Wzmacniacz 800 1000

Wzmacniacz ~800-1000

Rozpoczynaj膮c poszukiwania nowego wzmacniacza do gitary basowej w przedziale cenowym 800-1000 z艂, zdecydowa艂em si臋 sprzeda膰 sw贸j dotychczasowy sprz臋t marki Ashdown. Szukam czego艣 z wi臋cej wysokimi tonami, idealnego do koncert贸w.

Cze艣膰! Zaczn臋 od tego 偶e obecnie mam 2 wzmacniacze ashdowna: Five-Fifteen, kt贸rego potrzebowa艂em na pr贸by, wprawdzie rok temu, ale wzmacniacz pozosta艂, i After Eight 20W, ktorego mam od pocz膮tku przygody z gitara basowa. Mam zespol, jednak proby gramy na sali w ktorej caly sprzet juz jest, z racji tego nie potrzebuje duzego wzmacniacza. W domu gra na After 8, w sumie dlatego ze dzwiek troche bardziej mi odpowieda. Five Fifteen ma du偶o mul膮cego basu, a ja chcia艂bym czego艣 wi臋cej, wysokich ton贸w, poza dobrym do艂em. Nastawiam si臋 na koncerty dlatego chc臋 zakupi膰 jaki艣 mocniejszy wzmacniacz, kt贸ry ud藕wignie koncert w, powiedzmy, klubie, pubie itp. Five Fifteen sprzedaj臋, przeznaczy膰 mog臋 ok. 800-1000 w optymistycznej wersji. Slyszalem, ze takie pieniadze wystarcza na w miare sensowny zakup, natomiast nie mam poj臋cia jaki konkretnie wzmak sie u mnie sprawdzi. Gram zar贸wno kostk膮 jak i palcami, g艂贸wnie rock, chcia艂bym, 偶eby m贸j wzmacniacz mia艂 tzw.zaci臋cie, nie wiem jak to inaczej opisa膰. My艣l臋 偶e w tej cenie ogromnego wyboru nie ma, ale zapewnie kilka tytu艂贸w si臋 znajdzie. Moj bas to Sterling Sub Ray 5 by Musicman Btw, radzicie mi zostawi膰 20-wat贸wk臋 do grania w domu, czy raczej si臋 jej pozby膰? Nowo nabyty wzmacniacz b臋d臋 trzyma艂 na pewno w mieszkaniu. Pozdro

Jakie wzmacniacze ashdowna mam obecnie?
Dlaczego gram na After Eight w domu?
Czego oczekuj臋 od wzmacniacza na koncertach?
Za ile chc臋 sprzeda膰 Five Fifteen?
Jakie pieni膮dze mam na zakup wzmacniacza?
Jakie style muzyki gram?
Czy kto艣 poleci mi jaki艣 konkretny wzmacniacz w dobrej cenie?
Czy powinienem zostawi膰 20 wat贸wk臋 do grania w domu?
Gdzie b臋d臋 trzyma艂 nowo nabyty wzmacniacz?
Czy kto艣 mo偶e mi da膰 jakie艣 rady przy zakupie wzmacniacza?

Podziel si臋 swoj膮 opini膮

Jeden komentarz

Mo偶liwo艣膰 komentowania zosta艂a wy艂膮czona.