Ampeg SVT 3 PRO wersja USA + Ampeg PR-410HLF + dodatki

Cześć,
Sprzedam zestaw nagłośnienia do gitary basowej wzmacniacz Ampeg SVT 3 PRO wersja USA i kolumnę Ampeg PR-410HLF z serii Professional.
Wzmacniacz sprzedaję razem z zamykanym case Gator zabezpieczającym sprzęt i pozwalającym na zamontowanie dodatkowych modułów. Dodatkowo dodaję dobrej jakości kabel Monster do połączenia wzmacniacza i kolumny.

Specyfikacja sprzętu dostępna w Internecie. Na zdjęciach widoczne dane techniczne i model. Stan wizualny sprzętu jak na zdjęciach. Wzmacniacz bez zarzutów, kolumna posiada zarysowania/braki na lakierze/farbie nie wpływają one jednak na jej brzmienie. Kupiłem ją w widocznym stanie i nie zawiodła mnie podczas prób i koncertów.
Zestaw podczas grania bez problemu przebijał się przez perkusję i głośne wzmacniacze lampowe gitarzystów. Case do wzmacniacza posiada rączki, kolumna posiada wbudowane rączki i kółka co ułatwia transport.

Sprzedaję zestaw ponieważ od dłuższego czasu nie gram koncertów ani prób, a w warunkach domowych nie jestem w stanie wykorzystać pełni mocy tego sprzętu.

Sprzęt możliwy do obejrzenia i przetestowania w Poznaniu. Ze względu na wartość i gabaryty sprzętu odbiór osobisty w Poznaniu.

Link do ogłoszenia i zdjęć:
https://m.olx.pl/oferta/ampeg-svt-3-pro-wersja-usa-ampeg-pr-410hlf-dodatki-CID751-IDD4U49.html?action=show&id=577445937&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink
Pozdrawiam,
Daniel

Wiesz po co są te ikonki?

Wpisy są prywatnymi opiniami poszczególnych autorów.