Langowski

Share your love:

Unique Bass

Przyjrzyjmy się niezwykłemu projektowi basu, który przeszedł kompletną transformację zarówno wizualną, jak i techniczną. Wspólnymi siłami nadano mu nowy wygląd oraz zastosowano wysokiej klasy komponenty, takie jak przystawki DiMarzio Will Power czy mostek Shaller 3D.

Langowski 4 Left Hand

Zapowiedź recenzji leworęcznej gitary Langowski 4, która zwraca uwagę swoją jakością wykonania i zastosowaniem unikatowych materiałów. Nie najlepsza jakość zdjęć ze względu na aparat.

Nowy członek w rodzinie

Niedawno stałem się posiadaczem basu Schecter Omen Extreme 5, który okazał się świetnym wyborem zarówno pod kątem brzmienia, jak i wykonania. Po drobnych modyfikacjach, bas sprostał wszystkim moim oczekiwaniom, idealnie wpisując się w potrzeby cięższej muzyki.

Langowski Kurfir Signature Mudbassnapierdalator ;-]

Prezentuję moje wrażenia na temat customowego basu od Langowskiego, który spełnił wszystkie moje oczekiwania. Bas waży tylko 3,9 kg, ma matowy lakier, konowy gryf, pasywną elektronikę oraz unikatowe brzmienie.

Langowski 6 Custom Healf

Po roku użytkowania Langowski 6 Custom Healf zdradza wszystkie swoje tajemnice. Od personalizacji po brzmienie, którym podbija moje serce.

[gitara] Langowski Bas 6str

W artykule opisuję moje wrażenia i doświadczenia z użytkowania sześciostrunowej gitary basowej marki Langowski. Gitara charakteryzuje się solidnym wykonaniem oraz bardzo dobrym brzmieniem, mimo kilku mankamentów natury estetycznej i technicznej.

www.i420.photobucket.com/albums/pp284/ziel00niutki/512_28e73e54piwo_w_czopkach.jpg www.i420.photobucket.com/albums/pp284/ziel00niutki/512_78223113projektpiwo11.jpg www.i420.photobucket.com/albums/pp284/ziel00niutki/512_7c33f2e4mythbusters.jpg www.i420.photobucket.com/albums/pp284/ziel00niutki/512_5e5ae119piwex.jpg www.i420.photobucket.com/albums/pp284/ziel00niutki/512_6de6f359lech_konk.jpg www.i420.photobucket.com/albums/pp284/ziel00niutki/512_de8f4d3dpiwo4.jpg www.i420.photobucket.com/albums/pp284/ziel00niutki/512_e51c70falost.jpg ;)__________________________________Cort A4 CustomZAK…

Przyglądamy się bliżej trzem wyjątkowym basom: Cort A4 CustomZAK 4 fretless, Langowski 6 custom oraz Ibanez Roadster RS 820 rocznik 1979. Każdy z nich wprowadza unikatowy charakter i ton w gamie instrumentów basowych.

Przerabianie starego Presto Langa – STAGE 2

W drugim etapie odświeżania starego Presto Langa, skupiłem się na szlifowaniu krawędzi i eliminacji zadziorów, co zajęło mi około 2 godziny. Efekty tego można zobaczyć na dołączonych zdjęciach - naturalny kolor coraz bardziej mi się podoba.

WM

Od 1990 roku zbudowałem imponującą kolekcję gitar basowych i wzmacniaczy, która obejmuje modele od klasyków po niestandardowe zamówienia.

Langowski Pectra

Langowski Pectra
Gitara Basowa Langowski Custom Guitars, model Pectra, jest unikatowym instrumentem lutniczym o korpusie z mahoniu, klonowym gryfie i palisandrowej podstrunnicy. Wyposażona jest w klucze olejowe i pickupy typu P-bass oraz J-bass, wyróżniając się nie tylko jakością wykonania, ale i wyjątkowym brzmieniem.

Dodatkowy potencjometr vol

Jakub z Rzeszowa postanowił zmienić układ potencjometrów w swoim lutniczym basie Langowskiego, zastępując ton potencjometrem głośności ogólnej. Zastanawia się, jaki potencjometr wybrać i jak przeprowadzić instalację.

