Squier Classic Vibe ’70s Precision Bass – Prośba o opinie.

Odkryjemy tajniki Squiera Classic Vibe '70s Precision Bass, modelu, który przyciąga wzrok swoim klasycznym urokiem. Rozważamy, czy warto zainwestować w ten model, czy poszukać alternatywy.

Squier-Classic-Vibe-821770s-Precision-Bass-8211-Prosba-o-opinie
Wpadł mi w oko taki Squier jak w temacie. W ucho też, ale to tylko na próbkach z netu. Były już na basoofce pytania o classic vibe 50s i 60s, ale wątki te mają już kilka lat. Poszukuję klasycznego precla, być może do oflatowania i jeśli miałbym się kierować tylko okiem to dawno nic bardziej urokliwego nie widziałem. Nie mam parcia, na to, żeby na główce było logo na F (chociaż akurat na tym squajerze takie małe jest ;))

Specyfikacja gitary nie sprawia wrażenia budżetowego rozwiązania.Niestety w okolicznych sklepach muzycznych modelu tego nie mogę namierzyć.
Nie chcę powielać dyskusji z burzliwego wątku, który przetoczył się w dość niemiłej atmosferze przez to forum kilka dni temu, jednak siłą rzeczy interesuje mnie to, czy waszym zdaniem warto pchać się w to wiosło, czy lepiej dozbierać do fendera standard, czy też może szukać jakiegoś starego japońca ?(nie jestem uprzedzony do RG – mam jedno wiosło od Mateusza i go nie oddam).
Bądź co bądź dwa kafle piechotą nie chodzą.

Czy ktoś ma doświadczenie z Squier Classic Vibe 70s Precision Bass i mógłby mi wyrazić swoją opinię?
Czy ktoś gra na Squier Classic Vibe 70s Precision Bass i mógłby mi powiedzieć jak brzmi?
Czy ktoś może polecić mi Squier Classic Vibe 70s Precision Bass jako dobry wybór dla początkującego basisty?
Czy ktoś wie, gdzie w Polsce mogę znaleźć Squier Classic Vibe 70s Precision Bass?
Czy ktoś ma porównanie między Squier Classic Vibe 70s Precision Bass a Fender Standard Bass?
Czy ktoś może mi doradzić, czy powinienem kupić Squier Classic Vibe 70s Precision Bass czy szukać innego używanego basu?
Czy uważacie, że Squier Classic Vibe 70s Precision Bass jest warte swojej ceny?
Czy ktoś może mi powiedzieć, jakie są wady Squier Classic Vibe 70s Precision Bass?
Czy ktoś miał problem z Squier Classic Vibe 70s Precision Bass i może mi to powiedzieć?
Czy ktoś może mi polecić inną markę i model basu do podobnych zastosowań, jeśli nie mogę znaleźć Squier Classic Vibe 70s Precision Bass w Polsce?

Podziel się swoją opinią

5 komentarzy

  1. Niestety miałem w ręce tylko raz przez moment, ale zrobił bardzo dobre wrażenie na mnie.
    W necie zbiera same pozytywne opinie, ludzie go określają jako na prawdę dobrze zrobionego vintage precla.

  2. Za 1500-1600 kupisz Mexyka.

    Jeśli chcesz koniecznie taki kolor to bierz tego Squiera – bardzo dobry bass.

    W tym wypadku patrz co ci wypatrzyłem w ramach ocieplania wizerunku japońskich gitar – za 2k z 77 to dobra cena

  3. Na tym konkretnym modelu nie grałem, grałem na inncyh classic vibe – to są naprawde spoko gitary za ok 1000zł.

    Sporo rzeczy do poprawek mi się to dośc mocno rzuca w oczy, ale myślę, że przeciętnemu muzykowi już nie.

    Ale to raczej pierdółki.

  4. Nie doczytałem, że w grę wchodzą dwa tysie.
    Za 2 tyś można zdecydowanie lepiej, ja np kupiłbym jakiegoś przyzwoitego meksyka i zmienił mu pickup, albo rozważył coś japońskiego.
    Podpisuję się pod postami kolegów.

  5. No to powoli wybijacie mi tego squajera z głowy, tym bardziej, że tych mexów trochę na rynku wtórnym jest poniżej 2tys. Na razie mi się nie spieszy z kupnem, jeszcze się trochę poboksuje z myślami.

Możliwość komentowania została wyłączona.