Sale Prób

Share your love:

Ja za garami ;=]

Zawsze na próbie lubie sobie poudawać, albo powyobrażać, że umiem…

Zabawki

Na próby, koncerty i ćwiczenia. Mój sprzęt: Fender 98′ American…

Trace i dwa basy

Autor opowiada o swoim doświadczeniu z przywiezionym sprzętem Trace z Anglii oraz modyfikacjami dwóch basów: Fendera i Spectora. Opisuje zmiany dokonane na Fenderze, a także plany odnośnie Spectora.

Ashdown Envelope Plus

Ashdown Envelope Plus to efekt basowy, który testowałem w różnych warunkach - w domu, na próbie, a nawet w kościele. Po solidnym wypróbowaniu, oto co na jego temat mam do powiedzenia.

Kradzież gratów basowych w Zabrzu

W nocy z środy na czwartek w Zabrzu doszło do kradzieży sprzętu muzycznego z sali prób zespołu Randomband. Skradziono szeroki zakres sprzętu, w tym gitary, wzmacniacze i perkusję elektroniczną.

ABY ROAD. Nowa sala prób w Krakowie

Aby Road Nowa Sala Prob W Krakowie
ABY ROAD to nowoczesna przestrzeń artystyczna w Krakowie, oferująca profesjonalnie zaadaptowane pomieszczenie i zawodowy sprzęt muzyczny. Oferujemy również możliwość rejestracji całych prób muzycznych.

Sala prób Warszawa Ośrodek Kultury Ochoty 25zł/h

Sala Prob Warszawa Osrodek Kultury Ochoty 25zlh
Ośrodek Kultury Ochoty w Warszawie oferuje klimatyzowaną salę prób z profesjonalnym sprzętem muzycznym oraz studiem nagrań. Sala jest przygotowana do realizacji projektów muzycznych w komfortowych warunkach.

[Wynajmę] – Sala Prób Warszawa – Fuzzownia

Fuzzownia to wyjątkowa sala prób i studio nagrań w Warszawie, wyróżniające się znakomitą akustyką i profesjonalnym sprzętem muzycznym, w tym prawdziwymi Organami Hammonda. Oferuje również kompleksowe usługi, włączając wypożyczalnię sprzętu i darmową rejestrację prób.

Przesterowanie basu – wina gitary czy wzmaka?

Podczas ostatniej próby z zespołem zauważyłem przesterowanie na niektórych progach gitary basowej. Po wielu testach, które obejmowały różne ustawienia i sprzęty, zacząłem zastanawiać się, czy problem leży w gitarze czy wzmaku.

Sala prób bynajmniej profesjonalna Kraków

Poszukuję salki na próby muzyczne w Krakowie, która nie musi być wyposażona w klimatyzację, instrumenty, czy nagłośnienie. Współdzielona piwnica z zespołem to nie tylko brak ograniczeń czasowych, ale i rozmawiający z nami grzyb.

Dawid Daszkiewicz-Dąbrowski

Dawid Daszkiewicz-Dąbrowski, znany z pracy w Płockiej Orkiestrze Symfonicznej i jako nauczyciel, dzieli się szczegółami swojego prywatnego zestawu instrumentów. Od basu po fagot, oto co znajdziemy w kolekcji tego wszechstronnego muzyka.

[Wynajmę] Profesjonalne sale prób w Poznaniu.

Nasze profesjonalne sale prób w Poznaniu są specjalnie zaprojektowane do rejestracji nagrań i oferują największy wybór sprzętu muzycznego do wynajęcia. Elastyczność rezerwacji, całodobowy dostęp oraz bezpłatny parking to tylko niektóre z oferowanych przez nas udogodnień.

jaki zestaw na próby i koncerty?

Doradzamy, jak skompletować idealny zestaw głośnikowy do gry na basie, który sprawdzi się zarówno w salce prób, jak i na koncertach. Przyglądamy się modelom odpowiednim dla muzyki pop-rock, blues i country.

Boys on Bicycles

Demko zespołu Boys on Bicycles zostało nagrane za bezcen w sali prób, niepretensjonalnie i z charakterem. Mimo świadomości niedoskonałości, zespół dzieli się swoją pasją i nowym materiałem.

Jaki Piec Basowy na próby??

Maciek poszukuje idealnego Comba Basowego na próby z zespołem grającym Hard Rock/Metal. Rozważa zakup Laney RB3 lub Hartke A70, lecz dysponuje budżetem 750zł.