Langowski JazzBass 5str PapaBear Blondyna2

W tej recenzji przedstawiam historię mojego niestandardowego zamówienia basu u pana Zdzisława Langowskiego - od pomysłu po realizację i ostateczne wykończenie modelu Blondyna 2. Bas wyróżnia się nie tylko niestandardową specyfikacją, ale również fenomenalnym wykonaniem i brzmieniem, które udało się osiągnąć dzięki precyzji i pasji twórcy.

Pectra Bass

W domu testuję bas polskiej marki Pectra, który trudno jest znaleźć w sieci. Chociaż to dopiero początki moich testów, bas już pokazuje swój potencjał.

Ochy i achy to na końcu korytarza po lewej stronie proszę państwa.

Autor podzielił się swoimi doświadczeniami związanymi z nagrywaniem na basie, wspominając o problemach związanych ze struną D i techniką gry. Nagrania zostały wykonane na klonowym basie Langowskiego z pickami Merlin, wzmacniaczem Eden WT400 i kolumną DMNF, z EQ ustawionym na płasko.

tubas – lubię Langa…, cz.2

W drugiej części artykułu odsłaniam kolejne tajniki brzmienia tuby na przykładzie utworów granych przez „Langa”. Zostają przedstawione techniki wokalne umożliwiające śpiewanie w różnych stylach bez utraty klasycznego brzmienia.

tubas – lubię Langa…

Dzień spędzony na festynie z orkiestrą strażacką w upale, wracając do domu natknąłem się na problem z laptopem nieprzystosowanym do basu. Odkryłem użyteczny rejestrator basu FREEHi-Q Recorder, a także podzieliłem się swoimi doświadczeniami ze starą, ale czarującą basówką LANG.

Przerabianie starego Presto Langa – STAGE 1

Autor podjął się odnowienia swojego starego gitary Presto Langa, poczynając od usunięcia starego, pękającego lakieru. Wykorzystał do tego celu specyfik kupiony w Castoramie, a ostatecznie zdecydował się na użycie szlifierki i papieru ściernego do osiągnięcia gładkiej powierzchni.

Kupić nową, czy dołozyc kase

Dylemat między zmianą pickupów a zakupem nowej gitary lutniczej od Langowskiego. Gitara wspomniana ma korpus i gryf z mahoniu, podstrunnica z wenge i przystawki 2x Artec Hambucker.

[gitara] Langowski Bass 6 strun klon

Recenzuję niezwykłą gitarę basową lutniczą wykonaną przez Zdzisława Langowskiego, 6-strunowy model z klonu. Gitara oferuje wyjątkową jakość wykonania, komfort gry dzięki cienkiemu i niezbyt szerokiemu gryfowi, a także znakomite brzmienie za sprawą elektroniki Bartolini.

Jestem rozbity, proszę o pomoc – kupno basu oczywiście :]

Jestem Rozbity Prosze O Pomoc 8211 Kupno Basu Oczywiscie
Autor rozważa zakup gitary basowej w ograniczonym budżecie do 700 zł i zwraca uwagę na znaczenie poszukiwań na rynku wtórnym. Znalazł kilka interesujących ofert na Allegro, zarówno nowych, jak i używanych basów, w tym modeli marki Peavey, lutniczych, Langowski oraz Yamaha.

Langowski

Gitara wykonana przez znanego i lubianego Pana Langowskiego. Korpus –…

Langowski LH

Body: Mahoń Gryf: Klon + Mahoń Podstrunica: Wenge Reszta fot:…

Langowski

W pełni klonowe bydle wystrugane specjalnie dla mnie przez ZdzisławaLangowskiego

Dominik Martyniak

Gram od 2010-02-02 Mój sprzęt? Basidło od Pana Langowskiego, odb-3,…

mój sprzęcik

bass lutniczy zrobiony przez Langowskiego- jakieś 12 lat temu

Unique Bass

Lutnicza kopia Precla z grafiką malowaną aerografem, włożone DiMarzio seriiWill…

sattan666

Gram od 2007-09-20 Mój sprzęt? Langowski IV (leworęczny ) Ernie…

Frantic

Sprzęcik: Basia – B.C Cornett by Langowski (4 struny) Combo…

Mój złom :D

Mój złom, piec Stagga BA-20 i bas Presto Langa,Którego jestem…

Mari

Gram od 1996-01-08 Mój sprzęt? wiesła: Ibanez SR 505 BM…

Kuba Brzeziński

Mój sprzęt? basy: Vintage V4 ICON + DiMarzio DP120 (stereo…

Nigga Negro

Mój sprzęt? Langowski 4. Framus Junior 4/Junior Bass Nieznany PJ.…

langowski 'PETRA

co sadzicie o tej gitarce?warto by się zakrecic?może ktoś posiada…

Szczęść Boże!

