Mesa

Share your love:

Moje graty :P

Basy: Music Man, Ibanez, Vintage. Wzmaki: Mesa and Gallien ,…

Problem ze sprzętem

Autor opisuje problem ze swoim sprzętem muzycznym, który charakteryzuje się 'zgrzytaniem' i przypadkowymi wyłączeniami wzmacniacza MesaM-Pulse 600 podczas gry. Sprawdzenie na innym zestawie sprzętu nie wykazało tych problemów, co nasuwa pytania odnośnie faktycznej przyczyny.

Adam Zieliński

Adam Zieliński, basista zespołu JAMUN, od 1988 roku tworzy muzykę zainspirowaną takimi gigantami jak Tool czy Iron Maiden. W swoim arsenale posiada szeroki zakres wysokiej klasy sprzętu - od basówek Mayones po system bezprzewodowy Line 6.

Ave ;]

Łukasz, 16-latek z północnego Mazowsza, opowiada o swojej pasji do gry na basie, którą odziedziczył po ojcu. Chłopak dzieli się swoimi doświadczeniami i przedstawia swój sprzęt, na którym gra.

Hej Basmani i reszta

W ciągu kilku dekad, od prostych początków na Jolanie i DEFIL, przez polskie wzmacniacze, do profesjonalnych zestawów jak Warwick i Genz Benz. Cenię granie koncertów jazzowych i serwisowanie legendarnych wzmacniaczy.

Mesa Boogie bass 400

Rozważam zmianę mojego obecnego sprzętu na Mesa Boogie Bass 400 wraz z nowymi paczkami głośnikowymi, ze względu na lepszą jakość dźwięku i elastyczność. Budżet, który mam na to przeznaczony to około 8000-9000 zł.

Mesa Boogie Fathom vel M6 Carbine

Wizyta w RNR rzuciła nowe światło na sprzęt Mesa Boogie Fathom, obecnie znanym jako M6 Carbine. Pomimo atrakcyjnej ceny, combo i głowa wzmacniacza nie spełniły moich oczekiwań, w dużej mierze z powodu specyficznego brzmienia.

dariusz muzyka

Gram od 1998-06-30 Mój sprzęt? Ibanez SR505BM, Mesa Boogie M-2000,…

Bart W.

Gram od 1991-06-19 Mój sprzęt? Custom Mayo pick-up 2 x…

Paweł Wittner

Leczę psy i koty, badam mięsko w rzeźni czyli szeroko…

Mój sprzęt

Mesa i Gallien-Krueger 500W a i tam z tyłu Hartke…

ZBIGNIEW URBAŃSKI

MUZYKA JEST JĘZYKIEM DUSZY ,BAROMETREM WRAŻLIWOŚCI .JA JĄ SŁYSZĘ -A…

Mesa Engineering prezentuje serię basową Subway

Mesa Engineering wkracza na rynek lekkich wzmacniaczy za sprawą nowej serii Subway Bass. Linia obejmuje pierwszy ultralekki wzmacniacz klasy D firmy oraz parę kolumn basowych z głośnikami neodymowymi.

Langusta

Mój sprzęt? Mesa Boogie M6 Carbine Mesa Boogie Big Block…

EBS czy MESA?

Witam wszystkich. Dawno mnie nie było na forum i właściwie…

mesa boogie

Witam Drodzy Panowie i Panie strasznie nakrecięm się by naby…

Mesa Boogie Walkabout 350 Bass Amplifier
Mesa

Mesa to renomowana firma produkująca sprzęt muzyczny dla basistów, od ponad 50 lat dostarczająca najwyższej jakości wzmacniacze, głośniki i akcesoria. Jej produkty, szczególnie seria Mesa Boogie, podbijają serca muzyków na całym świecie dzięki niepowtarzalnemu brzmieniu i designowi. Mesa to renomowana firma, która specjalizuje się w produkcji sprzętu muzycznego dla basistów. Od ponad 50 lat tworzy najwyższej jakości sprzęt, który jest chętnie używany przez muzyków na całym świecie.

Najbardziej popularnymi produktami marki Mesa dla basistów są wzmacniacze basowe. Seria Mesa Boogie to linia wzmacniaczy, która cieszy się największym uznaniem wśród muzyków. Modele z tej serii charakteryzują się bogatym dźwiękiem i precyzyjnym basem. Wielu basistów wybiera wzmacniacze z tej serii np. Mark Five:35, Subway D-800 i Bass Prodigy Four:88.

Kolejnym produktem, który podbija serca basistów to głośniki gitarowe marki Mesa. Są one wyjątkowo trwałe i wydobywają z gitary basowej bardzo dobre brzmienie. Wielu muzyków poleca głośniki Mesa takie jak PowerHouse 1×15, PowerHouse 2×15 lub PowerHouse 4×10.

Produkty marki Mesa są nie tylko wyjątkowo trwałe i funkcjonalne, ale także bardzo estetyczne. Wszystkie sprzęty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje nie tylko sezonowe użytkowanie, ale również wyjątkowy design i styl.

W ofercie firmy Mesa można także znaleźć wiele innych produktów, takich jak footswitch’e, pedały i inne akcesoria muzyczne dla basistów. Wszystkie produkty są dostępne w różnych konfiguracjach i wariantach, aby sprostać potrzebom muzyków grających na basie.

Wnioskując, firma Mesa to wiodący producent sprzętu dla basistów na całym świecie. To światowe klasyczne produkty, które cechuje trwałość, jakość dźwięku oraz dbałość o estetykę. Niezliczona liczba zadowolonych klientów to najlepsze potwierdzenie jakości sprzętu firmy Mesa.