Prosba o porade

Prosba-o-porade
Witam wszystkich!!!

Chciałbym prosić o poradę – jakie combo wybrać: Hartke A35 (35 W), Fender
Rumble 100 (100W), Kustom KBA (100) W czy Ashdown Vintage 12 (75 W).

Obecnie mam fendera Rumble 15- więc myślę nad jego wiekszym 100 watowym
odpowiednikiem. W domu mam Hartke a25 i jestem z niego zadowolony. Wersja 35
watowa zapewne w zupełności mi by wystarczyła. Nie znam natomiast pieców
Ashdowna czy Kustoma.

Jeśli Ktoś z Was posiada któryś ze wspomnianych wzmacniaczy mógłby
zostawić komentarz.

Z góry dziekuje.

Jakie combo wzmacniacza polecacie mi z tych czterech: Hartke A35, Fender Rumble 100, Kustom KBA czy Ashdown Vintage 12?
Czy ktoś mógłby doradzić mi, którego wzmacniacza powinienem wybrać spośród Hartke A35, Fender Rumble 100, Kustom KBA czy Ashdown Vintage 12?
Jaki wzmacniacz basowy macie i czy polecacie któregoś z tych czterech, Hartke A35, Fender Rumble 100, Kustom KBA czy Ashdown Vintage 12?
Jaki jest Waszym zdaniem najlepszy wzmacniacz basowy spośród Hartke A35, Fender Rumble 100, Kustom KBA czy Ashdown Vintage 12 i dlaczego?
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jaki wzmacniacz basowy jest lepszy – Hartke A35, Fender Rumble 100, Kustom KBA czy Ashdown Vintage 12?
Jaki jest wasz stosunek do tych wzmacniaczy: Hartke A35, Fender Rumble 100, Kustom KBA czy Ashdown Vintage 12 i który z nich polecacie?
Planuję zmienić wzmacniacz basowy, czy ktoś z Was używał już któregoś z tych czterech modeli: Hartke A35, Fender Rumble 100, Kustom KBA czy Ashdown Vintage 12?
Zastanawiam się nad zakupem nowego wzmacniacza basowego i chcę się zapytać, co myślicie o modelach: Hartke A35, Fender Rumble 100, Kustom KBA i Ashdown Vintage 12?
Czy jakiś basista mógłby polecić mi spośród tych czterech wzmacniaczy basowych Hartke A35, Fender Rumble 100, Kustom KBA czy Ashdown Vintage 12?
Wszystkim basistom z tego forum, który wzmacniacz basowy uważacie za najlepszy – Hartke A35, Fender Rumble 100, Kustom KBA czy Ashdown Vintage 12, i dlaczego?

Podziel się swoją opinią
pawel_vaud
pawel_vaud
Artykuły: 0

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.