MEC

Share your love:

Ibanez Musician

KLIK KLIK Wiosło mogłoby być jeszcze trochę bardziej poobijane, ale…

GMR Bassforce V

Po kilku miesiącach użytkowania basu GMR Bassforce V, jestem gotów podzielić się moimi pierwszymi wrażeniami. Instrument ten, wyposażony w aktywną elektronikę i przetworniki MEC, oferuje nie tylko świetne brzmienie, ale także wysoki komfort gry.

GMR Pi

Kupiłem bas GMR Pi nie ze względu na sygnaturę Pilicha, ale po wizycie w londyńskim showroomie GMR, gdzie większość instrumentów zrobiła na mnie wielkie wrażenie. Ten konkretny model przewyższył moje oczekiwania, oferując agresywny dźwięk i wygodny profil szyjki.

Mayones Be-4 Exotic

Recenzja basu Mayones Be-4 Exotic, z którym spędziłem ostatnie trzy lata, odzwierciedla moje doświadczenia i przemyślenia na temat jego brzmienia, wygody oraz wykonania. Po przejściu przez różne sprzęty i efekty, tym basem nadal jestem zachwycony.

Mayo kopia Spectora próbki

Przedstawiam próbki brzmienia mojego starych basu Mayo, inspirowanego Spector, wyposażonego w osprzęt Schaller, preamp MEC i pickupy PJ. Nagrania pokazują różnorodność ustawień brzmienia, od czystego po przesterowany.

[gitara] Rockbass Fortress

Rockbass Fortress od Warwick to bas, który zaskakuje swoją konstrukcją, wygodą i dźwiękiem. Po miesiącu użytkowania, jestem w stanie szczegółowo przedstawić jego zalety i wady.

Warwick ogłasza wprowadzenie na rynek basu Idolmaker

Warwick wprowadził na rynek basowy odpowiednik modelu Framus Idolmaker podczas zimowego pokazu NAMM. Dostępny zarówno w warsztacie niestandardowym, jak i w linii niemieckiej serii Pro Teambuilt, bas Idolmaker rozbrzmiewa znakomitymi cechami.

Warwick prezentuje bas Rockbass Idolmaker

Warwick z dumą prezentuje nowy model basu Rockbass Idolmaker, będący przystępną cenowo wersją uwielbianego przez basistów Framus Idolmaker. Ta nowość została zaprojektowana, by zaoferować wysoką jakość dźwięku i niezawodność, jakiej oczekuje się od marki Warwick, ale w bardziej przystępnej cenie.

Robert

Robert przedstawia swoją imponującą kolekcję sprzętu muzycznego, składającą się głównie z basów marki Mayones oraz różnorodnego wyposażenia dodatkowego. Kolekcja zawiera zarówno aktualne elementy, jak i te, które posiadał w przeszłości.

Wstawienie MECa

Po pięciu miesiącach używania gitary Fortress, zidentyfikowałem jej wadę - precel przy mostku, który daje zbyt dużo basu. Planuję więc wymianę przetwornika na MEC M 60201S (aktywny) w lipcu.

Wybór pickupów i elektroniki

Autor dzieli się swoim dylematem odnośnie wyboru pickupów i elektroniki do gitary GMR BassForce V, zainteresowany cięższą muzyką. Rozważa między pickupami EMG a seryjnymi MEC, mając na uwadze zestaw Warwick ProFet III i W411 Pro.

Help! MEC/Seymour Duncan kłopoty w studiu

Help Mecseymour Duncan Klopoty W Studiu
Podczas nagrywania demówek do drugiej płyty napotkałem nieoczekiwane problemy z moją basówką za sprawą preampa Seymour Duncan i pickupów MEC. Próbowałem różnych wzmacniaczy, ale wciąż słychać było za dużo średniego basu, a mało "przydatnego bassu".

Rockbass Streamer NT I / model Neck Through

Rockbass Streamer Nt I Model Neck Through
Rockbass Streamer NT I, z serii Warwick Rockbass, to uniwersalne wiosło wzorowane na niemieckiej serii Warwick Streamer. Charakteryzuje się ergonomicznie wyprofilowanym korpusem z olchy, trzyczęściowym klonowym gryfem neck-through, palisandrową podstrunnicą, aktywnymi pickupami MEC P/J oraz dwudrożną aktywną elektroniką.

