Zoom B3 Realizm Symulacji Wzmacniaczy

Zoom B3, realizm symulacji wzmacniaczy.

Ktoś ma na tyle ogrania sprzętowego i zna Zooma B3 na tyle, żeby mi
powiedzieć, jak się mają symulacje wzmaacniaczy z tego efektu do
rzeczywistości? Mam B3 i najbardziej mi pasują w nim symulacje MarkBassa i
Ampeg SVT, ale nie wiem, na ile można się tym kierować przy rozglądaniu
się za wzmacniaczem.

Czy zna ktoś Zooma B3 i może mi powiedzieć, jakie są różnice między symulacjami wzmacniaczy z tego efektu, a rzeczywistością?
Czy posiada ktoś Zooma B3 i wie, jak dokładnie odwzorowują symulacje wzmacniaczy z tego efektu dźwięk znanych markowych wzmacniaczy?
Czy ktoś z Was zna Zooma B3 i może mi poradzić, czy symulacje MarkBassa i Ampeg SVT są realistyczne?
Czy jest ktoś tutaj, kto miał do czynienia z Zoomem B3 i jest w stanie powiedzieć, czy symulacje wzmacniaczy z tego efektu są dokładnym odwzorowaniem oryginałów?
Czy ktoś ma Zooma B3 i może mi doradzić, na ile mogę polegać na symulacjach MarkBassa i Ampeg SVT, patrząc na poszukiwania nowego wzmacniacza?
Czy ktoś zna dobrze Zooma B3 i jest w stanie stwierdzić, czy symulacje wzmacniaczy z tego efektu są wystarczająco realistyczne, aby na nich opierać decyzje zakupowe?
Czy ktoś używał Zooma B3 i może mi powiedzieć, czy symulacje wzmacniaczy z tego urządzenia są wystarczająco realistyczne, aby zastąpić oryginalny wzmacniacz?
Czy posiada ktoś Zooma B3 i jest w stanie potwierdzić, czy symulacje wzmacniaczy z tego efektu brzmią tak samo dobrze, jak ich oryginalne odpowiedniki?
Czy ktoś zna Zooma B3 i może mi powiedzieć, na ile że można polegać na symulacjach wzmacniaczy z tego efektu w celach studyjnych lub koncertowych?
Czy ktoś miał do czynienia z Zoomem B3 i zna dokładnie jego symulacje wzmacniaczy, aby powiedzieć, czy są one wystarczająco realistyczne, aby zastąpić fizyczny wzmacniacz na scenie?

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

  1. Nie można – bardzo ogólny charakter brzmienia przekaże, ale nie zastąpi Ci
    ogrania wzmacniacza na żywo.

Możliwość komentowania została wyłączona.