Zapraszam na mój kanał YT z chu***ymi coverami

Zapraszam-na-moj-kanal-YT-z-chuymi-coverami
Zapraszam na mój kanał YT z chujowymi coverami

Lofi video
H! sound

kawałki są zwykle z gatunku takich, które nie mają tabów itp – gram ze słuchu za zwykle pierwszym-drugim razem. Więc raczej nie ma co oczekiwać kanoniczności – muzyka głównie hardcore/post-hardcore i elektronika.

Wałek na dziś:

Playlista:

Czy mogę zaprosić Cię na mój kanał YT z coverami dla basistów?
Czy interesuje Cię kanał YT z coverami basowymi?
Czy chcesz posłuchać moich coverów na moim kanale YT?
Czy jesteś zainteresowany/miałaś zainteresowanie kanałem YT z coverami basowymi?
Czy wiesz o moim kanale YT z chu***ymi coverami dla basistów?
Czy słyszałeś/aś o moim kanale YT z coverami basowymi?
Czy jesteś basistą/basistką i chcesz posłuchać moich coverów na moim kanale YT?
Czy kiedykolwiek odwiedziłeś/aś mój kanał YT z coverami basowymi?
Czy podejrzewasz, że moje coverowe filmy na YT mogą Ci się spodobać?
Czy chciałbyś/chciałabyś posłuchać mojego wałka dnia na moim kanale YT?

Podziel się swoją opinią
zielony666
zielony666
Artykuły: 8

27 komentarzy

  1. Chyba spoko zagrane, na tyle na ile da się usłyszeć przez tą jakość.
    Ogarnij to trochę to będzie bardziej przyswajalne.
    Tak czy inaczej + za robienie coverów, których nikt inny nie zrobi 🙂

  2. Dzięki za opinię .em – jestem w trakcie kupowania czegoś bardziej sensownego do video bo narazie ziemniakiem.

    Video jest LOFI a audio zwykle 720p z majka albo linii nagrywane. Polecam słuchanie na słuchawkach – ale jasne kminię nad tym by było lepiej.
    Mam zamiar dodawać dźwięki/taby w opisach niedługo.

  3. Poprawię się – dalej nie ogarniam jak film z muzą kleić – uczę się dopiero. Ale cóż no jest chęć poprawy.

  4. Tania opcja to kupno statywu do smartfona i nagrywanie nim wideo 🙂

    Jeśli chodzi o darmowe programy do edycji wideo, ten wydaje się całkiem sensowny:

  5. Jeśli chcesz ostrzejszy obraz to spróbuj ustawić się odwrotnie.
    Kamera nagrywa światło odbite.
    Pewnie puszczałeś kiedyś „zajączki” światłem 😉
    Weź cokolwiek do ręki i zobacz jak odbija się światło w miejscu, w którym siedzisz.
    Tam gdzie odbiło się światło – tam mniej więcej ustaw kamerę.

    W opisach dawaj prawa autorskie do właścicieli Coverów.
    W sumie taby też. Google tego pilnuje, przy lepszej jakości upomną się o to.

    Nagrałem filmik o tym jak Google / Facebook / … tną zasięgi za wulgaryzmy, politykowanie itp.
    Nie musisz się cenzurować ale gwiazdkuj. Wszyscy wiedzą o co chodzi a nie wpadasz w ich filtry 18+.

  6. Dzięki za rady wszystkim!!!!

    leci do mnie kamerka Sony 4k więc mam nadzieję niedługo poprawić quality obrazu.

    Starając się o poprawę jakości dźwięku i obiecując że wszystko jest robione „na pałę” i ad hoc – cover na dziś, myślę, że fajny :D.

    Taby – tu jest problem bo gram ze słuchu. Staram się dawać podstawowe dźwięki w opisach albo orientacyjnie chwyty.

    D->G->B->C i jazda

    Prosta progresja a można na tym zrobić taki fajny kawałek.

  7. Challenge jest taki by wrzucać 1 dziennie 😀

    Nie miałbym czasu uczyć się tych utworów więc gram ze słuchu. Wybaczcie więc nieakuratność albo niekanoniczność.