Combo basowe na próby i do domu…

W poszukiwaniu idealnego combo basowego do domu i na próby z zespołem, rozważałem modele Hartke i Laney. Sprawdź, dlaczego Hartke A25 jest droższe od A35 i które najbardziej odpowiada potrzebom zespołu.

Nagrania do oceny :D

Zaangażowanie w tworzenie muzyki z kolegą zaowocowało dwoma nowymi nagraniami - odświeżeniem starszego utworu oraz stworzeniem nowego kawałka. Zmiany wprowadzone w drugim utworze są już słyszalne, a nowe nagrania zostały zrealizowane z użyciem perkusji z Addictive oraz gitary przez Line6 toneport.

Marshall MB4410

Zastanawiam się nad zakupem Marshalla MB4410 na potrzeby zespołu grającego ostrą muzykę. Pytam o opinie na jego temat, jego zdolności do brzmienia rocka i metalu oraz czy warto dokupić kolumnę Marshall MBC115.

Pudło padło [Behringer ba-210]

Podczas próby mój Behringer ba210 wydał ostatnie tchnienie, kiedy jeden z głośników zaczął rzęzić, uniemożliwiając grę. W toku poszukiwań rozwiązania natknąłem się na głośniki neodymowe Celestion BN10-200X, zastanawiając się nad ich adaptacją do mojej obudowy.

[WROCŁAW] Sale prób Black Moon

Wroclaw Sale Prob Black Moon
Sale prób Black Moon to kompleks trzech przestronnych sal, zlokalizowanych w centrum Wrocławia, oferujących wsparcie dla muzyków na każdym etapie ich twórczej drogi - od pełnego wyposażenia do możliwości organizacji regularnych prób dla zespołów i pojedynczych twórców. Oferują dostęp 24/7, pomoc techniczną i dodatkowe udogodnienia w przystępnych cenach.

Budowa salki prób

Budowa Salki Prob
Od niecałego roku moja kapela wynajmuje salkę prób w nowo powstałym budynku domu kultury, który niestety został zaprojektowany przez osobę bez doświadczenia w tworzeniu przestrzeni muzycznych. Pomimo trudności z akustyką i zakazem wiercenia dziur, szukamy sposobów na optymalne wykorzystanie przestrzeni dla naszych potrzeb muzycznych.

Problem brzmienia na próbie.

Problem Brzmienia Na Probie
Czytelnik zgłasza problem z brzmieniem basu podczas próby, gdy używa kolumny basowej Tc Electronic RS410 ze wzmacniaczem Tc Electronic RH750. Brakuje mu mocnego dołu, a dźwięk jest zamulający i traci się w mixie z zespołem.

Kraków HUTA METALU – Szkoła Muzyki Współczesnej!

Szkoła Muzyki Współczesnej HUTA METALU w Krakowie kieruje swoją ofertę do wszystkich chcących rozwijać umiejętności muzyczne - od nauki gry na instrumentach po zajęcia z historii muzyki i realizacji dźwięku.

Jakub Modrzecki

Szkoła Muzyki Współczesnej oferuje różnorodny program nauczania, od bluesa po metal. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych muzyków, z możliwością wyboru specjalizacji.

Przestrzeń Sztuki – nowa sala prób w Zabrzu!

Przestrzeń Sztuki to wyjątkowe miejsce, będące połączeniem profesjonalnej sali prób i studia fotograficznego, stworzone z myślą o artystach i twórcach szukających przestrzeni do realizacji swoich projektów. Swoim gościom oferuje nie tylko doskonałe warunki do pracy, ale również dostęp do profesjonalnego sprzętu muzycznego oraz możliwość korzystania z dodatkowych usług.

[ Gdynia ] Sala prób Moozykalnia

Moozykalnia to profesjonalna sala prób w Gdyni, wyposażona w wysokiej jakości sprzęt muzyczny i dostosowana akustycznie dla zespołów i solistów. Oferuje m.in. perkusję Millenium, piec basowy Taurus, gitarowy Huges & Kettner oraz Yamaha CP 30 i mikrofony Shure.

[Gdynia] Sala prób Moozykalnia

Moozykalnia w Gdyni to profesjonalnie zaadaptowana sala prób dla zespołów i solistów, wyposażona w wysokiej jakości sprzęt muzyczny. Dostęp do lokalu jest wygodny dzięki bliskości przystanków komunikacji miejskiej.

Laboratorium Studio Najtańsza sala prób

Laboratorium Studio oferuje najtańsze sale prób i studio nagrań w Warszawie na Bemowie. Dostępne są dwie sale o różnych rozmiarach oraz pełne wyposażenie markowych instrumentów i sprzętu nagraniowego.

