Jaki bas do domowego studia? 8000 zl

Jaki-bas-do-domowego-studia-8000-zl
Witam! Mam mojego Fender Squier Jazz Bass ale chyba czas przesiasc sie na cos lepszego, cos co bedzie ze mna juz przez dluzszy czas. Z tad moje pytanie jaki bas byscie polecili? W podpunktach wypisze co by mnie interesowalo:

– gra w 80% palce

– nie lubie slapu

– miekkie brzmienie z nuta mruczenia

– 4\5 strun

– gramy w domowym wytlumionym studiu w weekendy, urzadzamy sobie spotkania w rodzinnym gronie (wszyscy interesuja sie muzyka) gramy przewaznie troche rocka, blues, country troche latino troche muzyki klasycznej (wiadomo bez biesiady sie nie obchodzi 🙂 takze walczyki i polki tez ida)

– nie gramy heavy metalu i innej ostrej muzyki w stylu „zabijemy kotka”

– budzet to max 8000

Z gory dziekuje za pomoc

Jaki bas polecilibyście do domowego studia za 8000 zł, gdy gra się w 80% palcami, nie lubi slapu, i szuka się miekkiego brzmienia z nutą mruczenia na 4/5 strun?
Jakie basy polecalibyście dla kogoś, kto gra w domowym wytlumionym studiu i interesuje się rockiem, bluesem, country, latyną i muzyką klasyczną, i ma budżet do 8000 zł?
Co sądzicie o moim Fender Squier Jazz Bass, ale chcę przesiąść się na coś lepszego – jaki bas byście polecali, biorąc pod uwagę, że gram w domowym wytlumionym studiu i interesuje mnie miekkie brzmienie z nuta mruczenia na 4/5 strun?
Jaki bas byście polecili, jeśli gram w domowym wytlumionym studiu w weekendy, a interesuję się rockiem, bluesem, country, latino i muzyką klasyczną, ale nie gram heavy metalu ani ostrej muzyki, a mój budżet to maksymalnie 8000 zł?
Co radzicie, gdy szukam basu do domowego studia, który kosztuje do 8000 zł, z przyjemnymi wrażeniami z palcowania, bez slapu i nuty mruczenia na 4/5 strun?
Jaki bas byście mi polecali, jeśli szukam nowego instrumentu do mojego domowego studio, gdzie gram w stylu rockowym, bluesowym, country, latino i muzyki klasycznej, a mój budżet to maksymalnie 8000 zł?
Co sądzicie o modelu Fender Squier Jazz Bass dla kogoś, kto chce przesiąść się na coś lepszego, a gra w domowym wytlumionym studiu w weekendy i interesuje się miekkim brzmieniem z nutą mruczenia na 4/5 strun?
Jakie basy byście polecali dla kogoś, kto gra w domowym wytlumionym studiu, interesuje się rockiem, bluesem, country, latino i muzyką klasyczną oraz szuka instrumentu z nutą mruczenia na 4/5 strun, bez zbyt wiele slapu i za cenę max 8000 zł?
Jaki bas byście polecali do domowego studia dla kogoś, kto preferuje palce, nie lubi slapu, szuka miekkiego brzmienia z nutą mruczenia na 4/5 strun, i gra różne gatunki, ale nie heavy metalu, przy maksymalnym budżecie 8000 zł?
Co byście mi poradzili, jeśli szukam basu do domowego studia, gdzie gra się w 80% palcami, nie będzie to slap, szuka się miekkiego brzmienia z nutą mruczenia na 4/5 strun, gramy w wytlumionym pokoju, a mój budżet to maksymalnie 8000 zł?

Podziel się swoją opinią