Ampeg Ba115 8221smazy8221

ampeg ba115 ”smaży”

Witam. Stałem się posiadaczem wyżej wymienionego comba i mam taki problem,
iż strasznie ono syczy/smaży. Gram w zespole chałturniczym, a combo wpinam
liniowo i ogromnym problemem jest to smażenie bardzo słyszalne na
przodach(zwłaszcza jak nic nie gra). Dodam, że gniazdo pod które podłączam
combo jest uziemione. Czy to jest może wina uszkodzonego gniazda xlr line
output? Proszę o pomoc i z góry dzięki.

Czy mam problem ze swoim combem Ampeg BA115, które syczy i smaży, a jestem basistą w zespole chałturniczym?
Czy jestem posiadaczem comba Ampeg BA115, które syczy i smaży podczas grania w zespole chałturniczym?
Czy mam problem z syczeniem i smażeniem mojego comba Ampeg BA115 jako basista w zespole chałturniczym?
Czy combo Ampeg BA115, które mam jako basista w zespole chałturniczym, wydaje niepożądane dźwięki podczas grania?
Jako basista w zespole chałturniczym, czy zauważyłem problem ze syczeniem i smażeniem mojego comba Ampeg BA115?
Czy jako basista w zespole chałturniczym zauważyłem, że moje combo Ampeg BA115 syczy i smaży?
Czy mogę mieć problem z uszkodzonym gniazdem XLR line output na moim combie Ampeg BA115, który powoduje smażenie jako basista w zespole chałturniczym?
Jako basista w zespole chałturniczym, czy zastanawiam się nad przyczynami syczenia i smażenia mojego comba Ampeg BA115?
Czy potrzebuję pomocy z problemem smażenia mojego comba Ampeg BA115 jako basista w zespole chałturniczym?

Podziel się swoją opinią
RudyBlondyn
RudyBlondyn
Artykuły: 0

3 komentarze

  1. to jest ilu letni wzmacniacz? bo jak jest stary może pomoc wymiana kondensatorow (
    mozesz wyjac wzmacniacz i nawet wizualnie stwierdzic czy kondensatory sa dobre
    zobacz na poczatek dwa najwieksze jeśli sa wybrzuszone to sa do wymiany a
    nastepnie te , które reguluja napiecie ukladow scalonych ) ja tak zrobilem i
    smazalnia odeszla w niepamiec sposob najtanszy wg mnie bo kondensatory nie sa
    drogie. przy czym u mnie pojawialo się gdy wzm był odkrecony dość glosno a
    syczenie pojawialo się gdy high odkrecilem na full.

Możliwość komentowania została wyłączona.