Mam do sprzedania Ibanez tmb 100 – aktywny PJ z seymour duncan SPB3 quaterpound

Sprzedam dość nietypowe wiosełko – jest ze mną od ponad dwóch lat. Wykorzystane jako precel – bo mimo szczerych chęci nie widzę dla siebie użyteczności przystawki J . Opis basu (od momentu zakupu) jest tutaj:

https://www.basoofka.net/node/55366-ibanez-tmb100-talman-ktos-ogrywal

Rok temu wymieniłem przystawkę na seymour duncan SPB3 – bas dostał jeszcze mocniejszego kopa. Wymieniona tylko przystawka, preamp oraz potencjometry zostały w oryginale. Początkowo chcialem przerobić nawet basiwo na pasywnego precla, ale zdecydowanie szkoda całkiem przyzwoitego preampu i wygodnych podwójnych potencjometrów (jeden: volume całości/balans przystawek drugi: osobna regulacja tonów wysokich/niskich z delikatnym prztyczkiem w pozycji neutralnej)

W stosunku do opisu z wątku do którego link zamieściłem powyżej zmieniło się tyle, że klucze o których pisałem, że chodzą niezbyt płynnie się wyrobiły i chodzą już ładnie. Strój trzymają co najmniej kilka dni. Jest to bas aktywny, więc istotne jest zużycie baterii – moim zdaniem całkiem przyzwoite – na chwilę obecną siedzi w nim druga bateria, co chyba nie jest złym wynikiem jak na ponad dwa lata. Użytkowanie – co drugi tydzień próba, w domu kilka razy w tygodniu od półgodziny do godziny ćwiczeń (praktycznie ćwiczę tylko na tym basie).

Cena 800 zł z SPB3. Mogę też wstawić oryginalne przystawki i zatrzymać sobie spb3 – wtedy oczywiście odpowiednio taniej – powiedzmy 600. Oczywiście można ponegocjować.

Sprzedaje bo dojrzałem do klasycznie preclowatego pasywnego precla.

Wiesz po co są te ikonki?

Wpisy są prywatnymi opiniami poszczególnych autorów.

Komentarzy: 1

  1. Schodzę z ceny bo chciałbym jednak upchnąć basidło. Doszedłem do wniosku, że potrzebuję za wszelką cenę jazzbassa.
    Myślę że 600 zł, za to wiosło z przeclowym Quarter Pounderem to cena co najmniej uczciwa.
    Tu link do ogłoszenia z olx:
    https://www.olx.pl/oferta/gitara-basowa-ibanez-tmb100-seymour-duncan-quarter-pounder-pbass-CID751-IDqg7oB.html#558d15a9b9

Zablokowano możliwosć komentowania