Wybór E-kontrabasu

Wybor-E-kontrabasu
Na wstępie witam wszystkich i przechodzę do meritum. Mam zamiar zacząć
grać na kontrabasie a że na akustyczny nie mam miejsca to wybieram
elektryczny. I padło na te dwa modele.

www.thomann.de/pl/ns_design_nxt_bass_bs.htm

www.thomann.de/pl/yamaha_slb200_silentbass.htm

Ten drugi mam okazje kupić w lepszej cenie. Gram jazz i blues. Zależy mi na
jak najgłębszym brzmieniu zbliżonym do akustycznego. Który według was jest
lepszy? Czekam na odpowiedź.

Jakie modele E kontrabasu by mi poleciliście do grania jazzu i bluesa, jeśli nie mam miejsca na akustyka?
Co myślicie o wyborze E kontrabasu do grania jazzu i bluesa, gdy nie mam miejsca na akustyka?
Czy może mi ktoś doradzić, który z tych dwóch modeli E kontrabasu będzie lepszy do grania jazzu i bluesa?
Który model E kontrabasu będzie lepszy do grania jazzu i bluesa, jeśli zależy mi na jak najgłębszym i zbliżonym do akustycznego brzmieniu?
Jaki model E kontrabasu polecacie do mojego stylu grania jazzu i bluesa, jeśli akustyczny nie wchodzi w grę?
Czy mógłby mi ktoś pomóc w wyborze E kontrabasu do gry w jazzie i bluesie, jeśli nie mam miejsca na akustyk?
Który z tych dwóch modeli E kontrabasu będzie lepszy do grania jazzu i bluesa, jeśli chcę osiągnąć jak najgłębsze brzmienie zbliżone do akustycznego?
Jaki model E kontrabasu polecilibyście mi do grania jazzu i bluesa, gdy nie mam możliwości zagrać na akustyku?
Czy ktoś z was miał doświadczenie z graniem na E kontrabasie do jazzu i bluesa i mógłby mi doradzić w wyborze między tymi dwoma modelami?
Który z tych dwóch modeli E kontrabasu będzie bardziej odpowiedni do grania jazzu i bluesa, jeśli zależy mi na głębokim i akustycznym brzmieniu?

Podziel się swoją opinią
Basoofka_NET
Basoofka_NET
Artykuły: 3402

3 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.