Nowa sala prób w centrum Warszawy

Nowo otwarta sala prób Sonic Disorder w Warszawie oferuje wysokiej klasy sprzęt i doskonałą akustykę. Znajduje się na Alejach Jerozolimskich 57, z łatwością dostępną lokalizacją i atrakcyjnymi cenami za wynajem.

Profejsonalne, klimatyzowane sale prób w Poznaniu

Arteplanet oferuje profesjonalne, klimatyzowane sale prób w centrum Poznania. Pokoje zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i jakości dźwięku, zapewniają idealne warunki do tworzenia muzyki.

Ocieplenie salki prób na zimę

Przedstawiamy dylemat naszego zespołu dotyczący ocieplenia próbowni na zimę. Dowiedz się, jakie kroki planujemy podjąć, aby nasza sala prób była ciepła i przytulna, mimo ograniczonych funduszy.

BloodyJaw

Młody basista opowiada o swojej pasji do basu, swoim sprzęcie i idolach muzycznych. Kocha Jazz Bass i Music Man'y, jest wielkim fanem RHCP, Muse'a, Metallici. Jego sprzęt to Cort GB99B i Warwick Blue Cab 15.1, a także efekt Doctor Q.

Salka Prób – Wieliczka ! Pro sprzęt !

Przedstawiamy profesjonalnie wyposażoną salkę prób w Wieliczce, oferującą szeroki zakres sprzętu muzycznego. Od pieców gitarowych po perkusję - to miejsce ma wszystko, czego potrzebuje każdy zespół.

QUALITY STUDIO. Sala prób, studio nagrań w centrum Warszawy.

Quality Studio to profesjonalne studio nagrań oraz sala prób znajdujące się w centrum Warszawy, przy ul.Konwiktorskiej 7. Z wygłuszoną przestrzenią o powierzchni 84m i wysokości 6m, studio oferuje wysokiej klasy sprzęt oraz adaptację akustyczną wykonaną z drewna.

Sala Prób – ZIELONA GÓRA

Posiadam do wynajęcia salę prób dla zespołu muzycznego w Zielonej Górze. Kompleks ma 95 mkw i oferuje trzy oddzielne pomieszczenia, w tym jedno idealne na czteroosobowy skład.

Bartosz Raducha

Bartosz Raducha, miłośnik różnorodnych gatunków muzycznych oraz student UW, podzielił się swoją pasją i ewolucją sprzętu basowego. Od początków z Defilem, przez Corta i MPG, aż po składaka z korpusu Ibaneza i gryfu Squiera.

Sala Prób Kraków Twoja Salka

Twoja Salka to studio prób stworzone specjalnie dla zespołów muzycznych, oferujące nie tylko miejsce do ćwiczeń, ale i możliwość rejestrowanie materiałów oraz dostęp do profesjonalnego sprzętu.

Nowa wypasiona sala prób -Warszawa

Nowo otwarta sala prób w Warszawie przechodzi wszelkie oczekiwania, oferując profesjonalnie wygłuszone pomieszczenie wraz z wyjątkowym wyposażeniem. Dostępne są najwyższej klasy instrumenty i sprzęt nagłośnieniowy.

Hartke H3500 + Taurus TF-210

Rozważam zakup zestawu Hartke H3500 z kolumną Taurus TF-210 idealnego dla prób i koncertów klubowych. Mój wybór padł na tę kombinację po gruntownych poszukiwaniach i rozważeniach na temat jakości dźwięku i mocy potrzebnej do przekroczenia barier w grze zespołowej.

Wrocław: Okradziono salkę

Z piątku na sobotę, wrocławska sala prób padła ofiarą złodziei. Cenne instrumenty i sprzęt muzyczny zniknęły bez śladu.

Nagłośnienie wokalu – jakieś propozycje?

Dyskusja na temat konieczności dokupienia preampa i procesora efektów do istniejącego systemu nagłośnieniowego w sali prób. Rozważania dotyczące wyboru między kombajnami a osobnymi urządzeniami oraz możliwości zachowania Alesis Nanowerb.

2 sale prób, studio nagrań, Warszawa

Studio Fonia oferuje dwie wyposażone sale prób dla zespołów muzycznych w Warszawie. Proponuje również usługi nagraniowe z profesjonalnym sprzętem audio.

Ciabatta – sala prób – zdjecia :D

Opowiedziałem o naszej sali prób, znajdującej się na strychu, z ekstremalnymi temperaturami latem i zimą. Dołączone zdjęcia pokazują zarówno sprzęt, jak i członków zespołu w nietypowych sytuacjach.

