Potrzebna aktywna 5 nowa/używana

Po długiej przerwie w muzykowaniu, ze względu na przeprowadzkę i nowy start, planuję zakup nowej gitary basowej 5-strunowej. Rozważam kilka modeli, w tym Sire V7 sygnowany przez Marcusa Millera oraz możliwe zakupy wzmacniacza w przyszłości.

Potrzebna-aktywna-5-nowauzywana
Witam.
Po paru latach obniżonej aktywności spowodowanej przeprowadzką i nowym startem, zamierzam zakupić nową gitare. Do tej pory można powiedzieć grałem sam dla siebie.Na codzień grałem na lekko zmodyfikowanym ibanezie gsr-180 z pasywnymi przystawkami emg serii J. W tandemie z combem Tec-Amp tec80gk 65w na głośniku celestiona 12" (niestety zważywszy na wage i gabaryty) musiałem go zostawić w domu i przez ostatnie 2 lata grałem na gitarowym piecyku Ripper 30Wat o blizej nie określonych parametrach lub na słuchawkach. Na nowym mam już miejsce na TecAmpa więc będe próbował go wykorzystać jako kolumne bo wzmacniacz ma rąbnięte aktywne wejście…. i działa tylko na pasywnym…
W każdym razie w planach jest zakup nowego basu za kwotę ok 2100zł musi być 5 strunowy,nie jestem uprzedzony do producentów.Fajnie gdyby był aktywny.
Wcześniej zastanawiałem się nad schecterem stilleto extreme 5 lub sterlingray sub 5 ale kolega Hesu rzucił światło na gitary marki Sire sygnowane przez Marcusa Millera a konkretniej na model v7.Nigdy nie miałem w ręku jazz bassu dlatego sprawdziłem oferte i zobaczyłem że są też precission z serii p7 o podobnej specyfikacji…. I teraz pytanko do Was drodzy koledzy cóż ja moge fajnego za tą kwote kupić :/
W niedalekiej przyszłóści zamierzam dokupić jakiś fajny wzmacniacz żeby można było pograć też na scenie (najprawdopodobniej jakis mały ashdown). Rodzaj muzyki różny bo nie jestem jakoś ściśle związany tylko z ciężkim brzmieniem dlatego fajnie gdyby gitara miała elastyczne brzmienie i pasowała do wszystkiego.
Z góry dziękuję.Pozdrawiam

Podziel się swoją opinią
renholder1987
renholder1987
Artykuły: 1

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.