head basowy

Share your love:

Głowa basowa Eden E 300 T – pełna lampa

Recenzja rzadko spotykanej, pełnolampowej głowy basowej Eden E 300 T, która zaskakuje mnogością funkcji i charakterystycznym brzmieniem. Wartością dodaną jest możliwość chałupniczego biasowania lamp, co przemawia za praktycznością modelu.

Aguilar Tone Hammer 500

Aguilar Tone Hammer 500 to nowy tranzystorowy head basowy, który debiutował na Winter NAMM 2011. Oferując moc 500 watt na 4 omach, trzypasmową korekcję i kontrolę „Drive”, jest idealny dla często przemieszczających się muzyków, waży zaledwie 2 kg.

Dobry head do 3000zł.

Szukając heada basowego za około 3000zł, napotkałem na szereg wyzwań, w tym brak lokalnych sklepów muzycznych i dalekie dystanse do pokonania, aby przetestować interesujący sprzęt. Jakość brzmienia slapowego oraz ciepłe, klarowne tony podczas gry funkowej są dla mnie kluczowe.

Head 2000zł +/-

Head 2000zl
Szukam heada do basu, który pozwoli mi uzyskać 'suche', jasne i klarowne brzmienie za około 2000 zł. Uwagi na nadchodzące zmiany w sprzęcie i wymogi występów w różnych zespołach.

Paka, head, głośnik, czyli jak żyć?

Basiarz zmagający się z problemem zbyt małej mocy wzmacniacza względem głośnika w paczce basowej. Szuka rozwiązania w wymianie na mocniejszy głośnik.

Ampeg – SVT3 Pro vs. SVT7 Pro vs. V4B

Analizuję trzy kultowe heady bassowe firmy Ampeg: SVT3 Pro, SVT7 Pro i V4B, aby dowiedzieć się, który z nich będzie najlepszym wyborem do współpracy z kolumną Orange OBC15.

Bugera BVP 5500 vs Kustom DE 300 HD

Tytuł tematu to wybór między headem Bugera BVP 5500 a Kustom DE 300 HD, z którym współpracować będzie paczka Kustom DE115 HP. Autor rozważa za i przeciw obu urządzeń, biorąc pod uwagę cenę, brzmienie i specyfikację.

Mocny Head potrzebny, ale jaki?

Ostatnio zauważyłem, że zaczyna brakować mi mocy w moim obecnym sprzęcie Ashdowna Five Fifteen (100W@8ohm). Rozglądałem się za mocniejszymi headami w przedziale cenowym 500-800zł.

Head KUSTOM KXB200HR, jaka kolumna?

Autor rozważa zakup heada KUSTOM KXB200HR na potrzeby prób i małych koncertów. Poszukuje opinii i rady na temat wyboru kolumny pasującej do tego modelu, mając ograniczony budżet.

[POMOCY] HEAD do różnch gatunków muzyki – dylemat

Szukam heada basowego, który byłby idealny do gatunków takich jak POWER-HEAVY METAL i BLUES, przy założonym budżecie 1500 zł. Rozważam kilka opcji, w tym GK Backline 600, Peavey Tour 450, Kustom Groove Bass 600 Hd, Taurus BL 300H i Ampeg B2R.

Zamiana gitary lub wzmacniacza

Stoję przed wyborem wymiany mojego obecnego sprzętu, którym jest Cort GB34A podłączony pod Combo Ashdown 250Mag. Rozważam zmianę na nową gitarę basową lub head basowy, biorąc pod uwagę różne modele od Gallien-Krueger, Hartke aż do Yamaha i Spector.
head basowy