Dean Demonator Bc Rich Paolo Gregoletto 4 Warlock Bass

Dean Demonator? B.C. Rich Paolo Gregoletto 4 Warlock Bass?

Witam.

Szukając basu do „cięższych klimatów”, natknąłem się na takie dwa
dziwactwa:

-Dean Demonator 4 CBK

-B.C. Rich Paolo Gregoletto 4 String Warlock Bass

Wyglądają bądź co bądź oryginalnie, szczególnie ten Dean. Interesuje
mnie za to kwestia brzmienia – o jednym i drugim jest stosunkowo mało
informacji, może ktoś z Was miał do czynienia z jednym lub drugim?

Czy ktoś z Was grał na Dean Demonator lub B.C. Rich Paolo Gregoletto 4 Warlock Bass i może podzielić się swoją opinią na temat brzmienia?
Czy ktoś tu ma doświadczenie z graniem na gitarze basowej Dean Demonator lub B.C. Rich Paolo Gregoletto 4 Warlock Bass?
Mam pytanie dotyczące basów Dean Demonator i B.C. Rich Paolo Gregoletto 4 Warlock Bass – czy ktoś może powiedzieć mi coś więcej na temat brzmienia obu instrumentów?
Czy ktoś z Was może mi pomóc w wyborze między basem Dean Demonator a B.C. Rich Paolo Gregoletto 4 Warlock Bass pod względem brzmienia?
Czy ktoś tu grał na basie Dean Demonator lub B.C. Rich Paolo Gregoletto 4 Warlock Bass i może mi powiedzieć, który z nich ma lepsze brzmienie?
Jakie jest Wasze zdanie na temat brzmienia basów Dean Demonator i B.C. Rich Paolo Gregoletto 4 Warlock Bass?
Czy ktoś może polecić mi bas Dean Demonator lub B.C. Rich Paolo Gregoletto 4 Warlock Bass pod względem brzmienia?
Czy ktoś tu ma doświadczenie w grze na basie Dean Demonator lub B.C. Rich Paolo Gregoletto 4 Warlock Bass i może poradzić, który z nich lepiej brzmi?
Ile osób ma już doświadczenie grania na Dean Demonator lub B.C. Rich Paolo Gregoletto 4 Warlock Bass i mogą mi powiedzieć, który z nich daje lepsze brzmienie?
Czy ktoś z Was może mi powiedzieć, który z basów – Dean Demonator czy B.C. Rich Paolo Gregoletto 4 Warlock Bass – brzmi lepiej podczas grania w cięższych klimatach?

Podziel się swoją opinią

3 komentarze

  1. Z Deanem ciężko chyba będzie. IMHO dean robi BARDZO kiepskie gitary – ratuje
    ich ten nieszczęsny paździerzowy Dime – grałem na wersji za 4k z floyd rosem
    i takiego syfu za taką kasę w rękach nie trzymałem, obczajałem jeszcze
    Deana Cadillaca i oprócz ładnego wygladu gitara to straszny plastik. A
    basy… hmm nie kojarzę jednego basisty, który by na tym grał.

    BC – pojawiają się nawet w sklepach muzycznych. Ktoś na basoofce powinien
    mieć do pomacania. Ja nigdy w rękach nie miałem więc się nie
    wypowiadam.

    ze swojej strony polecam LTD/ESP – zajebiste szatany.

  2. Akurat Dean, jeżeli chodzi o elektryki gówna nie robi. V79 to bardzo dobra
    gitara. Dave Mustaine też gra i wątpię żeby narzekał.

  3. Nie znam takiego basisty jak Dave Mustanie 😉

    Znam takiego rudego gitarzystę, który nigdy na żywo brzmieniem mnie nie
    powalał. A do tego podobno wredny buc.

    A tak serio to ta gitara Dean model Mustaine kosztuje +- 6 tysięcy i nie brzmi
    nawet w połowie tak dobrze jak Gibson V-ka PRO, która kosztuje poniżej
    4k.

    Co kto lubi – dla mnie to brzydkie i sporo za drogie gitary. I dalej napiszę,
    że nie znam JEDNEGO basisty, który grałby na Deanach.

Możliwość komentowania została wyłączona.