Rozpoczęcie przygody z basem

Rozpoczecie-przygody-z-basem
Witam, chciałem kupić bas do około 700 zł, mam na oku kilka, ale nie mogę zdecydować który. Wolałbym, żeby bas miał mocniejsze (jak za taką cenę) brzmienie. Przydałby się również jakiś wzmacniacz (do 200 zł).

Jaki bas polecasz dla mnie, który chcę zacząć przygodę z grą na tym instrumencie, ale chcę wydać maksymalnie 700 zł?
Który z basów znajdujących się na mojej liście byłby najlepszy w tej cenie i miał mocne brzmienie?
Czy możesz polecić jakiś konkretny model basu w cenie do 700 zł?
Jakie basy mogę kupić, aby połączyć mocne brzmienie z ceną do 700 zł?
Czy uważasz, że za cenę 700 zł mogę kupić dobry bas z mocnym brzmieniem, a także dostać wzmacniacz do 200 zł?
Jaka jest Twoja opinia na temat dobrego basu w cenie 700 zł i na który model byś polecił?
Czy znasz jakiś bas w cenie do 700 zł, który będzie miał mocne brzmienie oraz współgrał dobrze z wzmacniaczem za 200 zł?
Czy możesz polecić bas, który będzie idealny dla początkującego, ale również będzie miał dobre brzmienie i będzie kosztował do 700 zł?
Co sądzisz o kupnie basu w cenie 700 zł? Czy to dobry pomysł? Jaki model polecasz?
W jakiej cenie znajdę dobry bas, który będzie miał mocne brzmienie i będę mógł do niego dokupić wzmacniacz do 200 zł?

Podziel się swoją opinią

3 komentarze

  1. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że ibanezy są całkiem przyjemne jeśli chodzi o rozpoczęcie gry. Nawet najniższe modele po regulacji są bardzo wygodne, brzmienie może nie jest powalające ale przyzwoite, ale na wzmacniaczu do ok 200 zł to i tak nie gra roli 😉

  2. Z tych tutaj bierz Ibaneza SR 300, cena i stan są bardzo dobre. Ta gitara kosztuje nowa od 1100 w promocji do 1300-1400. Pozostałe kosztują nowe tyle ile ludzie chcą za używane.

Możliwość komentowania została wyłączona.