ibanez SW65 czy może Laney RB-3?

Tak jak w temacie – co Wy byście wzięli i dlaczego? osobiście skłaniam się
bardziej do SW65 ale wolę zapoznać się ze zdaniem osób lepiej zorientowanych
w temacie (Ci zorientowani w tym temacie mniej bądź wcale proszeni są o
oszczędzanie klawiatury) z góry dzięki za wszystkie uwagi

Czy któryś z was wybrałby Ibanez SW65 lub Laney RB 3 do gry na basie? Jakie są wasze powody?
Które urządzenie jest lepsze dla basisty – Ibanez SW65 czy Laney RB 3? Co byście wybrali?
Ile z was wybrałoby Ibanez SW65 jako lepszą opcję dla basisty? A może Laney RB 3?
Czy znacie różnicę między Ibanez SW65 a Laney RB 3 dla basistów? Który byście wybrali i dlaczego?
Które z tych dwóch urządzeń jest bardziej odpowiednie dla basisty – Ibanez SW65 czy Laney RB 3? Co byście wybrali?
Jakie są wasze opinie na temat Ibanez SW65 i Laney RB 3 dla basistów? Który wybralibyście i dlaczego?
Czy macie doświadczenie z używaniem Ibanez SW65 lub Laney RB 3 dla basów? Który byście wybrali?
Jaki jest lepszy wybór dla basisty – Ibanez SW65 czy Laney RB 3? Który byście wybrali?
Jakie są wasze porównania między Ibanez SW65 a Laney RB 3 dla basisty? Który byście wybrali?
Czy ktoś miał okazję porównać Ibanez SW65 i Laney RB 3 dla basistów? Co byście wybrali i dlaczego?

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

  1. z tych dwóch ja by brał Ibanez SW65 ale zobacz sobie fajnego Marshalla MB60.
    Byłem w jego posiadaniu i myślę że wśrud comb o mocy ok. 60 watt to
    najlepszy sprzęt.

Możliwość komentowania została wyłączona.