Brumienie ostateczne

Autor dzieli się swoją frustrującą walką z niechcianym brumieniem w swojej basowej gitary marki Warwick Corvette Std, mimo wielokrotnych prób naprawy i modyfikacji. Od wymiany przystawek po kompleksowe ekranowanie i zmiany w elektronice - nic nie pomogło.

Bartosz Raducha

Bartosz Raducha, miłośnik różnorodnych gatunków muzycznych oraz student UW, podzielił się swoją pasją i ewolucją sprzętu basowego. Od początków z Defilem, przez Corta i MPG, aż po składaka z korpusu Ibaneza i gryfu Squiera.

Wymiana przetwornika

Rozważając możliwość dostosowania mojego basu GMR Bassforce 4 do cięższej muzyki, zdecydowałem się na eksplorację opcji wymiany przetworników. Moim głównym wyzwaniem jest znalezienie odpowiednich pickupów, które wzbogacą dźwięk o potrzebny dół bez konieczności wymiany całego instrumentu.

Warwick

Warwick Corvette ProLine aktywna ,Mec,rok prod.1999 czyli ostatni rok produkcjitego…

Warwick przedstawia sygnowane basy Rexa Browna

Warwick wypuszcza na rynek nowe basy z sygnaturą Rexa Browna, dostępne zarówno w linii Custom Shop, jak i bardziej przystępnej cenowo Rockbass Artist Line. Oba modele opierają się na wyjątkowym modelu Reverso z charakterystycznym przesuniętym korpusem i wydłużonym górnym rogiem.

Warwick prezentuje Rockbass Adam Clayton Artist Line Bass

Warwick dokonał obietnicy wprowadzenia na rynek średniej klasy gitary basowej Adam Clayton Streamer CV Signature, będącej młodszym bratem drogiej wersji Custom Shop. Teraz dostępna w serii Rockbass Artist Line, basówka łączy w sobie wysoką jakość i przystępną cenę.

Mec m60206

Witam szanownych kolegów. Czy ktoś z Was używa”mydełek” mec m…

Aro

Gram od 2004-01-12 Mój sprzęt? Yamaha BBG5 z aktywnymi przystawkami…

Padł potencjometr

Padl Potencjometr

Volume przestał działać w gitarze GMR Bassforce z elektroniką aktywną…

Jakie Pickupy Do Mojego Bassu
MEC

MEC to firma specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości sprzętu dla basistów, w tym strun, przetworników, oraz korektorów, które są cenione na całym świecie dzięki innowacyjności i doskonałemu wykonaniu. Produkty MEC są uznawane za niezawodne dzięki rygorystycznym testom jakości. MEC to firma specjalizująca się w produkcji sprzętu dla basistów. Od momentu powstania, firma stawiała sobie za cel zapewnienie muzykom najlepszego sprzętu, który pozwoli na wyczarowanie najlepszych dźwięków na scenie.

MEC wyróżnia się innowacyjnością i profesjonalizmem. Każdy produkt firmy poddawany jest rygorystycznym testom i kontroli jakości, co gwarantuje niezawodność i wytrzymałość sprzętu.

Do najpopularniejszych produktów marki MEC należą:

1. Seria basowych strun MEC – Bez wątpienia jedne z najwyższej jakości strun na rynku, które pozwalają na osiągnięcie pełnego potencjału basu.

2. Przetworniki basowe MEC – Przetworniki basowe MEC to kolejne produkty, które znajdują się w ofercie firmy i są bardzo popularne wśród grup muzycznych na całym świecie.

3. Korektory MEC – Korektory MEC to kolejne produkty, które cieszą się dużą popularnością wśród basistów jako narzędzia, które pozwalają na perfekcyjną regulację dźwięku instrumentu.

MEC to firma, która zawsze stawia na jakość i innowacyjność. Jeśli szukasz najlepszego sprzętu basowego, MEC jest wyborem, który nie zawiedzie.