    Na zapas drugi na dziś. Tego nie spodziewał się nikt. Znacie Ministry?
    Zaczynam serię szybkich kowerów tego zespołu. Pierwszy utwór – no co powiem posłuchajcie:

    edit: mam zjebany Di-box 🙁 okazało się

  8. [quote=zielony666]Poprawię się – dalej nie ogarniam jak film z muzą kleić – uczę się dopiero. Ale cóż no jest chęć poprawy.[/quote]

    Jako, żem zawodowiec jest od kamery to odpuść sobie obrazek i skup się na jakości dźwięku. To co zapodajesz dźwiękowo nie wyrabiam. Ni wuja nie słyszę basu. Jak coś to pisz na priv. Doradzę.

  9. Lol, pierwszy raz widzę Cię Zielony w aktualniejszej formie niż w awatarze, zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałem 😀

  10. Coś dla fanów punka czy moich haterów (tak spier… trochę zwrotkę na początku)

    A idzie to tak:

    ACGA/D

    B …………..G/A

  11. HEJA!Odkąd padła basoofka codziennie coś nagrywam i nagrałem juz 50 sztuk swoich kawerów ze słuchu – dziękuję wszystkim hejterom za motywację!sztuk -zostaje brzydki (czekam na kamerę) ale audio chyba podręciło się trochę. Sorry ale taki mam klimat – gram na starych preclach z 10 letnimi strunami – lubię taki kiepski sound xD (no znalazłem rozwiązanie – B7K wpierdzielić w pętle i nam się to troszku wyostrza).Wrzucam 5 ostatnich:

  12. Gdybyś dodał linki YouTube u dołu formularza to by ładnie zaciągneły się do Basoofki jak w przykładzie.
    Ale możesz wklejać w tekście jako linki 🙂

  13. @nebuso / PanieAdmionie!Dzięki tak będę robił. Pierwszy post – funkcjonalność poznaję.Powiem, że po hohoho latach na basoofce to jest dla mnie SZOK! Częściowo mega pozytywny. Częściowo wiadomo – stary pies itp.Jest bardzo dobrze!

  14. Weekend wiéc Behemoth Satanist po ciékim tydniu!(SPRÓBOWAEM PALCYMA)

  15. Zielony czym Ty to nagrywasz ?? mikserem ;P teraz telefony maja lepszej jakośc kamerki , pomijajać covery ta jakość to minus 200 % całych tych nagrań – serio

  16. Ejno – dźwięk jest dobrej jakości (w miarę) – obraz jest rasowany filtrem 320×200 – no niedługo będzie lepiej :D. Tak jest bardziej troo!
    Zajebanym roboto i graniem. Poleci ktoś coś do nagrywania? Lepiej kupić aparat cyfrowy jakiś nikon czy lepiej po prostu kupić Galaxy S8?

  17. Nie gniewaj się Zielony za to co powiem. Zawsze lubiłem czytać Twoje opinie, chociaż nigdy się z nimi nie zgadzałem. Teraz jest odwrotnie. Nie mogę tego słuchać, ale zgadzam się z Tobą że te covery są ch…jowe.

  18. Poleci ktoś coś do nagrywania? Lepiej kupić aparat cyfrowy jakiś nikon czy lepiej po prostu kupić Galaxy S8?
    Wiesz co mam taką małą kamerkę sony hdr tg3 (słabo radzi sobie w mało oświetlonych miejscach) , aparat jakiś lumix lz 20 (da się go ustawić ręcznie coś tam nagrywa) , ale jeśli tylko nie wkurzają Cie duże telefony bo mnie akurat tak – to pewnie ten samosung nagra to zajebi*** Ostatnio nagrywalismy próbę telefonem wokalistki , i to raczej nie był S8 nagrało moim zdaniem dużo lepiej niz wszytskie kamery którymi do tej pory tam coś nagrywaliśmy , ładne ostre kolory a świetło tez bylo bez szału . Jak chcesz moge Ci wysłać jakąś próbkę jak wyszlo tym telefonem.

Możliwość komentowania została wyłączona.