Czysty gryf za przystępną cenę?

Czysty-gryf-za-przystepna-cene
Witam wszystkich, otóż mam zamiar złożyć własnego builda, do którego potrzebnyby mi był gryf.
Szukałem po internatach ale nie znalazłem, stąd moje pytanie: Czy w Polsce można gdzieś kupić gryf basowy bez overlaya w przystępnej cenie do 500zł? Bez tych zaznaczeńna progach 3,5,(…) itp?
Chciałbym zrobić własną grafikę, dlatego bardzo by mi był potrzebny właśnie taki, a jedyne jakie widziałem są powyżej 1000zł (sam gryf by przewyższył wartością cały build lol)
Z góry dzięki.

Czy można gdzieś kupić w Polsce gryf basowy bez overlaya za przystępną cenę do 500zł?
Czy wiecie, gdzie znaleźć gryf basowy bez progów z overlayem w Polsce za mniej niż 500zł?
Gdzie w Polsce mogę znaleźć gryf basowy bez znaczników na progach w przystępnej cenie?
Czy jest jakiś sklep w Polsce, który oferuje tanie gryfy basowe bez overlaya?
Inaczej, czy ktoś zna miejsce w Polsce, gdzie mogę kupić gryf basowy bez progów w rozsądnej cenie?
Czy moglibyście polecić mi sklep w Polsce, w którym znajdę gryf basowy bez overlaya za mniej niż 500zł?
Czy wiecie, gdzie w Polsce mogę kupić gryf basowy bez znaczników na progach w przystępnej cenie 500zł lub mniej?
Czy ktoś wie, gdzie w Polsce można znaleźć gryf basowy bez progów w atrakcyjnej cenie?
Czy wiecie, gdzie kupić tani gryf basowy bez overlaya w Polsce?
Czy jest ktoś, kto zna sklep w Polsce, który oferuje gryf basowy bez znaczników na progach w cenie do 500zł?

Podziel się swoją opinią
Rioderic
Rioderic
Artykuły: 0

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.