Witam wszystkich serdecznie. Sprzęt: Bass – Langowski egzotyczny, nieco inny…

Langowski bass

Langowski Bass

Witam co sądzicie o basach Langowskiego, np: allegro.pl Thx

Pectra

Pectra

Czy spotkaliście się z basami starej polskiej marki Pectra ?…

Presto Lang

Presto Lang

Co myślicie o tym basiku? Niedano dostałem pół rocznego Presto…

Presto Lang
Langowski

Firma Langowski to znany producent sprzętu dla basistów, oferujący wysokiej jakości akcesoria i instrumenty. W szerokiej ofercie firmy można znaleźć wzmacniacze, kolumny głośnikowe, przedwzmacniacze, efekty oraz kable, które zaspokoją potrzeby zarówno początkujących jak i profesjonalnych muzyków. Firma „Langowski” jest producentem sprzętu dla basistów, która zyskała sobie wielką popularność na rynku muzycznym. Od wielu lat firma ta projektuje i produkuję wysokiej jakości akcesoria i instrumenty dla pasjonatów muzyki basowej.

W ofercie firmy znaleźć można wiele różnych produktów, w tym przede wszystkim wzmacniacze, kolumny głośnikowe, przedwzmacniacze, efekty oraz kable do podłączenia instrumentów. W każdym z tych segmentów „Langowski” oferuje szeroki wybór produktów o różnych parametrach i charakterystykach, aby zadowolić wymagania najbardziej wymagających klientów.

Jednym z najpopularniejszych produktów marki „Langowski” są wzmacniacze basowe. W ofercie firmy znajdują się zarówno niewielkie modele, idealne do domowego użytku, jak i mocniejsze wersje, które sprawdzą się doskonale podczas profesjonalnych koncertów. Wśród wzmacniaczy firmy „Langowski” wymienić można m.in. model Nemo 15, Combo Reverb 10, Combo Bass 30 czy Bassta 50.

Kolejnym niezwykle popularnym produktem firmy są kolumny głośnikowe. W ofercie marki znajdują się różne modele, które zróżnicowane są nie tylko poziomem mocy, ale także wielkością, charakterem brzmienia oraz kształtem obudowy. Wśród kolumn głośnikowych firmy „Langowski” wymienić można m.in. modele New Wave 12, Old School 15, Bassline 210 czy Funky 112.

Nie mniej popularne są także przedwzmacniacze firmy „Langowski”. To urządzenia, które pozwalają na uzyskanie wyjątkowych brzmień i odcinają niepożądane szumy. Wśród przedwzmacniaczy firmy „Langowski” wyróżnić można m.in. modele Black Box, Blue Box, Bass XTC czy Omega.

Kolejnym segmem oferty firmy „Langowski” są efekty. Firma ta oferuje swoim klientom szeroki wybór efektów, które pozwalają na uzyskanie wyjątkowych brzmień. Wśród efektów fermay „Langowski” znajdują się m.in. modele Compressor, Octaver, Delay, Distortion czy Wah Wah.

Ostatnim produktem, którego nie można przemilczeć, są kable firmy „Langowski”. To kable o wysokiej jakości wykonania, które pozwalają na bezproblemowe i stabilne przesyłanie sygnału między instrumentem a wzmacniaczem lub innymi urządzeniami. W ofercie firmy „Langowski” znajdują się kable o różnej długości, grubości oraz z różnymi rodzajami zakończeń.

Firma „Langowski” słynie z jakości i dbałości o detale, co sprawia, że jej produkty cieszą się tak dużą popularnością wśród basistów na całym świecie. Produkty marki „Langowski” idealnie sprawdzą się zarówno dla profesjonalistów, jak i dla początkujących muzyków, którzy cenią sobie wysoką jakość sprzętu.