Neck Through Body

Share your love

lotniskowiec ;]

Mayones Be6 NTB – konstrukcja: neck-thru-body – korpus: amazaque (profilowany)…

Ibanez SRX4EX1

Limitowana seria stworzona na podstawie SRX700. Korpus: mahoń Neck-Thru Pickupy…

flaj

Mój sprzęt? Git: 4 string Samick Neck Thru Body z…

GMR Bassforce Custom 6 NTB

Recenzja GMR Bassforce Custom 6 NTB po wymianie mostka z schaller 3d na ETS i innych modyfikacjach. Brzmienia zostały nagrane z wykorzystaniem multiefektu rp50, pokazując dynamikę i charakterystykę bassu przy użyciu zużytych strun D'addario.

Michał Król

Gram zarobkowo, co nieco już potrafię, chętnie dzielę się tym,…

Łukasz

Gram od 2002-07-15 Mój sprzęt? – Combo Box Taurus TL-3510…

GMR Tribal

Konstrukcja [*]NTB (Neck through body) Drewno: [*]Padauk (korpus) [*]Etimoe (top)…

Moje graty

Oto moje graty. Basy jak widać to progowy i fret…

Peavey Grind Bass 5 string NTB

Posiadając Peavey Grind Bass 5 NTB przez rok, grając na nim na koncertach i próbach, postanowiłem napisać recenzję tego instrumentu. Bas oferuje fenomenalny wygląd i wygodę, ale wymaga modyfikacji, aby osiągnąć pożądane brzmienie w cięższych gatunkach muzyki.

kupno dechy

witam mam pytanie ile można zaplacic za taka konstrukcje basu…

Spector Pro4 Neck Through Body Korea
Neck Through Body

Neck Through Body – kiedy dźwięk spotyka się z doskonałościąW naszej sekcji `Basoofka_NET` zgłębiamy tajemnice jednej z najbardziej cenionych konstrukcji używanych w budowie instrumentów strunowych – Neck Through Body (NTB). To metoda, gdzie szyjka instrumentu nie jest dokręcana ani wkładana do korpusu, ale stanowi jednolitą część z centrusem korpusu i kontynuuje się do samego końca instrumentu. Dzięki temu, rezonans i sustain są wyraźnie lepsze niż w konstrukcjach typu bolt-on czy set-in.Artykuły w tej sekcji głęboko analizują Neck Through Body, od jej definicji, poprzez rodzaje drewna używanego w takiej budowie, aż po wpływ na brzmienie i preferencje znanych muzyków. Opisujemy różne modele basów, takie jak Mayones, GMR czy Peavey, wykorzystujące NTB, wskazując na ich unikalne cechy i jak te cechy wpływają na ostateczne brzmienie instrumentu. Sekcja `Basoofka_NET` oferuje kompleksowe informacje na temat konstrukcji Neck Through Body, od teorii po praktyczne zastosowania. Dowiedz się, jak ta budowa wpływa na brzmienie instrumentów i jakie korzyści niesie dla muzyków.