graciarnia
Opisuję moje doświadczenia z używaniem basowego sprzętu: Ibanez BTB 405, Ampeg SVT3 proUSA, Sansamp Bass Driver DI, oraz kolumny 2x10. Dostrzegam plusy i minusy, wspominając o zmianach i planach zakupowych.
Opisuję moje doświadczenia z używaniem basowego sprzętu: Ibanez BTB 405, Ampeg SVT3 proUSA, Sansamp Bass Driver DI, oraz kolumny 2x10. Dostrzegam plusy i minusy, wspominając o zmianach i planach zakupowych.
Ashdown Engineering wprowadza do swojej oferty Studio MiniRig, kompaktowy zestaw składający się z 250-watowego, tranzystorowego wzmacniacza i kolumny 2x10”. Klasyczny wygląd połączony z nowoczesnymi funkcjami.
Po zakupie wzmacniacza marki Taurus z rozważaną mocą 300w/4ohm, autor artykułu bada różne konfiguracje kolumn, biorąc pod uwagę różne opcje, w tym pojedyncze i podwójne zestawy. Rozpatrywane są plusy i minusy obu rozwiązań, takie jak łatwość transportu, elastyczność konfiguracji i różnorodność rozmiarów głośników.
Rozważając zakup paczki basowej Noisy Box z konfiguracją 2x10" oraz 1x15", zastanawiam się nad jej zdolnościami do oddawania bogatej gamy brzmień w różnych stylach gry na basie. Szczególnie interesuje mnie, jak zestaw poradzi sobie z mocnymi nisko tonowymi częściami i czy pasuje do wzmacniacza Behringera BX4500H.
Autor rozważa rozbudowę używanego wzmacniacza H&K BK303 o dodatkową paczkę głośnikową 2x10 w celu wydobycia większej mocy i uzupełnienia brzmienia. Wyposażenie wzmacniacza obejmuje 15-calowy głośnik, tweeter i system Dynaclip.
Stałem się posiadaczem AMPEGA SVT-7 i zastanawiam się, jak teraz zmodernizować swoje nagłośnienie. Posiadam paczkę BOX 2 x 10' od Taurusa o mocy 300W i potrzebuję porady, czy dokupić kolejną paczkę, czy zmienić obecną na lepszą.
Autor rozważa różnice pomiędzy paczkami basowymi Noisy Box 2x10 i 4x10 na głośnikach FaitalPro, zastanawiając się, którą opcję dodać do swojego zestawu. Rozważa również, czy możliwe jest łączenie paczek o różnych mocach z jego obecnym zestawem Ampeg SVT 3 Pro.
W artykule autor rozgląda się za najlepszą kolumną do wzmacniacza SWR 350x, mając do wydania około 1500 zł. Jako opcje bierze pod uwagę różne konfiguracje kolumn Ashdown.
Rozważam zmianę mojego obecnego sprzętu na Mesa Boogie Bass 400 wraz z nowymi paczkami głośnikowymi, ze względu na lepszą jakość dźwięku i elastyczność. Budżet, który mam na to przeznaczony to około 8000-9000 zł.
Autor rozważa zakup małej, domowej kolumny basowej, zastanawiając się między konfiguracjami 2x10, 1x12 oraz 2x12 od marek takich jak Ampeg, Gallien Krueger (GK) oraz EDEN. Chce, aby kolumna była lekka, mobilna, pasowała do wystroju oraz sprawdzała się w nagraniach home recordingowych.
Rozważam zakup nowej kolumny basowej, aby uzupełnić mój zestaw nagłośnieniowy. Mam budżet ograniczony, zastanawiam się więc, czy lepiej zainwestować w mniej markową 4x10, czy bardziej markową 2x10.
Poszukuję combo basowego, które sprawdzi się zarówno na próbach, jak i na koncertach. Rozważam kilka modeli Ashdown, Fender, Eden i inne, ale potrzebuję porady, które z nich najlepiej spełni moje oczekiwania.
Witam, posiadam heada Hartke ha3500, do tego będę dokupować do heada paczkę, tutaj pytanko który z produktów polecieć?: – hartke 4.5 xl – Peavey Headliner 410 – Peavey Headliner 210 – ampeg pf 210HE – Laney rb410 Mój budżet to 1000-1200 PLN, maks 1500. Celuje w nówkę. Muza jaka gram z zespołem to psychodelic rock […]