Uzywany Hughes038kettner Bb400 Czy Inny W Budzecie 1500zl

Używany Hughes&Kettner BB400 czy inny w budżecie ~1500zł?

Chcę kupić używany wzmacniacz, dobrej klasy, elastyczny brzmieniowo, dosyć
mocny, itp. Na olx wisi Hughes & Kettner BassBase 400, który posiada sporo
możliwości, jednak w tym budżecie można już parę ciekawych gratów
ustrzelić (ot, choćby Aguilara TH350, Edent WTX500). Czytałem o nim sporo na
TalkBass i wychodzi na to, że to jest bardzo dobry sprzęt. Zestaw będzie
grał z kolumna 4×10 Noisy Box na głośnikach FaitalPro i klonem jazzbassa Sire
V7.

No i właśnie, jeżeli nie ten H&K to co… i dlaczego?

Czy powinienem kupić używany wzmacniacz basowy Hughes&Kettner BB400 lub inny w budżecie ~1500zł?
Jakie używane wzmacniacze basowe klasy, elastyczne brzmieniowo, dosyć mocne itp. są dostępne w moim budżecie?
Czy warto rozważyć zakup używanego wzmacniacza basowego Hughes&Kettner BassBase 400, jeśli chcę coś dobrego i elastycznego brzmieniowo?
Jakie inne używane wzmacniacze basowe zbudowane wokół Aguilara TH350 lub Edent WTX500 mogę kupić w moim budżecie?
Czy mogę wyciągnąć ciekawe graty w moim budżecie i kupić Hughes & Kettner BassBase 400 w tym przedziale cenowym?
Czy Hughes & Kettner BassBase 400 jest dobry dla mojego zestawu składającego się z kolumny 4×10 Noisy Box i Sire V7 Jazz Bass Clone?
Jakie opinie ma społeczność basistów na temat Hughes & Kettner BassBase 400?
Czy istnieją lepsze alternatywy dla Hughes & Kettner BassBase 400 w moim budżecie, które są również elastyczne brzmieniowo, dosyć mocne i dobrej jakości?
Jakie używane wzmacniacze basowe marki Hughes&Kettner lub innych dostępne są w moim budżecie, które są elastyczne brzmieniowo, dosyć mocne i dobrej klasy?
Czy ktoś może polecić używany wzmacniacz basowy, który ma wszystkie funkcje, których potrzebuję i jest w moim budżecie?

Podziel się swoją opinią