Próbownia-rozstawienie sprzętu, i pytanie odnośnie wygłuszenia

Autor planuje urządzić próbownię muzyczną z kumplem w niewielkim pomieszczeniu w piwnicy, stosując dostępne materiały do wygłuszenia. Rozważa wykorzystanie styropianu, wytłoczki po jajkach oraz wykładziny dywanowej, zastanawiając się nad rozmieszczeniem sprzętu i wykończeniem przestrzeni.

Sala prób z możliwością nagrywania

Sala prób w Wrocławiu oferuje unikalne warunki dla muzyków pragnących pracować nad swoim materiałem. W cenie wynajmu zawarte są warunki pozwalające na wielościeżkowe nagrania oraz bezpieczne przechowanie sprzętu.

Laney Ritcher R4 – problem

Laney Ritcher R4 8211 Problem
Na próbie mój wzmacniacz Laney Ritcher R4 nagle zaczął wydawać dziwne odgłosy, takie jak szmery, brzeczenia i sprzężenia, nawet bez podłączonego instrumentu. Po wizytach w sklepie muzycznym i u elektronika problem nadal pozostaje nierozwiązany.

Na próbie

Na razie zdjęcie z próby, jak wszystko dobrze pójdzie, to…

Dzień Zapłaty

Część grupy Dzień Zapłaty, która obsługuje instrumenty szarpane. Perkusista się…

Na próbie

To ja i mój mayo na próbie. Nie zwracajcie uwagi,…

Krzysztof Wysocki

Gram od 2008-05-31 Mój sprzęt? Fender American Precission Bass…

salka prób

salka w której gramy, doskonale oddaje klimat muzyki hardcore 😀…

cood

Mój sprzęt? MARUSZCZYK ELWOOD 3TS, Ampeg SVT Classic + Ampeg…

nowa próbownia

Zdjęcia z mojej trzeciej w ciągu pół roku próbowni. Koledzy…

Przestrzeń Sztuki

Przestrzeń Sztuki – sala prób w Zabrzu. Profesjonalnie wytłumiona i…

Ile km na próby?

Postanowiłem założyć śmieszny lub nie, wątek ile każdy z was…

Sala prób Łódź

Grasz lub chciałbyś zacząć przygodę z jakimś instrumentem ale w…

salka prob

mam dość typowy problem w dość nietypowym wydaniu 🙂 czyli…

Wymiana lamp 12AX7

Dobry, dziś na próbie moja kolumna zaczęła pierdzieć. Działo się…

Jakub Ratajczak

Gram od 2008-12-22 Mój sprzęt? Tokai Hardpuncher Precision Bass, Trace…

sprzęt na próby

Cześć… mam w planach z kolegami założyć zespół w formacji…

Kordian Kowalski

Gram od 2008-01-12 Mój sprzęt? Gitary: Skustomizowany Peavey DynaBass IV…

Laney RB4

Cześć, mam na oku upatrzone kombo RB4, potrzebny byłby mi…

Avokado

Kapela dopiero się rozkręca… tu nie było miejsca na próby,…

Critical Mass

gitary i bebny nagrane w sali prób, a bas bezposrednio…

banalny kawałek

Banalny Kawalek

cześć ; p byłem dziś na próbie zespołu, który dopiero…

Pracownia Lutnicza Quotpolinskiquot
Sale Prób

Co to jest Sala Prób?Sala Prób to specjalnie przygotowane pomieszczenie lub kompleks pomieszczeń, gdzie artyści i zespoły muzyczne mogą ćwiczyć i doskonalić swoje umiejętności. Istotą takiego miejsca jest dostęp do profesjonalnego sprzętu, który pozwala na jak najlepsze przygotowanie materiału muzycznego.Nasza kolekcja artykułówW `Basoofka_NET` skupiliśmy się na zgromadzeniu wiedzy i informacji o różnorodnych Salach Prób rozsianych po całej Polsce. Zapraszamy do eksplorowania naszej kolekcji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – od sal prób dostępnych 24/7, przez te oferujące najnowszy sprzęt muzyczny, aż po te związane ze szkołami muzyki współczesnej. Podkreślamy znajączenie profesjonalnej przestrzeni i wyposażenia, które są kluczowe dla efektywnych i owocnych sesji prób. Sala Prób to nie tylko miejsce, gdzie zespoły muzyczne mogą doskonalić swoje umiejętności, ale również przestrzeń pełna profesjonalnego sprzętu i inspiracji. Dzięki `Basoofka_NET` odkryjesz najlepsze Sale Prób w Polsce.