem muzycznym oraz studiem nagrań. Sala jest przygotowana do realizacji projektów muzycznych w komfortowych warunkach.

[Wynajmę] – Sala Prób Warszawa – Fuzzownia

Fuzzownia to wyjątkowa sala prób i studio nagrań w Warszawie, wyróżniające się znakomitą akustyką i profesjonalnym sprzętem muzycznym, w tym prawdziwymi Organami Hammonda. Oferuje również kompleksowe usługi, włączając wypożyczalnię sprzętu i darmową rejestrację prób.

[Wynajmę] Profesjonalne sale prób w Poznaniu.

Nasze profesjonalne sale prób w Poznaniu są specjalnie zaprojektowane do rejestracji nagrań i oferują największy wybór sprzętu muzycznego do wynajęcia. Elastyczność rezerwacji, całodobowy dostęp oraz bezpłatny parking to tylko niektóre z oferowanych przez nas udogodnień.

witam miłośników niskich brzmień

Po krótkiej przerwie przywitałem się ponownie z miłośnikami niskich brzmień, zapraszając ich do naszego miejsca na warszawskiej Ochocie. Mam nadzieję, że uda nam się zbudować równie miłą atmosferę i przyjazne muzyce miejsce jak na Bemowie.

Studio Nagrań SoundBox – Brzesko [Szczurowa]

Studio Nagran Soundbox 8211 Brzesko Szczurowa
SoundBox to ambitne studio nagrań mieszczące się w Szczurowej, oferujące pełen zakres usług związanych z nagraniami muzycznymi, lektorskimi oraz sesjami wyjazdowymi. Zapewnia profesjonalne brzmienie muzyki w przystępny sposób, niezależnie od gatunku i umiejętności.

[WROCŁAW] unIQ Sound STUDIO – studio nagrań [nagranie, miks, mastering]

Nowoczesne studio nagrań unIQ Sound znajdujące się w sercu Wrocławia oferuje ponad 300 m2 przestrzeni studyjnej zaprojektowanej z myślą o optymalnych parametrach akustycznych. Dostępne są między innymi sala live, reżyserka i hall nagraniowy, wyposażone w wysokiej klasy sprzęt i oprogramowanie.

Laboratorium Studio Najtańsza sala prób

Laboratorium Studio oferuje najtańsze sale prób i studio nagrań w Warszawie na Bemowie. Dostępne są dwie sale o różnych rozmiarach oraz pełne wyposażenie markowych instrumentów i sprzętu nagraniowego.

QUALITY STUDIO. Sala prób, studio nagrań w centrum Warszawy.

Quality Studio to profesjonalne studio nagrań oraz sala prób znajdujące się w centrum Warszawy, przy ul.Konwiktorskiej 7. Z wygłuszoną przestrzenią o powierzchni 84m i wysokości 6m, studio oferuje wysokiej klasy sprzęt oraz adaptację akustyczną wykonaną z drewna.

Konkurs OKO

Ośrodek Kultury Ochoty otwiera studio nagrań i zaprasza na koncert Krzysztofa Ścierańskiego, a także ogłasza konkurs dla miłośników niskich dźwięków. Zwycięzca konkursu otrzyma dwa zaproszenia na koncert.

Nowa wypasiona sala prób -Warszawa

Nowo otwarta sala prób w Warszawie przechodzi wszelkie oczekiwania, oferując profesjonalnie wygłuszone pomieszczenie wraz z wyjątkowym wyposażeniem. Dostępne są najwyższej klasy instrumenty i sprzęt nagłośnieniowy.

! Studia nagrań

Autor opisuje swoje doświadczenia ze studiami nagrań w Krakowie, omawiając sprzęt, ceny i jakość usług. Zwraca uwagę na Studio Gorycki & Sznyterman oraz Lynx Studio, przedstawiając ich oferty, sprzęt i jakość nagranego materiału.

NO BASS NO FUN II

NO BASS NO FUN II to inicjatywa Wojtka Pilichowskiego mająca na celu promowanie młodych basistów. Uczestnicy projektu mają szansę na nagranie utworów w profesjonalnym studiu bez żadnych kosztów.

Nagłośnienie wokalu – jakieś propozycje?

Dyskusja na temat konieczności dokupienia preampa i procesora efektów do istniejącego systemu nagłośnieniowego w sali prób. Rozważania dotyczące wyboru między kombajnami a osobnymi urządzeniami oraz możliwości zachowania Alesis Nanowerb.

2 sale prób, studio nagrań, Warszawa

Studio Fonia oferuje dwie wyposażone sale prób dla zespołów muzycznych w Warszawie. Proponuje również usługi nagraniowe z profesjonalnym sprzętem audio.

Studio na UMFC

Tak jak w temacie, niedługo wbijamy ze składem do studio…

Studio Crossfade

Studio nagrań w malowniczej Kolumnie. Dobre ceny! www.crossfade.pl

Studio nagrań

Studio Nagrań – Twój Przewodnik po Świecie Profesjonalnego NagrywaniaWitaj w sekcji ’Studio Nagrań’ na Basoofka_NET. Tutaj, w jednym miejscu, zgromadziliśmy bogactwo wiedzy na temat tego, jak stworzyć idealne warunki do rejestracji dźwięku. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym muzykiem, aspirującym producentem czy pasjonatem dobrego brzmienia, znajdziesz tu coś dla siebie.Zajmujemy się szerokim zakresem tematów związanych z studio nagrań, od wyboru odpowiedniego sprzętu, przez techniki mikrofonowe, aż do nowoczesnych metod postprodukcji dźwięku. Nasze artykuły oferują praktyczne porady dotyczące mikserów, interfejsów audio, mikrofonów, programów do nagrywania i edycji dźwięku, a także sposobów na efektywne i kreatywne wykorzystanie tych narzędzi.Odkryjesz tutaj recenzje i analizy popularnych studiów nagrań, takich jak SoundBox – Brzesko [Szczurowa], unIQ Sound STUDIO – Wrocław, czy Laboratorium Studio – Warszawa Bemowo. Poznasz opinie ekspertów i użytkowników na temat jakości usług, dostępności sprzętu, możliwości nagraniowych czy też atmosfery panującej w studiach.Studio nagrań to miejsce, gdzie tworzy się magię muzyki, a my w Basoofka_NET chcemy pomóc Ci w odkrywaniu tej magii. Niezależnie od tego, czy celujesz w nagranie dema zespołu, produkcję ścieżki dźwiękowej do filmu, czy też realizację nagrań lektorskich – właśnie tutaj znajdziesz potrzebne informacje, by przekształcić swoje marzenia w rzeczywistość. Sekcja 'Studio Nagrań’ na Basoofka_NET to miejsce, gdzie zgromadziliśmy całą wiedzę dotyczącą profesjonalnej rejestracji dźwięku. Znajdziesz tu informacje o najlepszych praktykach, sprzęcie i technologii związanej ze studiami nagrań.