Wybór kolumny basowej

Wybor-kolumny-basowej
Witam, posiadam heada Hartke ha3500, do tego będę dokupować do heada paczkę, tutaj pytanko który z produktów polecieć?:

– hartke 4.5 xl

– Peavey Headliner 410

– Peavey Headliner 210

– ampeg pf 210HE

– Laney rb410

Mój budżet to 1000-1200 PLN, maks 1500. Celuje w nówkę.

Muza jaka gram z zespołem to psychodelic rock z mocniejszym brzmieniem, dużo delayów, phaserów i fuzza (sam też używam fuzza, kaczki i phaserów)

Jakie kolumny basowe byś mi polecił dla mojego heada Hartke ha3500, jeśli gram psychodelic rock z dużą ilością efektów, a mój budżet to 1500 zł?
Które z tych kolumn basowych (hartke 5 xl, Peavey Headliner 410, Peavey Headliner 210, ampeg pf 210HE, Laney rb4 byłyby odpowiednie dla mojego heada Hartke ha3500, gdy gram z zespołem psychodelic rock z mocnym brzmieniem?
Czy mogę prosić o poradę w wyborze kolumny basowej dla mojego heada Hartke ha3500, jeśli moje gusta muzyczne to psychodelic rock z dużą ilością efektów?
Jakie kolumny basowe byś mi polecił, aby uzupełnić mój head Hartke ha3500, gdy gram psychodelic rock, używam dużo delayów, phaserów i fuzza?
Która z kolumn basowych (hartke 5 xl, Peavey Headliner 410, Peavey Headliner 210, ampeg pf 210HE, Laney rb4 byłaby najlepsza dla mojego heada Hartke ha3500, jeśli moja muzyka to psychodelic rock z dużą ilością efektów?
Czy mógłbyś mi doradzić, którą kolumnę basową wybrać do mojego heada Hartke ha3500, gdy gram psychodelic rock z mocnym brzmieniem i używam dużo efektów?
Jaka kolumna basowa byłaby najlepsza dla mojego heada Hartke ha3500, jeśli mój styl muzyczny to psychodelic rock z dużą ilością efektów, a mój budżet to maksymalnie 1500 zł?
Która z tych kolumn basowych (hartke 5 xl, Peavey Headliner 410, Peavey Headliner 210, ampeg pf 210HE, Laney rb4 byłaby najbardziej odpowiednia dla mojego heada Hartke ha3500, gdy gram psychodelic rock z dużą ilością efektów?
Czy mógłbyś mi pomóc w wyborze kolumny basowej dla mojego heada Hartke ha3500, jeśli chcę grać psychodelic rock z dużą ilością efektów, i mój budżet to 1500 zł?
Które z tych kolumn basowych (hartke 5 xl, Peavey Headliner 410, Peavey Headliner 210, ampeg pf 210HE, Laney rb4 byłaby najlepsza dla mnie, gdy gram psychodelic rock z dużą ilością efektów, a mój budżet to do 1500 zł?

Podziel się swoją opinią