Peavey Tour vs. TE AH 150. Co wybrać?

allegro.pl/item283494652_peavey_tour_450_glowa_basowa_mega_promocja_.html

allegro.pl/item280002820_trace_elliot_ah_150_okazja_.html

Co byś wybrał? Ma być wszechstrone, niekoniecznie moce ( żeby perke
przebijało )i musi BRZMIEĆ. DO tego podłącze jakąś tanią paczkę 410 i
tobias growler.

Który wzmacniacz basowy jest lepszy – Peavey Tour czy TE AH 150?
Jaki wzmacniacz basowy byłby dla mnie najlepszy – Peavey Tour czy TE AH 150?
Czy powinienem wybrać Peavey Tour czy TE AH 150, jeśli szukam wszechstronności i dobrego brzmienia?
Jaki jest Twój wybór pomiędzy Peavey Tour i TE AH 150, jeśli potrzebujesz wszechstronnej i dobrze brzmiącej opcji wzmocnienia basu?
Który wzmacniacz basowy byłby dla mnie lepszy – Peavey Tour czy TE AH 150, jeśli potrzebuję dobrego brzmienia i wszechstronności dołączenia taniej kolumny basowej i Tobias Growler?
Jaka jest Twoja opinia na temat wyboru pomiędzy Peavey Tour a TE AH 150, gdy chodzi o jakość brzmienia i możliwości podłączenia taniej kolumny basowej i Tobias Growler?
Czy zdecydowałbyś się na Peavey Tour czy TE AH 150, jeśli potrzebujesz wszechstronnego i dobrze brzmiącego wzmacniacza basowego?
Jaki wzmacniacz basowy lepiej spełniłby moje potrzeby – Peavey Tour czy TE AH 150?
Co byście polecali – Peavey Tour czy TE AH 150, jeśli chodzi o dobry wzmacniacz basowy, który dobrze brzmi i ma wszechstronne możliwości podłączenia?
Na który wzmacniacz basowy powinienem się zdecydować – Peavey Tour czy TE AH 150, aby uzyskać wszechstronność i dobre brzmienie?

Podziel się swoją opinią
tobiasbas
tobiasbas
Artykuły: 0

2 komentarze

  1. Co Ci się podoba. Graem na Piłi i był naprawdę niezły. Trace – wiadomo,
    marka mówi sama za siebie.

Możliwość komentowania została wyłączona.